338-343 & PA49-50 - ongebruikt zonder gom, serie Troonsbestijging Prins Rainier III 10 Centimes t/m 100 Francs 1950 als 'Epreuves de Luxe' in gekozen kleur, pr.ex., catw. € 190 (Image)
Low Estimate € 40
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No:564
Blok 60a - postfris blok 4 Seizoenen van de Amandel 1993, ongetand, pr.ex., catw. € 190 (Image)
Monaco 1944. Fête de Saint-Dévote, yvert 265-272** in complete vellen van 25 stuks en Yv. 273** in compleet brugpaarvel van 10. Yv. 445.-
Low Estimate € 30
Sale No: 61
Lot No:1032
Fantastische collectie 'Vuurtorens' in 12 Lindner ringbanden rijk geïllustreerd met pentekeningen en va. ca. 1980 in abonnement verkregen en zeer overwegend postfris en deel voor 1980 ook deels postfris danwel ongebruikt wb. ook wat divers scheepvaart mot (Image)
Low Estimate € 750
Sale No: 61
Lot No:1033
Monaco 1885-1983. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met aardig modern postfris in Davo album.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No:1034
Monaco 1946-1951. Ringband met 19 epreuves de luxe/epreuves wb. gekozen en niet gekozen kleuren wb. 6 ex. gesigneerd door ontwerper en meest in goede kwaiteit. Tevens 3 souvenir druksels Exposition Philateliques Int. 1977.