Records 1 to 6 of 6

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES
image Sale No: 642
Lot No:713

PZ22d, boekje met 4 maal 6 zegels 1½ cent grijs, beh. 'n enkel roestvlekje van het nietje een prachtex. € 135 (Image)

Opening EUR 24.00

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:714

PZ39-L, Rode Kruis: serie in blokken van vier in boekje, links gehecht, prachtex. € 750 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:715

PZ42-L, Rode Kruis met helaas maar 1 maal i.p.v. 2 maal 10 zegels 7½ cent ultramarijn, links gehecht. Cat.wrd. voor het complete boekje bedraagt € 2750 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:716

PZ43b, boekje Fl.1,20 met 4 maal 6 zegels 5 cent groen (332) geniet, postfris prachtex. € 170 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:717

PZ54, Fl.2,40 boekje met 4 maal 6 zegels 10 cent violet, postfris prachtex. € 275 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:718

Hangverpakking 1735c, "50 stuks voor de baby", postfris prachtex. Schaars! € 300 (Image)