Records 1 to 25 of 732

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

CURAÇAO
image Sale No: 642
Lot No:945
Symbol:(*)/*

35/41, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. (12½ ct. zonder gom) met opdruk Specimen, aangebracht door het GPO te Londen. Slechts enkele sets bekend, met certificaat Vleeming (2018) (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

DIENST
image Sale No: 642
Lot No:737

7, 10 cent Armenwet met opdrukvariëteit ´Gedeeltelijke A´ (linker been ontbreekt), postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1998´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:739

9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, cpl. serie, ongebr. prachtex. € 5000 (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 642
Lot No:740

13f, 12½ cent blauw in gebruikt blok van 9, waarin de variëteit 'InternationalF', prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:741

16, 7½ cent Cour met opdrukvariëteit ´INTERNATIONALI i.p.v. INTERNATIONALE´, gestempeld prachtex. Cert. ´NVPH, 2015´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:742

16f/19f, de serie met opdrukafwijking: InternationalF, gebr. prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:743

17af, 12½ cent Cour in paar waarvan de rechter zegel met plaatfout ´GENT i.p.v. CENT´, gestempeld prachtpaar. € 625 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:744

17af, plaatfout Gent, gebruikt prachtex. € 625 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:745

20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 1200 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:746

20, 22/23, 7½ cent, 12½ cent en 20 cent (paar) Cour met variëteit ´Gedeeltelijk onbedrukt wegens papiertje van knipteken´, gestempelde prachtex. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:747

25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 750 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:748

37, 20 cent Cour, gestempelde verticale strip van drie alsmede losse zegel, alle met harmonicavouw, waardoor bij twee zegels de tanding iets verspringt (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 642
Lot No:8

1g-Pl.II op geribd papier. Mooi tot breed gerand prachtex. Attest ´Dr. Louis, 1987´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:9

1i-Pl.III-1 t/m 25. Linker boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. 3 randstukken (pos. 16 met watermerklijn), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:10

1i-Pl.III-6/7. Zeer breed gerand prachtpaar met deel onderbuurzegels (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 36.00

Sold For 36

image Sale No: 642
Lot No:11

1i-Pl.III-22/23. Mooi gerand prachtig randpaar (Image)

image Sale No: 642
Lot No:14

1i-Pl.III-51 t/m 75. Linker onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 68 2x afgest. met Franco zonder kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:15

1i-Pl.III-53/54. Prima gerand randpaar, tussen de zegels gladgestreken vouw, met Schagen B (Image)

image Sale No: 642
Lot No:16

1i-Pl.III-63/65. Goed tot breed gerande pracht randstrip van drie (Image)

image Sale No: 642
Lot No:17

1i-Pl.III-71/72. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met watermerklijn in linker velrand (Image)

image Sale No: 642
Lot No:18

1i-Pl.III-76 t/m 100. Rechter onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. meerdere randstukken (pos. 96 en 98 met watermerklijn, pos. 95 speldeprikje), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:19

1i-Pl.III-78/79. Breed gerand prachtig randpaar (Image)

image Sale No: 642
Lot No:20

1i-Pl.III-97/100. Mooi tot zeer breed gerande nagenoeg luxe strip van vier met variëteit ´Sterk verschoven watermerk´, met twee ideale afstempelingen Tiel A. Ex Dreikurs en Van Hussen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:21

1j-Pl.III-63 op geribd papier. Links onder iets smal, overigens prachtex. Geribd papier komt gewoonlijk niet op deze plaat voor. Geen apart catalogusnummer. Cert. ´Muis, 1988) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:22

1o-Pl.V-44/49. Mooi gerand keurig gestempeld verticaal randpaar (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38