Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. POSTBEWIJS
Sale No: 640
Lot No:560
1/7, 1 t/m 10 gulden, cpl. postfris met linkervelrand (waarop keur Keiser), de 1½ en 2 gulden een miniem bruin puntje de drie en vier gulden iets getint, ov. prachtex. € 9000 (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sold For 2200
Sale No: 640
Lot No:561
1/7, 1 t/m 10 gulden, cpl. luxe serie met 1e plakker en cert. Vleeming (2010) € 5250 (Image)
Sold...EUR 1,900.00
Sold For 1900
Sale No: 640
Lot No:562
1/7, 1 t/m 10 gulden, meest met eerste plakker en netjes gecentreerd, luxe serie € 5250 (Image)