Records 1 to 25 of 77

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Map - Nederland en O.G.D.

Sale No: 640
Lot No:1399

PRENTBRIEFKAARTEN, de bekende postbode met een lederen tasje waarin fotootjes, 8 ex. van Amsterdam, Baarn, ´Beverswijk´, Dieren, ´s-Gravenhage, Maassluis, Muiderberg en Vlissingen

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:1400

PRENTBRIEFKAARTEN, 13 oudere ex. die iets met de posterijen te maken kunnen hebben (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1403

PUNTSTEMPELS op nr.19, tussen nummers 1 en 250, waarbij ook aardige hogere nummers (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1404

Punt-, Naam-, Kleinrond-, Drukwerkrol-, Rubber- e.a. afstempelingen alsmede Perfins, wb. betere stempels (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1405

EMISSIE CIJFER 1876-'94, stempelverzameling op losse zegels en enkele briefstukjes, w.o. diverse typen Franco met en zonder kader, naam-, halte-, dubbelring- en kleinrondstempels, deze per provicie, alsmede diverse andere stempels en enkele penvernietigingen, veel prachtige afstempelingen, alles keurig opgezet op 25 bladen (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 640
Lot No:1408

POSTHISTORIE, Nieuwjaarspost 1897-1927(€), 28 poststukken (ook uit 1932 en 1965!) waarvan de adreszijde met een kruis is overtrokken als merkteken om bij voorkeur op 1 januari te worden besteld, alsmede 2 uit 1895 en 1898 (nog) zonder kruis, PTT-formulieren uit 1923, 1924 en 1925 en wat literatuur (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1414

RAMPPOST, envelop van Amsterdam 23-4-1930 naar Duitsland waarop violet ´Wegens Brand in Postauto/Arnhem-Emmericht beschadigd´, alsmede envelop van Rome met bestemming Rijswijk, verzonden met verongelukt vliegtuig op 23-3-1952 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1416

POSTHISTORIE, kleinrondstempels op 48 poststukken, merendeels kleine hulppostkantoren, spoorwegtrajecten en veerdiensten, als ook wat op losse zegels en knipsels (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1419

EMISSIE 1852, 5 cent (pl.I 10x en 3 paren, pl.II 14x en 2 paren, pl.IV 2x, pl.V 4x, pl.VI 6x), 10 cent (pl.III 2x, pl.IV 3x waarvan 1 ex. Franco in kader, pl.V 13x en 2 paren, pl.VI 13x en 1 paar, pl.VI 2x, pl.VIII 3x, pl.IX 4x, pl.X dik 12x en 2 paren waarvan hoekpaar az. dunne plek, pl.X dun 20x en 1 paar), 15 cent (2x), 5c op brief (2x) en 10c op brief (3x), veel randstukken w.o. met watermerklijn, veelal in uitgezochte kwaliteit! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1420

EMISSIE 1852, Diverse halfrond-francostempels op 5c (3x), 10c (10x) en 15c (2x w.o. Wormerveer B), mooie zegels, redelijke tot goede afdrukken (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1421

EMISSIE, 1852, 21 brieven met nrs. 1 en 2, wb. zeer aardige ex. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1422

EMISSIE 1852, 5 cent plaat V, 13 ex. en 10 cent plaat X, 5 losse ex. en 2 paren, merendeels prachtex. w.o. randstukken (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1423

EMISSIE 1864, 14 brieven en 1 front met nr.4 en 14 brieven met nr.5 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1424

Gebruikt 1/3 (4), 16 in paar, 48 (2), 49 (8), 97 (22), 98 (5), 99 (5), 100 (3), 105 (3) alsmede 212/19 (5), cat. wrd. ruim € 5600 (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 640
Lot No:1425

Ongebr. 16, 18 (nagegomd), 49 (2), 104, 105 (2) 130, alsmede div. vooroorlogs postfris zoals 220/23 (4) en 240/43 (4) (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1426

Ongebruikt de nrs.74, 84/86, 97/100, 104/105, 109 en 163/165, alle in keurige kwaliteit. Cat. wrd. 1570 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1427

Losse waarden postfris: 107(2), 109, 137, Lp. 1(5), Dienst 1/4, 6 en 7. Mooie kwaliteit en cat.wrd. € 917 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1428

1852-1920 geheel ongebruikte collectie op albumbladen met diverse zeer goede nrs., helaas vrijwel alles voorzien van nieuwe gom (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1429

1899-1939, postfris op albumbladen wb. 102/103, 132/133, 136/138, 212/219 en vrijwel alle kind-en zomerseries. Cat.wrd. ruim € 4500 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1430

1899-1958, geheel postfrisse verzameling op Davo bladen wb. vele betere series zoals, 136/138, 163/165, en v.a. 1927 t/m 1944 compleet, Luchtpost 1 t/m 13, en iets Port. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 640
Lot No:1432

OLYMPIADE 1928, series met bijzonder stempel op 2 speciale vellen met tekst in Esperanto, waarvan een ondertekend door de Chef van het Stadion-PTT-kantoor, 10 met Olympiadezegels gefrankeerde poststukken, toegangsbiljet voor de openingsplechtigheid (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1433

Olympiade 1928, enkele zegels met perforatiefouten w.o. 10 cent met dubbele perforatie in de rechter velrand in curieus gestempeld blok van vier (slechts 100 ex. in omloop gekomen) (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1434

Olympische Spelen 1928, Plaatfouten 212P*, 214P, 215P, 216P**, 219P**, alsmede drukinktvekken op de 2c, 3c op kaart, 5c los en op kaart, 10c (w.o. half hoofd weg). Cat. van alleen de plaatfouten € 1005 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1435

DIV. Plaatfouten, Druktoevalligheden, Plaatnummers, en Randverschijnselen wb. o.a. 105P, 194P, 247P, en nr. 1036 met opvallende gele band i.p.v. oranje (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1436

490/94 (96) en 495/99 (99), postfrisse prachtex. in veldelen € 1115 (Image)