Records 1 to 12 of 12

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Map - Europa

image Sale No: 642
Lot No:1778

ALBANIË, Mi. 70,71, 73, 162/65, 168 en 210/12, alle ongebruikt, alsmede Haïti 1942, 286/99 en blok 1/3 A en B postfris, 298 gebruikt en blok 1B licht getint (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:1780

BELGIË,OBP.74/80 postfrisse prachtex met certificaat Soeteman (1999), cat.wrd. OBP. €2200,- (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1782

BELGIË 1985, OBP TR.BL 1N, 1F, 2N, 2F, 3N, 3F en 4. Zeven postfrisse blokken. Cataloguswaarde € 4200,- (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1793

DEUTSCHES REICH, Mi.1, ¼ Groschen dunkelgraupurpur, kleiner Schild, farbisch, sehr gut geprägt und gezähnt mit blauem Ra2 "VENLO 2 1.." der deutschen Auslandspostanstalt in den Niederlanden. Brustschilde-Stempelseltenheit mit Farbfotoattest Brugger BPP (2005) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1796

DEUTSCHES REICH, 23b(2), 1 Kreuzer dunkelgrün, Grosser Schild, im waagerechten Paar, farbfrisch, einwandfrei zentriert und gut gezähnt mit Ekr. "PFULLENDORF 8/../73". Bis auf kleinen Fleck in rechten Marke, ein seltenes Paar in der b-Farbe mit Fotoattest Sommer BPP (2003) € 1600,= (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1799

DEUTSCHES REICH 72c, 20(Pfg.) graublau, farbfisch und gut gezähnt mit EKr."(...)GARTEN 5 SEP 05",Farbfotoattest Jäschke-L. (2000) € 1500,- (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1808

ENGELSE KOLONIËN, Bermuda 1938-1953, */** selectie George VI met kleur- en tanding-variëteiten, waarbij betere ex. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1853

LUXEMBURG, voorraad o/*/** op Hawidkaarten wb. goede series uit de 30-er, 40-er en 50-er jaren. Hoge cat.wrd! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1854

MONACO 1949-1951, blok 3A+B en 4A+B, 4 ongebruikte blokken in nette kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1864

ZWITSERLAND, Michel nummers 4 (zgn."Winterthur") keur Richter, 7II, 8II(2), 9II(2), 10(2), 11, 12 alsmede Staande Helvetia wb. Zumstr.nr.96B, 70B, 71E in paar en 92A (attest Renggli), alle gebruikte prachtex. Cat.wrd. € 7180 en CHF.2425 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1865

ZWITSERLAND, Mi.8II, 14 stuks gebruikt in div. nuances, fraaie tot prachtex. alsmede Mi.7II, zeer fraai ex. met certificaat Marchand (Image)

image Sale No: 642
Lot No:1867

ZWITSERLAND, Mi. WZ3IIA (Zu.S7II) op pracht-briefomslag 'Bern-23-VII-1913" met attest Liniger (1982) en Marchand (1996), alsmede Mi. WZ1A op achterzijde van briefomslag 'Geneve 10 22-VI-10" met attest Rellstab (1993), totale cat.wrd. Mi. € 2850,- (Image)