NEDERLAND, hoofdzakelijk zilver, 1 herslag 5 gulden 1912 in .585, enkele aardige guldens en Rijksdaalders, etc. (Image)
Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:1668
Cat No:Coins
DIVERSEN, enkele Romeinse muntjes, penningen, Miltaria, etc, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No:1669
Cat No:Coins
REPLICA'S, in zilver en zilver verguld. Totaal ruim 431 gram .999. (Image)
Sale No: 648
Lot No:1670
Cat No:Coins
NEDERLAND, hoofdzakelijk Nederland wb. zilver, alsmede enkele goede doelensets en 5 Euro coin-cards (Image)
Sale No: 648
Lot No:1671
Cat No:Coins
NEDERLAND PENNINGEN, "De penningen der Elf provinciƫn" in .925 sterling zilver (Image)
Sale No: 648
Lot No:1672
Cat No:Coins
DIVERSEN, iets buitenland, penningen (luchtvaart), enkele zilveren falsificaties (Image)
Sale No: 648
Lot No:1673
Cat No:Coins
WERELD, verzameling in 4 albums waarbij zilver, Duits noodgeld, briefgeld, etc., etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No:1674
Cat No:Coins
NEDERLAND, diversen, waarbij zilveren guldens en Rijksdaalders met wat betere jaren, gouden Ducaat 1921 (Sch.772) ZF, jaarsets en iets massawaar (Image)
Sale No: 648
Lot No:1675
Cat No:Coins
NEDERLAND, munten en penningen wb. zilver en euro-materiaal (Image)
Sale No: 648
Lot No:1676
Cat No:Coins
NEDERLAND, kleine verzameling op jaartal waarbij aardig klassiek zilver, Juliana en Beatrix zilver, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No:1677
Cat No:Coins
WERELD, hoofdzakelijk Belgiƫ, Duitsland, Engeland, USA en wat andere landen wb. diverse zilveren ex. (Image)
Sale No: 648
Lot No:1678
Cat No:Coins
DIVERSEN, hoofdzakelijk Nederlands massawaar, zilveren munten, iets buitenland en iets euro-materiaal (Image)
Sale No: 648
Lot No:1679
Cat No:Coins
WERELD, enkele aardige ex. en veel massawaar (Image)