Records 1 to 25 of 25

Heritage Auctions Europe Sale: 69

NETHERLANDS AND OVER- SEA / Overzeese Gebiedsdelen

image Sale No: 69
Lot No:662

Op een enkel zegel na, op hoofdnummers complete verzameling Curacao/ Nederlandse Antillen en Aruba inclusief beter Luchtpost in een Davo album tussen 1873-1995. Zie de foto voor een impressie - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)

Low Estimate € 300

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:663

Na 1960 zeer goed gevulde postfrisse verzameling Aruba, Nederlandse Antillen en Curacao in 2 Importa albums t/m 2011.

Low Estimate € 300

Sale No: 69
Lot No:664

Verzameling Nederlands Indië, Suriname en Curacao*/**/gestempeld en Nederlandse Antillen, Suriname Republiek en Aruba t/m 2004 wb. gutterpairs en minisheets in 2 Davo albums en een insteekboek.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No:665

Nederlands Indië/ N.N.G. 1864-1963. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. Bandoeng serie ongebruikt, 205/210 postfris en Brandkastserie ongebruikt.

Low Estimate € 200

image Sale No: 69
Lot No:666

O.G. van Nederland 1864-1985 postfris/(on)gebruikt in 2 albums wb. Ned. Indië, Ned. Nieuw Guinea, Curacao, Nederlandse Antillen en Indonesië. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:667

Voorraadboek OR */**/gebruikt wb. oa. Curacao Lp. 82-88*, Suriname 64, Nederlands Indië 160-166*, Brandkast 1-7*, Port etc. Leuke koop met een hoge cat.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No:668

Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen in 2 Davo albums tussen 1873-2001 (bladen lopen door t/m 2007) tot 1959 meest ongebruikt, waarbij de serie Juliana Enface* 218-233 en vanaf 1960 compleet t/m 2001 postfris. Tevens diverse LP**aanwezig.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No:669

Verzameling Nederlands Indië, Curacao, NNG en Suriname*/**/gestempeld tussen 1864 en 1999 in 2 Davo albums met cassette wb. beter materiaal, oa. Luchtpost 18-25* van Curacao.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:670

Postfrisse verzameling Nederlandse Antillen tussen 1980-2007 in een insteekalbum. Cataloguswaarde volgens inzender € 2.145,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No:672

Verzameling Nederlands Indië, Curacao, Suriname en Nederlands Nieuw Guinea*/**/gebruikt tussen 1870-1979 in 3 Davo albums wb. Untea postfris en van Curacao Luchtpost 18-25*.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:673

Gestempelde verzameling Suriname tussen 1873-1998, na 1960 vrijwel compleet in 3 Davo albums.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:674

Verzameling OR in 2 Davo albums en een Unie album wb. Nederlands Indië, NNG en Curacao (on)gebruikt en Suriname, Nederlandse Antillen en Aruba zeer overwegend postfris aanwezig t/m 1994.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:676

Gestempelde verzameling Nederlands Nieuw Guinea in een Lindner album met een uitgebreid deel Untea waarbij veel leuke opdrukafwijkingen.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:678

Postfrisse verzameling Aruba in een Davo album met cassette 1986-2009 (bladen t/m 2007.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:679

Gestempelde verzameling Nederlandse Antillen 1988-2004 in een insteekalbum.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:680

Verzameling OR (deels dubbel verzameld) met beter materiaal in een Importa album waarin Nederlands Indië vanaf 1864, NNG en Nederlandse Antillen.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:681

Complete onbeschreven verzameling FDC's Aruba in een Davo album E1 t/m E115.

Low Estimate € 50

image Sale No: 69
Lot No:683

Oud AVRO album met start verzameling Nederlands Indië, Curaçao en Suriname gebruikt/ongebruikt in wisselende kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 69
Lot No:684

Kleine gestempelde verzameling Curacao en Suriname tussen 1873-1973 waarin nog beter materiaal. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:685

Verzamelingen OR*/**/gebruikt in 3 albums tussen 1864-1980 wb. nog aardig materiaal oa. Ned. Indië nr. 1

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:686

Verzameling Curacao en Ned. Antillen in 2 albums tussen 1873-1991.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:688

3 insteekalbums met OR wb. aardig gestempeld Nederlands Indië.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No:689

Gestempelde verzameling Ned. Indië en NNG in een Luxe Davo album en een stockboek met doubletten.

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No:691

Verzameling FDC's Suriname (1959-1975) , Nederlandse Antillen (1959-1980 E135) in 3 albums.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15
Sale No: 69
Lot No:692

Voorraad Nieuw Guinea*/**/gebruikt in een insteekalbum wb. Untea.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 10.00

Sold For 10