Records 1 to 8 of 8

Heritage Auctions Europe Sale: 61

MONACO

image Sale No: 61
Lot No:560

338-343 & PA49-50 - ongebruikt zonder gom, serie Troonsbestijging Prins Rainier III 10 Centimes t/m 100 Francs 1950 als 'Epreuves de Luxe' in gekozen kleur, pr.ex., catw. € 190 (Image)

Low Estimate € 40

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

image Sale No: 61
Lot No:564

Blok 60a - postfris blok 4 Seizoenen van de Amandel 1993, ongetand, pr.ex., catw. € 190 (Image)

Low Estimate € 30

Sold...EUR 38.00

Sold For 38

image Sale No: 61
Lot No:566

Blok Spec. 3a - postfris blok UPU 1949-50 op gegomd papier, ongetand, gom licht verkleurd ov.pr.ex., catw. € 230 (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 61
Lot No:571

PA55-58 (Yv.) - postfrisse serie Luchtpost Zeevogels 1955 tanding 11, pr.ex., catw. € 575 (Image)

Low Estimate € 70

Sale No: 61
Lot No:883

Monaco 1944. Fête de Saint-Dévote, yvert 265-272** in complete vellen van 25 stuks en Yv. 273** in compleet brugpaarvel van 10. Yv. 445.-

Low Estimate € 30

image Sale No: 61
Lot No:1032

Fantastische collectie 'Vuurtorens' in 12 Lindner ringbanden rijk geïllustreerd met pentekeningen en va. ca. 1980 in abonnement verkregen en zeer overwegend postfris en deel voor 1980 ook deels postfris danwel ongebruikt wb. ook wat divers scheepvaart mot (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 61
Lot No:1033

Monaco 1885-1983. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met aardig modern postfris in Davo album.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No:1034

Monaco 1946-1951. Ringband met 19 epreuves de luxe/epreuves wb. gekozen en niet gekozen kleuren wb. 6 ex. gesigneerd door ontwerper en meest in goede kwaiteit. Tevens 3 souvenir druksels Exposition Philateliques Int. 1977.

Low Estimate € 70