Records 1 to 25 of 124

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

Miscellaneous

image Sale No: 639
Lot No:1385

Diverse afstempelingen op deels betere zegels wb. Langstempels op 2e emissie (Image)

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1386

Puntstempels, 8 mooie afdrukken op betere zegels o.a. 97 op 20 c. nr.43, 230 op 1 Gld. nr.28 en 248 op Port nr.1 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1387

Puntstempels en iets Kleinrond op 2 insteekkaartjes in uitgezochte prachtkwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1388

Kleinrondstempels, 11 mooie afdrukken wb. betere o.a. Breskens op nr.29, Kamp bij Rijen op nr.34 en Rott:-Kralingen op nr.26 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1389

Grootrondstempels van hulppostkantoren op 34 poststukken gefrankeerd met emissies Vürtheim en/of Bontkraag, w.o. envelop met aangegeven waarde van fl. 100 uit Ingen, alle afstempelingen in pracht- of luxe kwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1390

Drukwerkrolstempels, 19 stuks op verschillende emissies en waarden w.o. Kind nrs. 220, 223 en P41 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1392

POSTHISTORIE, Brandstempel ´sGravenhage 18-9-1901 op prentbk. en div. stempels O.G. op 2 insteekkaartjes (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1393

POSTHISTORIE, 40 (Prent)briefkaarten 1904-05 machinaal afgest. met Bickerdike type V.204, V.205 of V.206, alsmede 4 Columbia-stukken met V.208, alle in prachtkwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1395

POSTHISTORIE, zes poststukken 1918-38 w.o. interessante portbrieven van Nederland (afstandsrecht expressebrief en twee brieven uit India 1929, zowel in Nederland als daarna in Zwitserland beport) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1396

POSTHISTORIE, Machinestempels op 16 betere poststukken gefrankeerd met emissies Vürtheim en/of Bontkraag, w.o. proefstempel, interessante data, verticale afstempelingen, Bontkraag na geldigheid toch geaccepteerd, enkelfrankeringen, bestemmingen o.a. Chinde), etc. en alle afstempelingen in pracht- of luxe kwaliteit (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1398

POSTHISTORIE, 26 ongebruikte diverse modellen (met duplicaten) oudere adreskaarten, postbewijsformulieren G14 (1909) en G22 (1922), alsmede kaartje met waarde/valeur etiketten (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1399

POSTHISTORIE, 20 prentbriefkaarten met verwijderde zegels waaronder allerlei geschreven berichtjes (Z.O.P.) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1400

POSTHISTORIE, De Rotterdamse Haven. Tien scheepsconnaissementen, connaissement Rott. Lloyd 1911 en enkele Smith-brieven (cargadoor) 1856-61 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1402

POSTHISTORIE, Spoorwegen, verzameling trajectstempels op losse zegels emissies Vürtheim en Bontkraag incl. briefstukjes en knipsels merendeels kortebalk w.o. prachtige afdrukken, blokstempels, enkele grootrond- en haltestempels (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1404

POSTHISTORIE, 9 Poststukken met stempels van Autopostkantoor, 5 Dag van de Postzegel 1938-42, 2 mooie prentbk. alsmede 2 prentbk. naar België uit 1907 en 1931 waarvan de zegels met Belgisch stempel voor ongestempeld gebleven stukken is gestempeld (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1405

POSTHISTORIE, uit familiearchief diverse documenten en stukken met fiscaalzegels, zoals Distributie Stamkaarten, uit de Tweede Wereldoorlog (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1407

POSTHISTORIE, 16 Bewijzen van Storting PCGD uit Hees bij Nijmegen waarvan 14 met gelegenheidszegels (veel zomer & kind 1961-66) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1408

POSTHISTORIE, twaalf met roltandingzegels gefrankeerde poststukken w.o. 5c Kind R83 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1410

POSTHISTORIE, 17 Fotobriefkaarten in 1930 per luchtpost verzonden naar Berlijn (1 ex. normaal naar Jena), alsmede 7 Zeppelinstukken 1929-32 van/naar Nederland (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1413

EMISSIE 1852, 11 briefomslagen/vouwbrieven en 1 voorzijde, waarop 5 cent (4x), 10 cent (6x + voorzijde) en 15 cent (briefdeel naar Berlijn met 2 minder mooie ex. waarop Amersfoort C), met diverse platen en stempels doch meeste in gevarieerde kwaliteit (2 ex Berghuijs) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1414

EMISSIE 1852, 5 cent nrs. 1d-Pl.II-54 en 1r-Pl.VI-54, alsmede 10 cent nrs. 2l-Pl.VI en 2o-Pl.IX-59, alle vier pracht randstukken (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1415

EMISSIE 1852, halfrond-francostempels Groningen B2, ´sHertogenbosch C3, Onderdendam B1, Veendam A1 en Zeist B2 (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1416

EMISSIE 1852, tricolore op briefstukje van Amsterdam 12-8-1859 naar Frankrijk, diverse keuren en attest ´Grobe, 1975´ (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1417

EMISSIE 1852, zeer breed gerande prachtserie nrs. 1i-Pl.III-24, 2j-Pl.V-51 en 3b, pos. 78 met Venlo A (EY.250) (Image)

image Sale No: 639
Lot No:1418

1852-1930, o/*/** wb. 1/3, 104, 121/31, 163/65, 177/98, Rolt. 1/18 gebr. en ongebr., Postbewijs 1/7, Internering 1, etc. Mooie koop met hoge cat.wrd. vlgs. inz. € 5800 (Image)