Records 1 to 25 of 39

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Los - Nederland en O.G.D.

NEDERLANDS-INDIË
image Sale No: 641
Lot No:535

2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. met lichte afst. Passoeroean. € 225 (Image)

Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST

image Sale No: 641
Lot No:536

5F, 2 cent lilabruin in kt. 12½:12 gr.g. Ongebruikt luxe ex. met volle, originele gom. € 125 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:537

7G + 7F, 2½ cent geel in gecombineerde tanding, ongebruikt prachtpaar. € 450 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:539

12F, 20 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, postfris pr.ex. met cert. Vleeming (2015) € 975 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:542

22, 5 Cent ultramarijn in postfris blok van vier. € 400 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:543

31/36, Hulpuigifte 1900 lage waarden met blauwe opdruk ´Ultramar´. Prachtserie (12½c licht tropisch) en weinig aangeboden! (Image)

image Sale No: 641
Lot No:544
Symbol:#

38f, ½ Cent op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ in prachtpaar op mooie envelop van 16 gram waarop tevens nrs. 18 en 32 in prachtparen, van Malang 24-9-1903 aangetekend naar Batavia 27-9-1903. € 400+ (Image)

image Sale No: 641
Lot No:546

58/61, 1 en 2½ gulden op gewoon resp. blauw papier, ongebruikte prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:547

58A, 1 Gulden doflila, Lt.11, postfris pracht hoekstuk. € 325 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:548

80f, 2½ Gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt pr.ex. met div. keuren en cert. NVPH (1974) € 3500 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 641
Lot No:549

PC.76, ½ Cent type Vürtheim, kleurproef in zwart op wit papier, ongetand en ongegomd, licht tropisch (Image)

Opening EUR 24.00

image Sale No: 641
Lot No:550

109, 4 cent geelbruin, 20 stuks in postfrisse veldeeltjes, enkele ex. met miniem bruine puntjes, overigens prachtex. € 1100 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:551

122, 20 cent oranje in postfris pracht randblok van tien. € 750 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:552

127, 35 cent roodbruin in postfris pracht randblok van tien. € 500 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:553

129, 132/34, 50 cent, 1, 1.75 en 2½ gulden in postfrisse pracht randblokken van vier. € 960 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:554

129/34, Wilhelmina met palmbomen, postfrisse prachtserie. € 300 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:555

133, 1.75 gulden donkerlila in postfris pracht randblok van tien. € 1000 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:556

134, 2½ gulden karmijn in postfris pracht randblok van tien. € 800 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:558

Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Oranje op licht getint oranjekleurig papier, als PC.178 (velletje heeft hor. vouw onder de zegelbeelden). Schaars (Image)

image Sale No: 641
Lot No:559

Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Sepia op licht getint sepiakleurig papier, als PC.178. Schaars (Image)

image Sale No: 641
Lot No:560

260, 50 cent Kreisler met watermerk, postfris vrijwel prachtex. met cert. NVPH (2016) € 750 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:561

280, 35 Cent van Konijnenburg in postfris, iets tropisch blok van vier. € 800 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:563

289, 25 gulden Van Konijnenburg, ongebruikt prachtex. € 325 (Image)

image Sale No: 641
Lot No:565

PC.256, 258/60, Moehammadijah 1941, kleurproeven w.o. de gekozen kleuren van de 2c, 7½c, 10c en 15c in groen, lila, rood, oranje en blauw, ongetand, ongegomd, enkele ex. met bruine plekjes (Image)

image Sale No: 641
Lot No:567

298, Menari-danseres in ongebruikt prachtblok van vier met verschoven horizontale perforatie (Image)