Records 1 to 14 of 14

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

ROLTANDING
image Sale No: 642
Lot No:698

19/31, cpl. postfrisse serie, meest prachtex. € 440 (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:699

29a, 30 cent Veth in verticaal paar waarvan de onderste zegel met afwijkende verticale tanding links en rechts, gebruikt prachtpaar. € 200 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:700

32aa, 7½ cent Veth in driegaatsroltanding, gebruikt in de postzegelplakmachine van de Kas-Vereeniging Amsterdam, waarbij de linker- en rechterzijde van de zegel zijn afgesneden door de machine, gebruikt prachtzegel. Cert. ´Pzh Jan Riet, 1981´. € 6500 (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 642
Lot No:701
Symbol:#

R32aa, driegaatsroltandingzegel van 7½ cent in luxe kwaliteit (!) opgeplakt door de Multipost Stamp Affixing Machine op een envelop van de Kas-Vereeniging in Amsterdam, machinaal afgestempeld in Amsterdam Centraal-Station op maandag 19-12-1927 en verzonden naar Haarlem (het Noord-Hollandsch Landbouwcrediet€), op achterzijde bestellersstempel A107. Gewoonlijk zijn de zegels uit deze periode (10-22 dec. 1927) met de hand afgestempeld. Helaas is het adres weggeknipt en daarop is een wit papiertje geplakt. De zegel is van onberispelijke kwaliteit, bovendien ook mooi gecentreerd. Slechts enkele poststukken bekend. Zie: H. Hospers in Filatelie mei 2009. € 6500 voor de zegel (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 642
Lot No:702

32b, Driegaatsroltanding, luxe breed gerand exemplaar, perfect gecentreerd met duidelijke afst. Amsterdam met cert. Muis (1995) € 4500 (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

image Sale No: 642
Lot No:703

33/56, Vierzijdige roltanding ½ t/m 60 cent, postfrisse prachtserie € 525 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:704

40/56, 5 t/m 60 cent vierzijdige roltanding in gebruikte blokken van vier € 960 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:705

51a, 25 cent olijfgroen met afwijkende verticale tanding, postfris prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:706

51a, 53a en 53b, 25 cent Veth met verticale tanding afwijkend, gebruikt prachtex., alsmede 30 cent Veth met afwijkende tanding links resp. rechts, twee ongebruikte prachtex. € 640 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:707

53a, 30 cent Veth in strip van drie met tussen de rechter- en middenzegel afwijkende tanding. Ongebruikte vrijwel prachtstrip (gom minimaal getint). € 200+ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:708

53c, 30 cent Veth in blok van vier met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal, ongebruikt prachtblok. € 1000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:709

53c, 30 ct. lila in blok van zes, met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal in het rechter blok, ongebruikt zeer fraai, gomzijde iets tropisch € 1000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:711

71/72, 81a, 2 cent Kind 1925 (twee losse ex. en paar), 7½ cent Kind 1925 (los ex. en hoekblok van vier) en 15 cent Kind 1927 (los ex. en paar), allemaal ongebruikt (enkele postfris) en met 1 paskruisje, hetzij boven, hetzij onder of hetzij tussen de zegels (Image)

image Sale No: 642
Lot No:712

81a, 15 cent Kind 1927 in randstrip van vier met tussen de bovenste twee zegels een paskruisje. Postfrisse prachtstrip (plakker op velrand). € 230 (Image)