Records 1 to 5 of 5

Heritage Auctions Europe Sale: 69

NETHERLANDS / Luchtpostzegels Nederland

image Sale No: 69
Lot No:112

LP2 - postfrisse 15 cent groen Luchtpost 1929 in hoekblok van 4 met drukkersteken, pr.ex., catw. € 160 (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

image Sale No: 69
Lot No:113

LP2 - postfrisse 15 cent groen Luchtpost 1929 in blok van 4, pr.ex., catw. € 160 (Image)

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

image Sale No: 69
Lot No:114

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, randstukken, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 69
Lot No:115

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, attest Karssen 2002 (postfris zonder gebreken), pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 69
Lot No:117

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, gomzijde miniem getint, catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 60