32ab, Hulpuitgifte 10 cent op 25c ultramarijn, type II, gebruikt prachtex. € 700 (Image)
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:672
33fa, Hulpuitgifte 10 cent op 30c type I met opdrukfout ´Gedeeltelijk dubbele opdruk´, ongebruikt prachtex. € 350 (Image)
Sale No: 640
Lot No:673
33fa, Hulpuitgifte 10 cent op 30c type I met opdrukfout ´Gedeeltelijk dubbele opdruk´, gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1964´. Gebruikt niet gecatalogiseerd! (Image)
Sale No: 640
Lot No:674
39, Hulpuitgifte 50 cent op 1 gld met variëteit ´Sterk verschoven opdruk´, ongebruikt prachtblok van vier (zegel linksboven vrijwel prachtex.). Met keurstempeltje. Zeldzaam en niet in catalogus vermeld. Uit veiling 562, kavel 4104 (Image)
Sale No: 640
Lot No:675
58a/59a, Keerdrukken doorstoken en getand, ongebr. prachtex. € 375 (Image)
Sale No: 640
Lot No:676
64, Hulpuitgifte 30 cent op 2½ gld in ongebruikt hoekblok van vier. Cert. ´NVPH, 1979: iets roestig´, maar dat zijn enkele heel licht bruine vlekjes, alleen op achterzijde te zien. € 640 (Image)
Sale No: 640
Lot No:677
64, Hulpuitgifte 30 cent op 2½ gld in gebruikt hoekblok van vier. € 640 (Image)
115f, Hulpuitgifte 12½ Ct op 22½c in ongebruikte strip van drie (posities in het vel 15-17), waarvan de middelste zegel met opdrukafwijking ´Zonder punt achter Ct´ en postfris is. € 150+ (Image)
Sale No: 640
Lot No:680
Symbol:o/*/*
132P, Niet uitgegeven Brandkastzegel van 75c overdrukt tot frankeerzegel van 12½ cent, met opdrukfout ´12½ zonder breukstreep´. Ongebruikte bovenrandstrip van drie (iets los op tanding) waarvan het middelste ex. 132P postfris is, met keurstempeltje, alsmede gebruikt bovenrandpaar waarvan het rechter ex. 132P is. € 160 (Image)
Sale No: 640
Lot No:681
167, 10 cent Wilhelmina met sluier, ongebruikt prachtex. met grote harmonicavouw (Image)
Sale No: 640
Lot No:682
213f, Hulpuitgifte 7½ ct op 10c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, postfris prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 640
Lot No:683
213f, Hulpuitgifte 7½ ct op 10c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, gebruikt prachtex. Attest ´Moeijes, 1989´, keur ´Koopman´. € 300 (Image)
Sale No: 640
Lot No:684
214/19, Steunfonds, postfrisse prachtserie met rode opdruk ´Specimen´ en perforatiegat. Niet vermeld in catalogus, mogelijk ook 300 series bekend€ (Image)
Sale No: 640
Lot No:685
220/28, Wilhelmina met verschillende voorstellingen, postfrisse prachtserie met rode opdruk ´Specimen´ en perforatiegat, 300 series bekend. € 900 (Image)
Sale No: 640
Lot No:686
229/43, 10 cent t/m 10 gulden, postfrisse prachtex. met rode opdruk 'Specimen' en perforatiegat € 1500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:687
245f, Hulpuitgifte 1½ op 7½c met opdrukafwijking ´Dubbele opdruk, waarvan één kopstaand´, postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1964´, keur ´H. van der Loo´. € 300 (Image)
Sale No: 640
Lot No:688
295, Stormramp 1953, 12½c + 7½c met variëteit ´Sterk verschoven opdruk´ in postfris hoekpaar (Image)