Corinphila Veilingen BV Sale: 254
Netherlands Indies
Sale No: 254
Lot No:221
stempels uitgebreide collectie A-W vanaf halfrond-franco t/m puntvlakvulling met veel betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 6000 ex. in 5 dikke insteekboeken(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
(Image 29)
(Image 30)
(Image 31)
(Image 32)
(Image 33)
(Image 34)
(Image 35)
(Image 36)
(Image 37)
(Image 38)
(Image 39)
(Image 40)
(Image 41)
(Image 42)
(Image 43)
(Image 44)
(Image 45)
(Image 46)
(Image 47)
(Image 48)
(Image 49)
(Image 50)
Sold...EUR 3,400.00
Closed..Mar-17-2022, 01:00:00 EST
Sold For 3400
Sale No: 254
Lot No:222
KPM stempels uitgebreide collectie naamstempels, ovaalstempels en rondstempels vanaf m.s. Alfoer t/m s.s van der Wijck (totaal 177 verschillende schepen), elk schip beschreven en afgebeeld, met veel mooie afdrukken en betere ex., totaal ruim 950 items (meest op fragment) en ruim 50 poststukken/voorkanten in 3 insteekboeken en 2 stuks literatuur (een halve eeuw pakketvaart 1941 en de KPM in oorlogstijd 1950)(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
(Image 29)
(Image 30)
(Image 31)
(Image 32)
(Image 33)
(Image 34)
(Image 35)
(Image 36)
(Image 37)
(Image 38)
(Image 39)
(Image 40)
(Image 41)
(Image 42)
(Image 43)
(Image 44)
(Image 45)
(Image 46)
(Image 47)
(Image 48)
(Image 49)
(Image 50)
Sale No: 254
Lot No:223
collectie 1864-1948 meest * deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series in meest goede kwaliteit inclusief Dienst en Port uitgebreid verzameld met veel opdruk variëteiten in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
Sold...EUR 2,700.00
Sold For 2700
Sale No: 254
Lot No:224
collectie vanaf 1864 meest */** met veel beter materiaal w.b. Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (inclusief nr. 260), Van Konijnenburg, Brandkast, Tempel-serie, RIS etc. in Leuchtturm album(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
Sale No: 254
Lot No:225
collectie 1864-1949 gestempeld, deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series, tandingen, variëteiten, dienst, port etc. in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
Sale No: 254
Lot No:226
Symbol:Brief
stempel collectie A-W op post(waarde)stukken, prentbriefkaarten etc. w.b. betere stempels, mooie afdrukken, postagenten, iets rood stempels en machinestempels met aangetekend, iets censuur etc. totaal ca. 1370 items in doos(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 254
Lot No:227
1942-1949 postmarks/cancellations extensive collection A-M (Adjibarang to Menado) approx. 800 ex., mostly Japanese Occupation and Republik, set up by post office with many nice and rare cancels in stockbook(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
(Image 29)
(Image 30)
(Image 31)
(Image 32)
(Image 33)
(Image 34)
(Image 35)
(Image 36)
(Image 37)
(Image 38)
(Image 39)
(Image 40)
(Image 41)
(Image 42)
(Image 43)
(Image 44)
(Image 45)
(Image 46)
(Image 47)
(Image 48)
(Image 49)
(Image 50)
Sale No: 254
Lot No:228
1942-1949 postmarks/cancellations extensive collection M-W (Menes to Wonosobo) approx. 725 ex. mostly Japanese Occupation and Republik, set up by post office with many nice and rare cancels in stockbook(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
(Image 29)
(Image 30)
(Image 31)
(Image 32)
(Image 33)
(Image 34)
(Image 35)
(Image 36)
(Image 37)
(Image 38)
(Image 39)
(Image 40)
(Image 41)
(Image 42)
(Image 43)
(Image 44)
(Image 45)
(Image 46)
(Image 47)
(Image 48)
(Image 49)
(Image 50)
Sale No: 254
Lot No:229
1870-1933 engros met Dienst en Port, w.b. stempels, eenheden met veldelen (deels */**) etc. op albumbladen in klemband(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
