Records 1 to 25 of 43

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

SURINAME
image Sale No: 640
Lot No:664

1/15 incl. 10a, cpl. ongebr. prachtserie met cert. Bakker (2013) € 900 (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:665

10aB, 25 cent ultramarijn in lijntanding 14 gr.g., ongebruikt prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:666

10aC, 25 cent ultramarijn in kamtanding 12½:12, ongebruikt prachtex. Keur ´Keiser´. € 350 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:667

21B, 2½ cent op 50 ct. oranjebruin, Lt.14 gr.g., ongebr. prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:669

30f, Hulpuitgifte 10 cent op 15c met opdrukfout ´Gebroken T van CENT´, gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH 1963´. € 175 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:670

32a, 10 cent op 25 cent ultramarijn, ongebruikt prachtstuk € 700 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:671

32ab, Hulpuitgifte 10 cent op 25c ultramarijn, type II, gebruikt prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:672

33fa, Hulpuitgifte 10 cent op 30c type I met opdrukfout ´Gedeeltelijk dubbele opdruk´, ongebruikt prachtex. € 350 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:673

33fa, Hulpuitgifte 10 cent op 30c type I met opdrukfout ´Gedeeltelijk dubbele opdruk´, gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1964´. Gebruikt niet gecatalogiseerd! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:674

39, Hulpuitgifte 50 cent op 1 gld met variëteit ´Sterk verschoven opdruk´, ongebruikt prachtblok van vier (zegel linksboven vrijwel prachtex.). Met keurstempeltje. Zeldzaam en niet in catalogus vermeld. Uit veiling 562, kavel 4104 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:675

58a/59a, Keerdrukken doorstoken en getand, ongebr. prachtex. € 375 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:676

64, Hulpuitgifte 30 cent op 2½ gld in ongebruikt hoekblok van vier. Cert. ´NVPH, 1979: iets roestig´, maar dat zijn enkele heel licht bruine vlekjes, alleen op achterzijde te zien. € 640 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:677

64, Hulpuitgifte 30 cent op 2½ gld in gebruikt hoekblok van vier. € 640 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:678

104/10, Jubileum 1923, cpl. postfrisse prachtserie € 675 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:679
Symbol:*/**

115f, Hulpuitgifte 12½ Ct op 22½c in ongebruikte strip van drie (posities in het vel 15-17), waarvan de middelste zegel met opdrukafwijking ´Zonder punt achter Ct´ en postfris is. € 150+ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:680
Symbol:o/*/*

132P, Niet uitgegeven Brandkastzegel van 75c overdrukt tot frankeerzegel van 12½ cent, met opdrukfout ´12½ zonder breukstreep´. Ongebruikte bovenrandstrip van drie (iets los op tanding) waarvan het middelste ex. 132P postfris is, met keurstempeltje, alsmede gebruikt bovenrandpaar waarvan het rechter ex. 132P is. € 160 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:681

167, 10 cent Wilhelmina met sluier, ongebruikt prachtex. met grote harmonicavouw (Image)

image Sale No: 640
Lot No:682

213f, Hulpuitgifte 7½ ct op 10c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, postfris prachtex. € 300 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:683

213f, Hulpuitgifte 7½ ct op 10c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, gebruikt prachtex. Attest ´Moeijes, 1989´, keur ´Koopman´. € 300 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:684

214/19, Steunfonds, postfrisse prachtserie met rode opdruk ´Specimen´ en perforatiegat. Niet vermeld in catalogus, mogelijk ook 300 series bekend€ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:685

220/28, Wilhelmina met verschillende voorstellingen, postfrisse prachtserie met rode opdruk ´Specimen´ en perforatiegat, 300 series bekend. € 900 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:686

229/43, 10 cent t/m 10 gulden, postfrisse prachtex. met rode opdruk 'Specimen' en perforatiegat € 1500 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:687

245f, Hulpuitgifte 1½ op 7½c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1964´, keur ´H. van der Loo´. € 300 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:688

295, Stormramp 1953, 12½c + 7½c met variëteit ´Sterk verschoven opdruk´ in postfris hoekpaar (Image)

image Sale No: 640
Lot No:689

376A, Hammarskjöld 1962, met variëteit ´Rechterzijde ongeperforeerd´ (velrand 6 mm), postfris prachtex. (Image)