Records 1 to 25 of 97

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

NEDERLAND
image Sale No: 648
Lot No:379

60b, 5 CENT ROOD IN KEERDRUKPAAR, ONGEBRUIKT PRACHTSTUK MET ORIGINELE GOM EN PLAKKERREST. EEN VAN DE MEEST FANTASTISCHE TOPSTUKKEN UIT DE NEDERLANDSE FILATELIE EN EEN ADEMBENEMEND TENTOONSTELLINGSSTUK! SLECHTS 2 EX. BEKEND! € 30.000 (Image)

Opening EUR 15,000.00
Sold...EUR 431,000.00

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sold For 431000

image Sale No: 648
Lot No:383

70, 22½ cent bruin en olijfgroen in verticaal postfris randpaar, het bovenste ex. met plaatfout "witte stip tegen parelrand" nr. 70P en het onderste ex. met plaatfout "open R in Nederland" Mast 70PM10, certificaat Vleeming (2022) € 760 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:431

1166f, 45c. Verkade met foutdruk: zonder "Nederland", postfris prachtex met certificaat NVPH (1980) € 1500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1180

NEDERLAND PUNTSTEMPELS, 20 zegels (zeer fraaie t/m prachtexemplaren) met alleen maar betere en (zeer) zeldzame nummers op diverse emissies en waarden (Image)

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:1181

NEDERLAND KLEINRONDSTEMPELS, 44 zegels (vrijwel pracht- en prachtexemplaren) met alleen maar betere en schaarse kantoren, inclusief wat traject- en stationsstempels, op diverse emissies en waarden, merendeels volledige afstempelingen! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1182

NEDERLAND GROOTRONDSTEMPELS, 22 zegels (vrijwel pracht- en prachtexemplaren) met alleen maar betere en (zeer) zeldzame kantoren, w.o. ´sGraveland op 1 gulden nr. 28, Scheveningen 2 en Amsterdam/R.V.Z.B., op diverse emissies en waarden, merendeels volledige afstempelingen! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1184

NEDERLAND STEMPELS, 8 zegels emissies 1864, 1867 en 1869 met aardige stempels w.o. nr. 6 met Hoog-Carspel (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1187

NEDERLAND, voorfilatelie, 5 brieven met 3-Stuiverstempels (4x H uit 1673, 1687 en 2x 1693, 1x R uit 1677) en brief uit 1715 van Amsterdam naar Bayonne waarop D´HOLLANDE (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1192

NEDERLAND, 4 oude prachtige kopergravures van Amsterdamse stadsgezichten uit de 17e eeuw (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1195

NEDERLAND, 15 betere poststukken 1873-1904 met schaarse en zeer zeldzame stempels zoals punt 230 = Wassenaar, kleinrond Viane (Zeel:), kleinrond Maarssen (dubbele S), etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1422

PRENTBRIEFKAARTEN, 126 oudere verzonden en niet verzonden Nederlandse kaarten waarbij met dorpsgezichten, gebouwen, mensen, mobilisatie, watersnood 1906, mooie zwart/wit fotoprentbriefkaarten, etc. in ordner (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1423

PRENTBRIEFKAARTEN, 140 verzonden en niet verzonden kaarten met thema´s postzegeltaal, afbeeldingen van oude postzegels van diverse landen w.o. Nederland en Ned.- Indië, oude Franstalige kaarten van landen met postzegel en vlag, humoristische portrettekeningen, etc. in grootformaat poststukkenalbum (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1440

NEDERLAND, allerlei stempeltypen w.o. kleinrond-, grootrond, dubbelring-, kortebalk-, Martin-, machine-, etc. op losse zegels 1872-1923 w.o. op briefstukjes, ook zegels in aantallen, in insteekboek (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1467

