Records 1 to 25 of 557

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Los - Nederland en O.G.D.

BRANDKAST
image Sale No: 641
Lot No:508

1/7, 15 cent t/m 7½ Gulden, compl. postfrisse prachtserie € 1500 (Image)

Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST

image Sale No: 641
Lot No:509

1/7, complete postfrisse prachtserie alle met linkervelrand en cert. Muis (2000) € 1500 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:510

1/7, complete postfrisse prachtserie met cert. Muis (1992) € 1500 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:511

1/7, 15 cent t/m 7½ Gulden, postfrisse prachtserie € 1500 (Image)

CURAÇAO
image Sale No: 641
Lot No:630

75/81, Jubileum 1923, postfrisse serie (5 gulden 2 bruine puntjes op gom). € 725 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:631

104/20, 300 jaar Nederlands Gezag, prachtserie met verzoekafstempeling Willemstad oudjaar 1934. € 273 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:632

178/81, Van Konijnenburg 1947, postfrisse prachtserie met cert. Muis (1996) € 415 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:633

180/81, Van Konijnenburg 5 en 10 gulden met echte afstempelingen en controleerbare data met cert. Muis (2010) € 590 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:634

182a, 1½ + 2½ ct. op 6 ct. bruinviolet, postfris verticaal paar met verschoven opdruk Niwin, prachtex. € 160 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:635

LP1/3 en opdrukafwijking ´gIl in plaats van gld´ LP3f, ongebruikte prachtex. € 300 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:636

LP82/88, Vliegtuig 1947, ongebruikte prachtserie met nette, eerste plakker. € 525 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:637

Luchtpost 82/88, 1,50 t/m 25 Gulden Vliegtuig, postfrisse prachtex. met cert. C. Muis (1996) € 525 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:638

Port 8fb, 30 cent groen met plaatfout 'open lijst', ongebruikt prachtex. € 300 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:639

Port 19 en 20, 40 en 50 cent groen en zwart, de twee hoogste waarden van de serie, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:640

Postzegelboekje 11, compleet boekje met 4 maal 6 zegels nr.89A, de velletjes zijn iets getint, ov. een zeldzaam prachtboekje met cert. H. Vleeming (2018), € 3000 (Image)

DIENST
image Sale No: 641
Lot No:512

8f, 1½ Cent donkerblauw met rode opdruk en variëteit ´Gebroken A rechtsboven´, ongebruikt prachtex. met cert. NVPH (1985) € 1150 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:513

16f/19f, opdrukafwijking InternationalF, postfrisse prachtserie € 560 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:514

20/24, Cour Internationale de Justice 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. C. Muis (1995) € 1200 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:515

25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1991) € 750 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:516

27, 28, 29 en 40, de 2, 3 en 4 cent en de 1 Gulden, postfrisse prachtex. € -.- (Image)

image Sale No: 641
Lot No:517

41/43, aanvullingswaarden Vredespaleis 40, 45 en 50 cent, postfrisse prachtex. alle met bovenvelrand en cert. Muis (1991) € 4500 (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
image Sale No: 641
Lot No:353

Franco zonder kader op 15 cent (EY.250), prachtex. op briefstukje waarop tevens Zevenaar 15-9-1861 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:355

NYMEGEN rondstempel (K.45) waaroverheen halfrond-franco Nymegen C 30-11-1858 op 10 cent nr. 2i-Pl.V-86 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:356

ONTOEREIKEND op 5 cent (EY.750, type K.132a, PEP2.A285). Boven smal, overigens prima gerande zegel met bijna volledige afst. Laat gebruikte zegel, omdat dit type uit 1866-69 bekend is (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 641
Lot No:2

1b-Pl.I-66/67. Breed gerand prachtpaar (Image)