Worldwide Stamps and Covers OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 643
Lot No:1630
IRAK, Bagdad Overprints, o/* collection on stock-pages with better numbers i.e: S.G.1, 7, 8, 11, 14, 18, 21, etc., etc. The lot will be sold "as is" because there are probably some dubious overprints, still a very nice lot with high catalogue value! (Image)
Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No:1634
LIBIË, Michel nrs.1627/38, Opperbevelhebber Gaddhafi 50 Dh. t/m 2550 Dh. compleet postfris. Deze set werd na 2 uur uit de verkoop genomen i.v.m. de gelijkenis van de ster op de Epaulet met de Davidster. Schaarse set! (Image)
Sale No: 643
Lot No:1638
PERU 1858-1873, kleine gebruikte verzameling op insteekblad, waarbij betere nrs. en paren, o.a aanwezig Mi.4 en 5, meest met mooie afstempelingen! (Image)
Sale No: 643
Lot No:1644
WERELD, o/*, hoofdzakelijk betere nummers in 'vloeiboekjes', met o.a. Finland 11 gebr., Hongarije 1/6 gebr., Turkije 1/4, Venuzuela 23/27, Würtemberg 20 gebr., Zweden 5a gebr., etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 643
Lot No:1860
MEXICO 1856-1960, o/*/** verzameling in insteekboek, met vele betere nummers, Dienst en Lokaal-uitgaven (Image)
Sale No: 643
Lot No:1861
MOTIEF: Vlinders, prachtige zeer uitgebreide verzameling o/*/** in 18 Leuchtturm albums en 3 insteekboeken, met vele beter genoteerde series, blokken, velletjes, boekjes, proeven, epreuves de luxe, etc., etc. van o.a. Burundi, China, Gambia, Grenada, Guyana, Libanon, Macau, Swaziland, Togo, etc., etc. Fantastische koop met zeer hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 3,600.00
Sold For 3600
Sale No: 643
Lot No:1863
PALESTINA 1928-1937, ca.90 poststukken in Leuchtturm ringband, wb. goede en zeldzame frankeringen, Aangetekend, Censuur enz. Prachtkoop voor de specialist! (Image)
Sale No: 643
Lot No:1864
PERU 1858-1873, uitgebreide verzameling afstempelingen op de klassieke uitg. wb. paren en strippen en vele schitterende afdrukken. De verzameling loopt verder tot 1942 en dan gebr./ongebr./postfris, wb. div. ex./series in aantallen. Een ideale koop voor de 'cancel-finder', maar zeker ook om verder te detailleren. Enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 643
Lot No:1866
VENEZUELA, div., meest postfris waarbij aardige 'errors' en enkele betere nrs. o.a. Mi.230/31, alsmede velletjes 90-er jaren (Image)
Sale No: 643
Lot No:1867
GEHELE WERELD, Luchtpost, verzameling wb. betere nrs., series, mis- en foutdrukken o.a. Brazilië ZP4, Griekenland 352/53, IJsland ZP, Italië, Liechtenstein 114/15, Libanon 157I en Rusland 462/66, etc., etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No:1869
GEHELE WERELD, o/*/**, diverse betere nrs. en series, foutdrukken, ongetand, etc. waarbij Spanje 355/60, Yemen 144B en Ba, etc., etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No:1875
Cat No:Netherlands
NEDERLAND, 50 Stuiver Lodewijk Napoleon (Sch.149), ZF (Image)
Sale No: 643
Lot No:1878
Cat No:Netherlands
NEDERLAND, 10 Gulden Willem III 1875 (Sch.549) ZF + (Image)
Sale No: 643
Lot No:1879
Cat No:Netherlands
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1889 (Sch.558) ZF/P (Image)
Sale No: 643
Lot No:1880
Cat No:Netherlands