Records 1 to 25 of 68

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

O.G.D.
image Sale No: 648
Lot No:1213

NED.- INDIË, insteekkaart met 26 rondstempels (type R) op emissies 1870 (merendeels lage waarden) en 1883 w.o. mooie afdrukken en doubletten (Image)

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:1214

NED.- INDIË STEMPELS, kleinrondstempels in prachtkwaliteit op losse zegels van Anjer, Banda, Bojolali (2 verschillende typen), Kali Anda (rood, maar zegel is zeer fraai), Modjokerto, Riouw en Tjilatjap. Schaars en zeker in deze kwaliteit! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1215

NED.- INDIË, kleinrond-, enkele rond- en gebroken cirkelstempels op diverse zegels, meest 2 en 5 cent, w.o. Fort de Kock, Loemadjang, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1216

NED.- INDIË, kleinrondstempels op emissies 1870, 1883 en port, veelal mooie afstempelingen, diverse betere kantoren als Amboina (op 2½, 20 en 40 cent port), Benkoelen, Bodjonegoro, Boeleleng, Grisee, Koedoes, Oleh-leh (violet), 2 typen van Padang w.o. op 50 cent, 2 typen van Pontianak, Rantau-Prapat, Salatiga (blauw), Sitoebondo en op 5 portzegels een proefstempel (€) Tebing Tingie zonder datum, op 2 insteekkaarten (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1219

NED.- INDIË POSTHISTORIE, frankeermachinestempels van nummers 15, 27, 55, 80 (2x), 210 (2x) en knipsel met 23 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1220

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 6 kwalitatief prachtige voorfilatelistische stukken w.o. met luxe afdrukken van ovale zeebriefstempels van Banda, Banjarmassing, Riouw en Ternate (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1223

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 40 postwaardestukken Koning Willem III met of zonder bijfrankering emissies 1870 en/of Cijfer 1883, diverse punt-, rond- en kleinrondstempels, routestempels, binnen- en buitenlandse bestemmingen, aangetekend, na posttijd, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1224

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 35 poststukken, allemaal gefrankeerd met zegels Koning Willem III emissie 1870 met of zonder bijfrankering zegels emissie Cijfer 1883, uitgeknipt zegelbeeld van envelop toch geaccepteerd door postdienst te Batavia (1884), diverse punt-, rond- en kleinrondstempels, routestempels, stempels van Franse pakketboten, binnen- en buitenlandse bestemmingen, aangetekend, na posttijd, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1225

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 25 poststukken 1868-1937 hier en daar in wat gevarieerde kwaliteit waarbij vanuit en naar buitenland, frankeringen, stempels, fraaie envelop waarop 10 cent Veth waarop geschreven ‘AR’ (1909), etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1226

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 19 poststukken gefrankeerd met Hangend Haar w.o. enkel- en bijfrankeringen, aangetekend, stempels (o.a. VK Segli als veldpostkantoor), Franse pakketbootstempels, bestemmingen, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1227

NED.- INDIË POSTHISTORIE, bestemmingen. 10 Poststukken naar Belgisch Congo (1926), Estland (1913), Goudkust (Navrongo, 1940), Hong Kong (1890), Mexico (Mexico D.F. 1908), Perak (Ipoh, FMS, 1905), Perzië (Isfahan 1898 en 1908), Uruguay (Montevideo, 1904) en Zanzibar (1934) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1228

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 poststukken naar Cetinje (Montenegro, door naar München, 1895), Hanoi (1903), Shanghai (1915), Teheran (1938), Porto Rico (R-brief, 1920) en een brief van Curaçao naar Sampang (1910) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1229

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 10 poststukken in wat gevarieerde kwaliteit met schaarse vierkantstempels Kepandjen, Padalarang, Pampenoea, Pangkalpinang (naar Lahore), Patjitan, Prambon (2x), Segli, Soengeiliat en Weltevreden-Rijswijk (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1230

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 10 poststukken met beduidend betere vnl. vooroorlogse langebalkstempels Adjibarang (1948), Batavia-/Tanahabang (R-brief), Kandangan-/Paree, Pegandon, Ranau, Soember-/Poetjoeng, Soerabaja-/Toendjoengan, Taloek, Tjisaoek en Wates Kediri (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1231

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 7 poststukken met betere kortebalk- of kortebalk met uur stempels Djokjakarta/Bandoeng (KB, spoorweg), Kotamobagoe (KBU), Kotanopan (KBU), Lebongtandai (KBU), Limahpoeloeh (KBU), Sapoeran (KBU) en Tjireungas (KB) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1232

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 17 poststukken mooi en duidelijk afgestempeld met type kortebalk met uur (KBU) van verschillende kantoren w.o. Brossot (SvL R), Koepang, Lhosoekon, Soemobito, Tasikmalaja, Tjigoedik en enkele aangetekend (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1234

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 verschillende schaarse vlaggen van machinestempels w.o. ´Postjager´ (Soerabaja 1934) en ´Telefoneeren´ (Bandoeng 1937) op poststuk waarvan 2 briefkaarten met op az. postwissel reçu (Kediri 1938, 1941) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1235

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 stukken uit interneringskampen voor Duitsers en NSB´ers, op 3½ cent briefkaart met ovaalstempel P. Siantar en Cdt:Intern:-Kamp Koetatjané en Ngawi, op met 20 cent gefrankeerde gele RK-envelop Banjoebiroe en Koetatjané (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1236

NED.- INDIË POSTHISTORIE, Marine & Veldpost, 2 verschillende Marine-enveloppen uit 1940, 1 env. met F.P.O. No. 639 (1946) en 23 poststukken 1946-49, meest uitgave Dienst Welfare (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1237

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 4 ontvangbewijzen postpakket 1948-49 en vlagstempel Koopt/Jamboree-/Zegels op mooi couvert (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1239

NED.- INDIË, insteekkaart met proeven, 3x verschillende Koning Willem III, 7x verschillende eerste emissie port en 18x Van Konijnenburg en port van drukkerij G. Kolff & Co. (enkele ex. minder mooi) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1243

NED.- INDIË, Koning Willem III emissie 1870, diverse getande en ongetande kleurproeven van de 1, 2½, 5 en 10 cent (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1244

NED.- INDIË, Koning Willem III emissie 1870, zegels van verschillende waarden afgestempeld met ´Franco´ in diverse typen en kleuren (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1245

NED.- INDIË, proef. Vel van 100 zegels type scheepje van 25 cent, met op de velrand in potlood ´Rood XVII´, in offsetdruk van de Topografische Dienst te Batavia (1940) (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1246

NED.- INDIË, diverse veldelen (hier en daar wat tropisch), merendeels van naoorlogse zegels (Image)