Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. CURAÇAO
Sale No: 642
Lot No:945
Symbol:(*)/*
35/41, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. (12½ ct. zonder gom) met opdruk Specimen, aangebracht door het GPO te Londen. Slechts enkele sets bekend, met certificaat Vleeming (2018) (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
DIENST
Sale No: 642
Lot No:737
7, 10 cent Armenwet met opdrukvariëteit ´Gedeeltelijke A´ (linker been ontbreekt), postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1998´ (Image)
16f/19f, de serie met opdrukafwijking: InternationalF, gebr. prachtex. € 400 (Image)
Sale No: 642
Lot No:743
17af, 12½ cent Cour in paar waarvan de rechter zegel met plaatfout ´GENT i.p.v. CENT´, gestempeld prachtpaar. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No:744
17af, plaatfout Gent, gebruikt prachtex. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No:745
20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 1200 (Image)
Sale No: 642
Lot No:746
20, 22/23, 7½ cent, 12½ cent en 20 cent (paar) Cour met variëteit ´Gedeeltelijk onbedrukt wegens papiertje van knipteken´, gestempelde prachtex. (Image)
Sale No: 642
Lot No:747
25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 750 (Image)
Sale No: 642
Lot No:748
37, 20 cent Cour, gestempelde verticale strip van drie alsmede losse zegel, alle met harmonicavouw, waardoor bij twee zegels de tanding iets verspringt (Image)
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 642
Lot No:8
1g-Pl.II op geribd papier. Mooi tot breed gerand prachtex. Attest ´Dr. Louis, 1987´ (Image)
Sale No: 642
Lot No:9
1i-Pl.III-1 t/m 25. Linker boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. 3 randstukken (pos. 16 met watermerklijn), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No:10
1i-Pl.III-6/7. Zeer breed gerand prachtpaar met deel onderbuurzegels (Image)
1i-Pl.III-51 t/m 75. Linker onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 68 2x afgest. met Franco zonder kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No:15
1i-Pl.III-53/54. Prima gerand randpaar, tussen de zegels gladgestreken vouw, met Schagen B (Image)
Sale No: 642
Lot No:16
1i-Pl.III-63/65. Goed tot breed gerande pracht randstrip van drie (Image)
Sale No: 642
Lot No:17
1i-Pl.III-71/72. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met watermerklijn in linker velrand (Image)
Sale No: 642
Lot No:18
1i-Pl.III-76 t/m 100. Rechter onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. meerdere randstukken (pos. 96 en 98 met watermerklijn, pos. 95 speldeprikje), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
1i-Pl.III-97/100. Mooi tot zeer breed gerande nagenoeg luxe strip van vier met variëteit ´Sterk verschoven watermerk´, met twee ideale afstempelingen Tiel A. Ex Dreikurs en Van Hussen (Image)
Sale No: 642
Lot No:21
1j-Pl.III-63 op geribd papier. Links onder iets smal, overigens prachtex. Geribd papier komt gewoonlijk niet op deze plaat voor. Geen apart catalogusnummer. Cert. ´Muis, 1988) (Image)