NEDERLAND, ca. 140 zeer uiteenlopende, w.o. zelden aangeboden, postale stukken zoals bundelbriefjes, allerlei soorten oude formulieren (gebruikt en ongebruikt), postwissels, bewijzen van storting, kennisgevingen van aankomst brief met geld (1868 en ouder), herinneringen, busrechtkaartjes, bewijzen van lidmaatschap (w.o. van Bulldoggen Club), luistervergunningen, port, treinbrieven, pers- en bagagezegel, betere briefkaarten, voorfila w.o. van distributiekantoren, expresse, aangetekend, frankeringen, stempels, complete oude waarde/valeur-strookjes (ex Da Costa), etc. etc. in 2 ringbanden. Typisch een spannend kavel voor de posthistoricus. Ex Vos (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 648
Lot No:1488

1852-1995, verzameling o/*/** in 2 insteekboeken, waarbij. ondanks de ietwat wisselvallige kwaliteit, diverse aardige nummers en series o.a. Bontkraag, Roltanding, Port, Automaatboekjes, oudere FDCs inclusief E1 en tevens iets Ned.-Indië en Suriname. (Image)

Sale No: 648
Lot No:1500

NEDERLAND en iets Buitenland, div. wb. Belasting, Dienst, Nota's, Kwitanties, Propagandamateriaal etc. in album

NEDERLAND en O.G.D.
image Sale No: 648
Lot No:1211

POSTHISTORIE, 6 aardige poststukken van Nederland w.o. gecensureerde prentbk. van Uithuizermeden (Gr.) 1942 naar een kamp in Helle (D) met de vraag ´wanneer krijg ik een brief´, en 3 stukken uit Ned.- Indië 1900 (2x) en 1931 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1212

POSTHISTORIE, Nederland 17 Arbeidslijsten, Curaçao/NA 13 poststukken met portzegels (schaars!) en NIVO-sluitzegels (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1501

NEDERLAND en O.G.D. in 3 insteekboeken, ca. 1900-1990 */** wb. aardige ex./series vooroorlogs, Konijnenburg, En Face en Luchtpost-meeuwen en enkele betere nrs. Curaçao, o.a. 89/99 en 230/33 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1502

PORTZEGELS, aardige, hoofdzakelijk gebruikte verzameling van vooral Nederland en Ned.- Indië met tandingen, typen, plaatfouten, variëteiten, eenheden en aantallen, etc. beschreven in insteekboek (Image)

NEDERLANDS NIEUW-GUINEA
image Sale No: 648
Lot No:916

Bestelhuisstempel INANWATAN op 5 cent Kreisler in paar, tevens met lichte afst. Amboina 2-6-1938 (Image)

Closed..Oct-06-2022, 07:00:00 EST

NEDERLANDS-INDIË
image Sale No: 648
Lot No:508

6Fb, 2 cent strogeel in kt. 12½ : 12 gr.g., echt gebruikt prachtex. met afstempeling kleinrond Batavia 13-1-1880. Opinie SvL: zowel de zegel als het stempel is echt. Zeldzame, ondergewaardeerde zegel waarvan meerdere echt gebruikte exemplaren bekend zijn geworden. Een gebruikte strogele 2 cent wordt vrijwel altijd over het hoofd gezien (Image)

image Sale No: 648
Lot No:509

6Fb, 2 cent strogeel in kt. 12½ : 12 gr.g., echt gebruikt prachtex. met afstempeling kleinrond Soerabaja 30-1-1882. Opinie SvL: zowel de zegel als het stempel is echt. Zeldzame, ondergewaardeerde zegel waarvan meerdere echt gebruikte exemplaren bekend zijn geworden. Een gebruikte strogele 2 cent wordt vrijwel altijd over het hoofd gezien (Image)

image Sale No: 648
Lot No:510

JAVA opdrukken 63/80 met opdruk "ULTRAMAR", (behalve op de 7½ en de 22½ cent), compl. op een blad geplakt, met uitgebreid certificaat Vleeming (2022) Zeldzaam! (Image)

image Sale No: 648
Lot No:511

90fab, 15 cent bruin met dubbele kopstaande opdruk "Bezit Buiten" en dubbele strepen, ongebruikt zeer fraai ex. met klein attest Vleeming (2022) Cat.wrd. -,- (Image)