Records 1 to 25 of 523

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

CURAÇAO
image Sale No: 640
Lot No:658

3E, 5 ct. rood, Kt.11½ x 12, gebruikt vrijwel prachtex., min. hoekvouwtje € 1250 (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:659

14, 16 en 17 in postfrisse blokken van vier € 780 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:660

37/40, postfrisse prachtex. € 610 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:661

57/60, 62/67 en 69/70, Koningin Wilhelmina, postfrisse prachtex. € 555 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:662
Symbol:#

73, 5 x in combinatie met nr.74 op brief naar Venuzuela (Ex. Poulie) (Image)

image Sale No: 640
Lot No:663

Port 11/20, postfrisse zeer fraaie tot prachtex. € 1600 (Image)

DIENST
image Sale No: 640
Lot No:535

1/8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtserie met cert. NKD (2011) € 800 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:536

1/8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:538
Symbol:#

1, 5, Armenwet 1 cent in paar en 3 cent (enkele roesttandjes) op wat ruw geopende envelop (dus geen Armenwetcouvert) van Amersfoort 4-1-1918 naar Utrecht 4-1 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:539
Symbol:#

2/3, Armenwet 1½ cent in paar en 2 cent op envelop (dus geen Armenwetcouvert) van Amersfoort 3-12-1917 naar een predikant te Heeg 5-12, als aardige Sinterklaasverrassing (Image)

image Sale No: 640
Lot No:540
Symbol:*/**

9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, cpl. serie ongebr., 15 ct. min. roestpuntje, 1½ en 12½ cent postfris, cert. NKD (2011) € 4750 + (Image)

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

image Sale No: 640
Lot No:541

20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, cpl. postfrisse prachtserie met cert. C. Muis (2009) € 1200 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:542

20/24, Cour Internationale de Justice 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. € 1200 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:543

27/29, 33 (2), 34, 35, 37, 38 en 40, losse waarden uit serie 27/40, postfrisse prachtex. € -.- (Image)

EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
image Sale No: 640
Lot No:290

Puntstempel 82 van Nijmegen op 5 cent nr. 1o-Pl.V-85 (EY.500). Prachtex. met bijzonder duidelijke afst. Uit veiling 563, kavel 3374. Slechts 3 ex. bekend (Jans, blz. 282) (Image)

image Sale No: 640
Lot No:291

Puntstempel 82 van Nijmegen op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-6 (EY.750). Vrijwel prachtex. met zeer mooie afst. Uit veiling 563, kavel 3375. Enig bekende ex. (Jans, blz. 282) (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 640
Lot No:292

Halve cirkelstempel DIRKSLAND (EY.500) op 10 cent. Prachtex. met groot en scherp deel van het stempel (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 640
Lot No:9

1a-Pl.I-6/7. Luxe gerand prachtpaar in diepdonkerblauw met gevlekt Alkmaar A (Image)

image Sale No: 640
Lot No:10

1b-Pl.I-11. Pracht randstuk met gevlekt Groningen B (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 32.00

Sold For 32

image Sale No: 640
Lot No:11

1b-Pl.I-17. Mooi gerande prachtzegel (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 26.00

Sold For 26

image Sale No: 640
Lot No:12

1b-Pl.I-21. Breed gerand pracht randstuk (Image)

image Sale No: 640
Lot No:13

1b-Pl.I-22/23. Luxe randpaar met Rotterdam C (Image)

image Sale No: 640
Lot No:14

1a-Pl.I-24. Pracht randstuk, licht gestempeld Rotterdam B (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 640
Lot No:15

1b-Pl.I-26/27. Prachtpaar met centraal Amsterdam A (Image)

image Sale No: 640
Lot No:16

1b-Pl.I-30. Prachtzegel! (Image)

Opening EUR 24.00