Records 1 to 25 of 470

Heritage Auctions Europe Sale: 69

NETHERLANDS / Nederland

image Sale No: 69
Lot No:324

Prachtige plaatreconstructie van de 5 cent blauw 1852 plaat 1-6 waarbij 12 paren, vele tinten en betere stempels wb. oa. Doesborgh-B, Grave-B, Enkhuizen-A en Grave-C en 2 brieven. De cataloguswaarde bedraagt volgens inzender € 9.160,- Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 500

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:325

Collectie Nederland 1852-1939 op albumbladen met beter materiaal incl. roltanding, port en dienst. Kwaliteit gevarieerd.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No:326

Postfrisse partij veldelen De Ruyter Port tussen nr. 32-41.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:327

Op de Roltanding 32 na complete verzameling Roltanding 1-101 gebruikt (R94-97*) op Excellent bladen in zeer overwegend prima kwaliteit!

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:328

Nette complete gestempelde verzameling Roltanding op bladen.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:330

Nederland postfris in complete vellen, veldelen wb. zegels met tropische plekjes; 100x 454-459, 88x 469-473, 80x 490-494 en 46x 495-499.

Low Estimate € 100

image Sale No: 69
Lot No:332

Aangetekende brief Cour Internationale de Justice (verticale vouw en enkele kreukjes) gefrankeerd met de nrs. D 27, 29, 33, 34, 35, 37, 38 en 40 naar den Haag 24.5.1951. (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 69
Lot No:333

Mapje met 12 poststukken wb. 11 stuks uit 1940-1945 wb. aangetekend, waarde en censuur alsmede Rode Kruiskaart Zuid Beveland-West naar Zaamslag. Interessant geheel. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:334

Postfrisse serie Veth met watermerk 177-198 wb. enkele zegels met licht getinte gom.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:335

Nederland nrs. 34-43* op een kaartje in iets diverse kwaliteit met opdruk Specimen. Cataloguswaarde € 860,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No:336

Leuk lotje misdrukken etc. op een kaartje.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:337

Verzameling Nederland (on)gebruikt en iets OR in een oud AVRO album vanaf 1852 wb. stempels en beter wat hier en daar vastgeplakt zit, toch een leuke koop!

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:338

Meest ongebruikte verzameling Nederland tussen 1899-1959 op bladen in plastic hoezen wb. 84-86, jaren '20-'30, 518-533 en 537.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:339

Partijtje postfris (wb. met nieuwe gom) tussen 1876-1950 op insteekbladen.

Low Estimate € 70

Sale No: 69
Lot No:340

Gestempelde verzameling Back of the Book wb. Luchtpost, 12-13, Dienst, beter Port en PPV zegels.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:341

Nederland 1891-1894 Prinses Wilhelmina 3ct./m 50 ct. en 50ct. t/m 2½ Gld. Alle ongebruikt met gom doch deels met bemerkingen.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:343

Lot diverse plaatfouten etc. op bladen wb nog aardig materiaal.

Low Estimate € 50

image Sale No: 69
Lot No:344

Nederland 1946. Vouwblad "Staunton wereldschaaktournooi, Groningen 1946" met 4 Konijnenburg zegels 10/50 cent bijzonder stempel "5 Sept 1946" en handtekeningen van de deelnemers. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:345

Partij postfrisse veldelen tussen 1976-1981 in 2 mappen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:348

Insteekblad met kleinrondstempels, grootrondstempels en puntstempels voornamelijk op emissie Hangend Haar en Bontkraag wb. veel mooie afdrukken.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No:349

Nederland 1926-1939. Vliegende Duif en Veth serie met watermerk ongebruikt compleet. NVPH 169-178 € 335,-

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No:350

COMPLEET postfris vel van 100 (op de tanding iets ingescheurd) NVPH nr. 637 met plaatnummer 47, Schaars!!

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No:351

Postfris Prestigeboekje PRA Het Sterrenboek uit 1999. cat. waarde € 175,-

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No:352

Partijtje met ca. € 80,- frankeergeldig.

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No:353

Partijtje met 38 kleinrondstempels op briefkaarten waaronder; Schoorldam, Nistelrode (plaatje!) Borger, Standaarbuiten en Bezooijen.

Low Estimate € 30