Records 1 to 25 of 209

Corinphila Veilingen BV Sale: 250

Netherlands Indies
Sale No: 250
Lot No:1495

6 different plantation tokens (ondernemingsgeld) and medal Kerstvlucht Pelikaan including documentation in small box
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST

Sale No: 250
Lot No:1886

mooie voorraad 1864-1948 (*)/*/** met veel beter materiaal w.b. nr. 1 (4x), emissie 1870 gespecialiseerd op tanding, Veth, Java en Buiten Bezit (hoog- en kopstaand, verschoven opdrukken), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, Brandkast en uitgebreid Dienst (7h, 2f en 5f met certificaat Bond, D27c met certificaat Vleeming), tevens iets variëteiten (o.a. spiegeldruk) etc. in insteekboek

Opening EUR 3,400.00
Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

Sale No: 250
Lot No:1887
KPM stempels, prachtige collectie van ca. 110 poststukken w.b. veel betere ex., alfabetisch per schip gerangschikt en in over het algemeen mooie kwaliteit in album

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 250
Lot No:1888

gebruikte gespecialiseerde collectie vanaf 1864 w.b. variëteiten, tandingen, stempels etc. met veel beter materiaal w.b. nrs. 1 (7x), 2 (6x), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, enkele waarden uit de Stockholm-serie, perfins, enkele poststukken etc. in Davo album

Sale No: 250
Lot No:1889

gespecialiseerde voorraad emissie Hartz 1948 en Hulpuitgifte Indonesia-opdrukken */** en gebruikt w.b. plaatfouten- en variëteiten, Model-opdrukken, deels weggevallen opdrukken, velrandbijzonderheden, verschoven opdrukken, complete vellen en veldelen, variëteit zonder I (25, 45 en 50 cent), onderbroken lijn etc. in winkelboek en map

Sale No: 250
Lot No:1890

collectie */** vanaf 1864 iets gespecialiseerd met o.a. variëteiten en op hoofdnummers nagenoeg compleet met o.a.  nrs. 1-2, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (o.a. nr. 260), Van Konijnenburg, port, dienst, brandkast etc. in Davo album

Opening EUR 850.00

Sale No: 250
Lot No:1891

en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 zowel */** als gestempeld verzameld met betere ex. en series o.a. nr. 1*, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, port, dienst, brandkast etc. in Lindner album

Sale No: 250
Lot No:1892

langebalkstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Batavia Mail, Haoergeulis, Kawangkoan, Pasarminggoe, Srengat en SPKT. C.) en doubletten, totaal ca. 3150 ex. in 2 dikke insteekboeken

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

Sale No: 250
Lot No:1893

en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 gestempeld, vanaf 1902 meest */** w.b. betere ex. en series (o.a. nr. 2, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler, Van Konijnenburg (nr. 287 met attest Vleeming 2018)), beter Back of the Book (Port, Brandkast, Dienst) etc. in Davo album

Sale No: 250
Lot No:1894

gestempelde gespecialiseerde collectie vanaf 1864 met typen, tandingen, betere ex. en series, kopstaande opdrukken, iets Japanse Bezetting en Interimperiode, Nieuw-Guinea etc. in Importa album

Sale No: 250
Lot No:1895
postgeschiedenis Fort de Kock (Bukittinggi), collectie w.b. stempels op losse zegels en ca. 150 poststukken/prentbriefkaarten in 5 ringbanden

Sale No: 250
Lot No:1896

voorraad stempels deels alfabetisch gesorteerd op typen (grootrond, korte- en langebalk, vierkant- en puntvlak) w.b. mooie afdrukken en betere plaatsen albumbladen en insteekkaartjes in doosje

Sold...EUR 950.00

Sale No: 250
Lot No:1897

kortebalkstempels, groot aantal op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken, betere kantoren (o.a. Batoeroesoe, Fakfak, Goedoe, Goeboeg, Kalwoengoe, Loewoek, Malili, Pangoeroean en Rendeng) en doubletten in insteekboek

Sale No: 250
Lot No:1898

langstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Anjer, Bintoehan, Karangsono, Lintido, Palaboehanratoe, Ratatotok en Sampit), totaal ruim 800 ex. keurig opgezet in klemband

Sale No: 250
Lot No:1899
post(waarde)stukken, ruim 250 ex. w.b. stempels (o.a. kleinrond, puntvlak, kortebalk, noodport stempel Batavia), luchtpost, portvrije dienst enveloppen etc. in schoenendoos

Sale No: 250
Lot No:1900
Interim en Republiek ca. 170 post(waarde)stukken w.b. stempels, prentbriefkaarten, luchtpost, 1e-dag stempels, dienst, roodfrankeringen, paquebot etc. Tevens iets Nederland en West-Indië in doosje

Sale No: 250
Lot No:1901
fiscaal meest gezegeld papier (akten) w.b. hoge waarden vanaf 1818 in 12 mappen in doos

Sale No: 250
Lot No:1902
fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. ijkwezen, handels- en loonzegels, N.I.V.O., lokaaluitgaven etc. in ringband en map

Sale No: 250
Lot No:1903

voorraad vanaf 1864 gestempeld en */** w.b. beter materiaal, stempels, grotere eenheden etc. in insteekboek

Sale No: 250
Lot No:1904
postwaardestukken (ca. 450 ex.) gebruikt (o.a. G76a) en ongebruikt w.b. stempels, iets bestemmingen etc. in Importa album

Sale No: 250
Lot No:1905

collectie 1902-1948 op emissie verzameld w.b. veel stempels o.a. scheepsstempels, stempelfouten (o.a. negatief afdruk Batavia Centrum), veldpost, plaatfouten etc. in multomap

Sale No: 250
Lot No:1906

en Indonesië collectie 1902-1950 zowel gestempeld als */** verzameld w.b. proeven, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Port, Dienst, Brandkast, variëteiten (spiegeldruk, opdrukfouten) etc. opgezet op bladen in ringband

Sold...EUR 550.00

Sale No: 250
Lot No:1907

collectie vanaf 1864 deels gespecialiseerd (o.a. tandingen) met betere ex. en series inclusief NNG in Davo album

Sale No: 250
Lot No:1908
ca. 120 post(waarde)stukken met langebalkstempels w.b. betere stempels en afdrukken, dienst-enveloppen, luchtpost etc. in schoenendoos

Sale No: 250
Lot No:1909

vierkantstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies, totaal ca. 750 ex. w.b. betere kantoren en veel mooie afdrukken in insteekboek