Records 1 to 25 of 313

Corinphila Veilingen BV Sale: 250

NL 1852 King William III
Sale No: 250
Lot No:2477
Cat No:3c

15 cent oranje pos. 79-80 in paar met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Sep-17-2021, 01:00:00 EST

Sale No: 250
Lot No:2478
Symbol:Cat No:3c

15 cent oranje in paar op briefomslag van Amsterdam 27-2-1862 over Emmerich naar Berlijn, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3800
Symbol:Cat No:Ib

Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden!
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Sep-18-2021, 01:00:00 EST

Sale No: 250
Lot No:3801
Onbedrukt veldeel emissie 1852 met 35 complete of gedeeltelijke watermerken posthoorn uit de rechterbovenhoek met alle 3 watermerklijnen en het complete woord Postzegels inclusief 5 brugposities, vrijwel pracht ex. (2 vouwtjes en 2 scheurtjes rechts) met certificaat Vleeming 2021
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3802
Symbol:Cat No:7

Kleurproef 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 86-87 en 91-92 in blok van 4 met watermerk in spiegelbeeld, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Mogelijk betreft dit originele zegels waarbij tijdens het drukken één vel per abuis op de achterzijde is bedrukt en vervolgens gegomd in omloop gekomen. Herkomst: collecties Klink (1961) en Jansen (1966)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

Sale No: 250
Lot No:3803
Symbol:Cat No:8b

Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 1 met enorme hoekvelrand en alle 3 watermerklijnen, 4e proef volgens Brandsma, pracht ex. (knipje in velrand, ver buiten het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021. Herkomst: collectie Boyer (1969)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3805
Symbol:Cat No:8c

Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 100 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3807
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 1-25 in kwart veldeel, pracht ex. (enkele vlekjes)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3808
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 15 cent pos. 15/36 in brugpaar, vrijwel pracht ex. (vouw tussen de zegels en schaafplekje achterzijde)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3810
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 19-20/24-25, 41-42/46-47. 54-55/59-60 en 76-77/81-82, het hartblok van 16 met daarin 6 brugparen, vrijwel pracht ex. (horizontale vouw tussen de zegels en door de 3e rij) Grote rariteit en volgens het Corinphila-archief vermoedelijk uniek!
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3811
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 21 met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3812
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-35 in blok van 10, vrijwel pracht ex. (randen)

(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3813
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-27 en 31-32 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3814
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goed gekeurde plaat I pos. 28-30 in strip van 3 met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (iets getint en enkele minieme vouwtjes)
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3815
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 39-40 in paar met velrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3816
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 38-39 en 43-44 in blok van 4, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3817
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 45 met velrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3818
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-52 en 56-57 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3819
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 61-64 in strip van 4, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3820
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3821
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 70/91 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3822
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 75 met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3823
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 79 met velrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3824
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80 met hoekvelrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 250
Lot No:3826
Symbol:Cat No:9

Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 86-87 in paar met velrand, pracht ex.
(Image 1) (Image 2)

image (Image)