Records 1 to 25 of 247

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

NEDERLAND

image Sale No: 643
Lot No:279

4A/6A (10 cent rechtsonder hoekvouwtje), wreed van een brief naar Parijs 20-3-1865 gescheurde tricolore (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

image Sale No: 643
Lot No:280

11IA, 25 cent donkerviolet, Kt.12¾ x 11¾, ongebruikt goed gecentreerd, met groot gedeelte originele gom en prachtig van kleur met cert. NVPH (1989) € 3300 (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 643
Lot No:281

PC.58, ongetande proef van de plaat van 5 cents zwart op grof papier, ongegomd prachtex. Hfl.380 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:283

20/28, 7½ ct. t/m 1 Gulden ongebr. fraaie tot prachtex., alle met opdruk Specimen, div. bemerkingen vwb de gom, waarbij nagegomd € 1190 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:284

29, 2½ Gulden rood en blauw met handstempel Specimen, ongebr. met originele gom en papierplakker, beh. een bruin vlekje een prachtex. Schaars zegel met cert. Vleeming (2015) € 700 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:285

19, 5 cent blauw met variëteit 'verticaal dubbele tanding' (diamanttanding), ongebr. vrijwel prachtex. (achterzijde miniem bruine puntjes), met volle originele gom en cert. NVPH (1999). Schaars € 250 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:287

19A, 5 cent ultramarijn, Lt.14 kl.g. gebruikt vrijwel prachtex. (kort tandje) met cert. NVPH (1973) € 800 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:288

19C, 21C en 24C, Lt.13¼ x 14 kl.g., 5, 10 en 20 cent, ongebruikte prachtex. € 1080 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:290

19D, 21D, 19G, 21G, 21J en 19K, alle ongebruikte prachtex. € 640 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:291

19E en 21E, 5 cent ultramarijn en 10 cent rood, Kt. 11½ x 12 kl.g., ongebruikt prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:292

19H, 5 cent blauw, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 325 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:293

image Sale No: 643
Lot No:294

19H, 22H, 23H, en 25H, Kt.12½ x 12, ongebruikte vrijwel pracht en prachtex. € 1205 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:295

19J en 24J, 5 cent blauw en 20 cent groen, Kt. 11½ x 12 gr.g., ongebr. pracht en vrijwel prachtex. € 1050 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:296

19L, 5 cent blauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 550 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:297

19La, 5 cent grijsblauw, postfris prachtex. € 350 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:298

19L, 21L, 22L en 25L, Kt.12½ gr.g., alle ongebruikte zfr. en prachtex. € 780 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:299
Symbol:*/**

19v, 5 cent blauw, ongetand in ongebruikt hoekrandblok waarin de onderste twee ex. postfris € 320 + (Image)

image Sale No: 643
Lot No:300

20H, 7½ cent chocoladebruin, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 375 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:301

21E + 21D, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, ongebruikt prachtpaar met cert. NVPH (1979) € 700 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:302

21E + 21D, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, postfris vrijwel prachtpaar met iets geoxideerde gom en cert. Bakker (2011) € 1500 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:303

21G, 10 cent rood, Kt.13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2016) € 500 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:304

21H, 10 cent rood, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtpaar € 900 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:305

21J + H, 22J + H en 24J + H, gecombineerde tandingen van de 10, 12½ en 20 cent, gebruikte zeer fraaie tot prachtex. € 550 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:307

21J + 21H, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, in ongebruikt pracht blokpaar € 1000 (Image)