Records 1 to 14 of 14

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

PORT
image Sale No: 640
Lot No:513

1AA, 5 cent bruin op oranje, postfris prachtex. met cert. C. Muis (2009) € 850 (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:514

2A, 10 cent karmijn op blauw, Kt.13¼ kl.g., aan bovenzijde iets onregelmatig getand, overigens luxe postfris met cert. NKD (2015) € 3750 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:515

3/12, 1 cent t/m 1 gulden, cpl. ongebr. prachtserie € 1350 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:520

10fg-A en 10fg-B, 20 cent in de tanding 13½ x 13¼ resp. 12½ x 12, beide type V, ongebr. prachtex. € 555 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:521

12DI, 1 Gulden Kt. 12½ type I met druktoevalligheid ´D in GULDEN ontbreekt´, ongebruikt prachtex. zonder gom (Image)

image Sale No: 640
Lot No:522

13/26, ½ cent t/m 25 cent, cpl. postfrisse prachtserie € 1600 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:523

13/26 (ex.21), ½ t/m 25 cent (ex.7½ cent), postfrisse prachtex. € 1565 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:524

14a/26a (ex.23a), 1 t/m 25 cent type III (ex.12½ cent), postfrisse prachtex. € 1650 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:525

27II/28III, postfrisse prachtex. € 850 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:527

31/43, De Ruijter, cpl. postfrisse prachtserie € 1400 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:528

44/60, ½ cent t/m 50 cent, cpl. postfrisse prachtserie met cert. NKD (2011) € 555 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:529

48Aaf, 3 Cent met foutdruk ´ENT i.p.v. CENT´, gebruikt prachtex. op briefstukje. € 450 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:531

67a/68b, Keerdrukken zonder- en met tussenstrook, postfrisse prachtex. € 825 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:532