Diverse afstempelingen op deels betere zegels wb. Langstempels op 2e emissie (Image)
Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 639
Lot No:1386
Puntstempels, 8 mooie afdrukken op betere zegels o.a. 97 op 20 c. nr.43, 230 op 1 Gld. nr.28 en 248 op Port nr.1 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1387
Puntstempels en iets Kleinrond op 2 insteekkaartjes in uitgezochte prachtkwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1388
Kleinrondstempels, 11 mooie afdrukken wb. betere o.a. Breskens op nr.29, Kamp bij Rijen op nr.34 en Rott:-Kralingen op nr.26 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1389
Grootrondstempels van hulppostkantoren op 34 poststukken gefrankeerd met emissies Vürtheim en/of Bontkraag, w.o. envelop met aangegeven waarde van fl. 100 uit Ingen, alle afstempelingen in pracht- of luxe kwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1390
Drukwerkrolstempels, 19 stuks op verschillende emissies en waarden w.o. Kind nrs. 220, 223 en P41 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1392
POSTHISTORIE, Brandstempel ´sGravenhage 18-9-1901 op prentbk. en div. stempels O.G. op 2 insteekkaartjes (Image)
Sale No: 639
Lot No:1393
POSTHISTORIE, 40 (Prent)briefkaarten 1904-05 machinaal afgest. met Bickerdike type V.204, V.205 of V.206, alsmede 4 Columbia-stukken met V.208, alle in prachtkwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1395
POSTHISTORIE, zes poststukken 1918-38 w.o. interessante portbrieven van Nederland (afstandsrecht expressebrief en twee brieven uit India 1929, zowel in Nederland als daarna in Zwitserland beport) (Image)
Sale No: 639
Lot No:1396
POSTHISTORIE, Machinestempels op 16 betere poststukken gefrankeerd met emissies Vürtheim en/of Bontkraag, w.o. proefstempel, interessante data, verticale afstempelingen, Bontkraag na geldigheid toch geaccepteerd, enkelfrankeringen, bestemmingen o.a. Chinde), etc. en alle afstempelingen in pracht- of luxe kwaliteit (Image)
Sale No: 639
Lot No:1398
POSTHISTORIE, 26 ongebruikte diverse modellen (met duplicaten) oudere adreskaarten, postbewijsformulieren G14 (1909) en G22 (1922), alsmede kaartje met waarde/valeur etiketten (Image)
POSTHISTORIE, De Rotterdamse Haven. Tien scheepsconnaissementen, connaissement Rott. Lloyd 1911 en enkele Smith-brieven (cargadoor) 1856-61 (Image)
Sale No: 639
Lot No:1402
POSTHISTORIE, Spoorwegen, verzameling trajectstempels op losse zegels emissies Vürtheim en Bontkraag incl. briefstukjes en knipsels merendeels kortebalk w.o. prachtige afdrukken, blokstempels, enkele grootrond- en haltestempels (Image)
Sale No: 639
Lot No:1404
POSTHISTORIE, 9 Poststukken met stempels van Autopostkantoor, 5 Dag van de Postzegel 1938-42, 2 mooie prentbk. alsmede 2 prentbk. naar België uit 1907 en 1931 waarvan de zegels met Belgisch stempel voor ongestempeld gebleven stukken is gestempeld (Image)
Sale No: 639
Lot No:1405
POSTHISTORIE, uit familiearchief diverse documenten en stukken met fiscaalzegels, zoals Distributie Stamkaarten, uit de Tweede Wereldoorlog (Image)
Sale No: 639
Lot No:1407
POSTHISTORIE, 16 Bewijzen van Storting PCGD uit Hees bij Nijmegen waarvan 14 met gelegenheidszegels (veel zomer & kind 1961-66) (Image)
POSTHISTORIE, 17 Fotobriefkaarten in 1930 per luchtpost verzonden naar Berlijn (1 ex. normaal naar Jena), alsmede 7 Zeppelinstukken 1929-32 van/naar Nederland (Image)
Sale No: 639
Lot No:1413
EMISSIE 1852, 11 briefomslagen/vouwbrieven en 1 voorzijde, waarop 5 cent (4x), 10 cent (6x + voorzijde) en 15 cent (briefdeel naar Berlijn met 2 minder mooie ex. waarop Amersfoort C), met diverse platen en stempels doch meeste in gevarieerde kwaliteit (2 ex Berghuijs) (Image)
Sale No: 639
Lot No:1414
EMISSIE 1852, 5 cent nrs. 1d-Pl.II-54 en 1r-Pl.VI-54, alsmede 10 cent nrs. 2l-Pl.VI en 2o-Pl.IX-59, alle vier pracht randstukken (Image)