Records 1 to 19 of 19

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

MUNTEN
image Sale No: 648
Lot No:1661
Cat No:Coins

NEDERLAND, meest Juliana en Beatrix op jaartal wb. zilveren guldens, Rijksdaalders, 50 gulden (Image)

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:1662
Cat No:Coins

NEDERLAND, kleine verzameling munten waarbij zilveren guldens, Rijksdaalders, 10 gulden- en 50 guldenstukken (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1663
Cat No:Coins

NEDERLAND, collectie 1 cent t/m 5 gulden in album wb. zilver (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1664
Cat No:Coins

ZUID AFRIKA, Gouden Souvereign 1927 ZF/P en 1 Gouden Souvereign 1958 ZF/P (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1665
Cat No:Coins

USA, 2007 American Eagle 1/10 ounce Gold proof coin, in cassette (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1666
Cat No:Coins

NEDERLAND, hoofdzakelijk zilver, alsmede iets buitenland (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1667
Cat No:Coins

NEDERLAND, hoofdzakelijk zilver, 1 herslag 5 gulden 1912 in .585, enkele aardige guldens en Rijksdaalders, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1668
Cat No:Coins

DIVERSEN, enkele Romeinse muntjes, penningen, Miltaria, etc, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1669
Cat No:Coins

REPLICA'S, in zilver en zilver verguld. Totaal ruim 431 gram .999. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1670
Cat No:Coins

NEDERLAND, hoofdzakelijk Nederland wb. zilver, alsmede enkele goede doelensets en 5 Euro coin-cards (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1671
Cat No:Coins

NEDERLAND PENNINGEN, "De penningen der Elf provinciƫn" in .925 sterling zilver (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1672
Cat No:Coins

DIVERSEN, iets buitenland, penningen (luchtvaart), enkele zilveren falsificaties (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1673
Cat No:Coins

WERELD, verzameling in 4 albums waarbij zilver, Duits noodgeld, briefgeld, etc., etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1674
Cat No:Coins

NEDERLAND, diversen, waarbij zilveren guldens en Rijksdaalders met wat betere jaren, gouden Ducaat 1921 (Sch.772) ZF, jaarsets en iets massawaar (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1675
Cat No:Coins

NEDERLAND, munten en penningen wb. zilver en euro-materiaal (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1676
Cat No:Coins

NEDERLAND, kleine verzameling op jaartal waarbij aardig klassiek zilver, Juliana en Beatrix zilver, etc. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1677
Cat No:Coins

WERELD, hoofdzakelijk Belgiƫ, Duitsland, Engeland, USA en wat andere landen wb. diverse zilveren ex. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1678
Cat No:Coins

DIVERSEN, hoofdzakelijk Nederlands massawaar, zilveren munten, iets buitenland en iets euro-materiaal (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1679
Cat No:Coins

WERELD, enkele aardige ex. en veel massawaar (Image)

Opening EUR 24.00