Records 1 to 25 of 77

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Map - Nederland en O.G.D.

image Sale No: 642
Lot No:1673

PRENTBRIEFKAARTEN, complete ongebruikte, prachtig geïllustreerde serie van 12 Nederlandsche Provinciale Briefkaarten, inclusief verpakkingsenvelop, uitgave J.M. Schalekamp, Buiksloot (ca. 1900) (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:1675

PUNTSTEMPELS, verzameling nummers 1 t/m 152 (waartussen paar ontbrekende nummers) op 5 cent nr. 7, meest volledige afdrukken en keurig opgezet op drie bladen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1676

PUNTSTEMPELS, op emissie 1867, meest 5 en 10 cent en iets overig, ruim 140 stuks, enkele poststukken en iets divers, alles uitvoerig beschreven, op blanco bladen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1677

KLEINRONDSTEMPELS op 21 TBC-zegels nrs. 84/86 w.o. Buren, Hengeloo en diverse bijpostkantoren van Amsterdam (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1678

KLEINRONDSTEMPELS op 26 De Ruyter-zegels nrs. 87/89 en 5 portzegels P35, 36 (3x) en 41 w.o. Dirkshorn, Nieuwe Niedorp, Slikgat en St. Anthonis (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1679

DUBBELRINGSTEMPELS, bescheiden collectie op losse zegels van diverse emissies en waarden w.o. Maassluis op nrs. 45/47 en op 3 poststukken (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1680

GROOTRONDSTEMPELS, 50 stuks, meest pracht afdrukken op insteekbladen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1681

GROOTRONDSTEMPELS, collectie van post-, hulppost-, bijpost- en stationskantoren alsmede trajectstempels, op losse zegels van diverse emissies en waarden, briefstukjes en knipsels, w.o. schaarse ex. en prachtige afstempelingen, op 8 insteekbladen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1682

KORTEBALKSTEMPELS, schaarse/zeldzame kortebalk spoorwegtrajectstempels op enige zegels alsmede o.a. 26 betere poststukken vnl. met Vürtheim en Bontkraagfrankeringen w.o. 2 monsterzakjes en 3 adreskaarten, ENTOS, div. andere stempels (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1684

Leuk partijtje diversen wo. Voorfilatelie (28 brieven) en insteekkaartjes met oudere emissies wo. aardig stempelwerk, tevens 130/131 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1686

POSTHISTORIE, 53 betere poststukken met spoorwegtrajectstempels, zegels type Vürtheim & Bontkraag door bestellers ongeldig gemaakt, expressebrief met zegels Veth machinaal afgestempeld (hoogst ongewoon!), etc. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1689

POSTHISTORIE, acht bk. G78-I, II en 79-II, met 1 cent bijgefr. en in 1911-12 verz. naar de bekende verzamelaar Joh.Sandow, dus met prachtige stempelafdrukken van Alem (grootrond=GR), Lollum (langebalk=LB), Oldeberkoop (GR), Santpoort (Dorp) en De Bildt/Station (GR resp. LB), Vledder en Jorwerd (GR), Wormer (GR), Zoetermeer en Parrega (GR) en Zuidzande en Winkel (GR) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1691

POSTHISTORIE, Distributiewet 1916, 3 poststukken uit okt.-nov. 1917 met aanwijzingen betreffende de distributiewet (= wet om bepaalde artikelen als levensmiddelen, brandstoffen etc. op de bon te doen), d.m.v. oranje etiket, stempel, resp. gedrukte briefkaart. Bijzonder stukje postgeschiedenis! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1692

POSTHISTORIE, Jubileum 1923, 24 poststukken w.o. aangetekend en aardige mengfrankeringen met emissies Bontkraag en Veth (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1693

POSTHISTORIE, 22 ongebruikte spoorwegbriefkaarten (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1701

EMISSIE 1852, Franeker C1, Franeker C2, Gorinchem C2, Groningen C3, Haarlem C1 op paar zonder jaar, Helmond B1, Hulst C2, Kampen C2, Loenen C1, Zwolle B2 en naamstempels van Lith op 5c (EY.500), Ossendrecht op 5c (EY.RR) en Sloten op 10c (EY.R) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1704

EMISSIE 1852, 5c (35x) en 10c (6x + 1 paar) w.o. geplaat en met randstukken, 10c plaat X in paar op brief van Zaandam 5-6-1863 naar Antwerpen, tevens vouwbrief uit Ossendrecht 7-4-1854 waarop halfrond-franco Bergen op-Zoom A (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1705

Prachtige partij betere nummers en series o/* in meest nette kwaliteit op insteekkaarten waarbij onder andere 1/6(6), 7/12(4), 48, 49(7), 101, 130/31(2), 136/38(5), Luchtpost 12/13(3), Postbewijs 1/7(2), Port 42/43(3), Dienst 1/8(6), etc. Hoge cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1706

NEDERLAND 1864-1957, hoofdzakelijk gebruikte verzameling op bladen waarbij enkele aardige nummers, onder andere Postbewijs 1/7 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1707

o/*/** op insteekbladen met oa. 12(2) gebr., 130/131 gebr., en leuk jaren '30 postfris (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1710

EMISSIE 1872, mooie kleine collectie stempels op insteekkaart (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1712

49, 90/100, 104/05, 130/31, 132/33, en 136/38, alle 5x in keurige gebruikte kwaliteit, cat.wrd. € 6300 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1713

49, 90/100, 104/05, 130/31, 134/35 en 136/38, alle 5 x keurig gebruikt, cat.wrd. € 6425 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1714

82/83, 5 en 10 cent o/* particulier doorgestoken los of op briefstukjes w.o. met stempels van Bergen (N.H.), Blokzijl en ´sGravenhage, op insteekkaart (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1715

TBC-zegels nrs. 84/86 in blokken van vier, elke waarde op apart couvert, lokaal verzonden in Amsterdam op 3-1-1907 (1c), 11-1-1907 (3c) en 19-1-1907 (5c) (Image)