Sale No: 254
Lot No:230
Symbol:Brief
250 post(waarde)stukken met naamstempels in types, veel beter en deels op zegel w.b. BANOENPOERBA op 5 cent op kaart 1911, GALANG op 5 cent op kaart 1911, KLAKAH op indruk briefkaart 5 cent 1908, idem 4x op frankering R-envelop, Karangsono op 5 cent briefkaart, KROJA op envelop 10c en op envelop 12½c, Lebong-Soelit, OLEHLEH op envelop 12½ cent, TOMOHON (2x) op bijfrankering briefkaart etc. tevens literatuur, in doosje(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
Sale No: 254
Lot No:231
naamstempels-langstempels uitgebreide collectie A-W met veel betere stempels en mooie afdrukken op diverse waarden, totaal ruim 1100 ex. in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
(Image 16)
(Image 17)
(Image 18)
(Image 19)
(Image 20)
(Image 21)
(Image 22)
(Image 23)
(Image 24)
(Image 25)
(Image 26)
(Image 27)
(Image 28)
(Image 29)
(Image 30)
(Image 31)
(Image 32)
(Image 33)
(Image 34)
(Image 35)
(Image 36)
(Image 37)
(Image 38)
(Image 39)
(Image 40)
(Image 41)
(Image 42)
(Image 43)
(Image 44)
(Image 45)
(Image 46)
(Image 47)
(Image 48)
(Image 49)
(Image 50)
Sale No: 254
Lot No:232
stempels uitgebreide collectie van de plaatsen Bandoeng, Batavia, Medan, Palembang, Pandang, Samarang, Soerabaija, Weltevreden inclusief bijkantoren vanaf halfrondfranco t/m puntvlakvullingstempels met betere ex. en veel mooie afdrukken, totaal ruim 1250 ex. in insteekboek en map
Sale No: 254
Lot No:233
en Nederlands Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 gestempeld, vanaf 1912 meest */** w.b. betere ex. en series o.a. Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler en Back of the Book (Port en Dienst) in Davo album(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
Sale No: 254
Lot No:234
haltestempels collectie met mooie afdrukken, totaal ruim 400 ex. in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
(Image 12)
(Image 13)
(Image 14)
(Image 15)
Sale No: 254
Lot No:235
en Indonesië collectie 1868-1970 gestempeld, later * w.b. betere ex. (o.a. Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923), iets Back of the Book etc. in Unie album(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
Sale No: 254
Lot No:236
stempels w.b langstempels, scheepsstempels etc. in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
(Image 10)
(Image 11)
Sale No: 254
Lot No:237
Symbol:Brief
fiscaaldocumenten meest op gezegeld papier in aantallen in verhuisdoos
Sale No: 254
Lot No:238
stempels w.b. spoorweg, buitenlandse, postagent, tentoonstellingen en iets bestelhuis en enkele perfins in 2 insteekboeken en map(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
Sale No: 254
Lot No:239
Symbol:Brief
luchtpostbrieven collectie vanaf de postduif 17-10-1927 met betere ex. in album(Image 1)
(Image 4)
Sale No: 254
Lot No:240
Symbol:Brief
ca. 80 poststukken 1850-1910 w.b. halte- en langstempels, machinestempels (proefstempels), onbestelbaar etc. in Davo album(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
(Image 7)
(Image 8)
(Image 9)
Sale No: 254
Lot No:241
Symbol:Brief
ca. 170 post(waarde)stukken in schoenendoos(Image 1)
Sale No: 254
Lot No:242
en Suriname collectie deels gespecialiseerd (tandingen) met betere materiaal in oud album
Sale No: 254
Lot No:243
395 ongetande proeven koningin Wilhelmina, proevencat. 172 en 174 in verschillende kleuren met veel gebreken in insteekboek(Image 1)
(Image 4)
(Image 5)
(Image 6)
Sale No: 254
Lot No:244
Symbol:Brief
en Indonesië post(waarde)stukken (ruim 200 ex.) w.b. fdc's, RIS, postwissels etc. meest opgezet op albumbladen in 3 albums
Sale No: 254
Lot No:245
stempels met mooie afdrukken inclusief 10 gefrankeerde prentbriefkaarten in insteekboek