Records 1 to 25 of 50

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

NEDERLANDS-INDIË
image Sale No: 640
Lot No:564

1, 10 Cent lichtwijnrood op zeer dun papier zonder gom, proef van de gedeeltelijk geretoucheerde zegelstempel, PC.4a, vrijwel prachtex. met brede velrand, waardoorheen ver buiten het zegelbeeld een verticale vouw loopt, doch overigens attractief en schaars! (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:565

1, 10 Cent in zeer fraaie strip van vier, pos. 77/80, keurig afgestempeld. Ondanks enige gebreken een zeldzame eenheid. € 1350 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:567

2, 10 cent karmijnrood, ongebruikt prachtex. met volle originele gom € 1500 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:568

2, 10 Cent karmijnrood in vrijwel prachtstrip van drie (tanding linkerzegels met plakker verstevigd). € 750 voor een paar (Image)

image Sale No: 640
Lot No:569

12A, 20 cent ultramarijn in Lijntanding 14 kl.g. prachtzegel met volle originele gom en postfris (gom met een paar authentieke zwarte puntjes), zeer fris van kleur en zeldzaam in deze kwaliteit € 975 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:570

12A, 20 Cent ultramarijn in lijntanding 14 kl.g. Postfris vrijwel prachtex. met volle, originele gom en op az. op tandje onder, nauwelijks zichtbaar miniem bruin puntje, overigens zeer fris van kleur. € 975 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:572

13C, 25 Cent donkerpaars in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Postfrisse strip van drie met voille, originele gom, op az. rechter zegel paar bruine plekjes, overigens zeer fris van kleur. € 750 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:573

14K, 30 Cent groen, postfris blok van vier met volle, originele gom, zegel rechtsonder az. miniem bruin puntje, overigens prachtex. € 1400 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:574

16FA, 2½ gulden donkerviolet en groen, postfris prachtex. € 675 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:575

17/22, Cijfer, serie postfrisse prachtblokken van vier. € 1800 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:576

21, 5 Cent geelgroen, postfris prachtpaar. € 650 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:578

24, 25, 27, 28 en 30, postfrisse prachtex. € 1160 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:579

30, 2½ Gulden oranjebruin en lichtblauw, postfris prachtex. met velrand. € 650 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:580

32, 33, 34 en 37, postfrisse prachtex. € 370 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:581

37A, 2.50 gulden Hulpuitgifte in lijntanding 11½ x 11, postfris prachtblok van vier met velrand. € 1000 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:582
Symbol:#

38f, ½ Cent op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ op rechts te kort afgeknipte envelop van 10 cent met tevens nrs. 18, 19, 20 in strip van drie, 38 (3x), 39 en 40 in paar, afgestempeld Tasikmalaja 7-1-1904, R-strookje gespeld Tasikmelaja. € 200 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:583

Emissie Cijfer type Vürtheim 1902. PC.42a/h, kleurproeven in de waarde ½ cent in lila (gekozen kleur voor de ½c), olijfroen (voor de 1c), bruin (voor de 2c), groen (voor de 2½c), oranje (voor de 3c), ultramarijn (voor de 4c), rood (voor de 5c) en violetgrijs (voor de 7½c), ongetand, gegomd en deze set is postfris. Zelden aangeboden! Cat. PC1988 fl. 800++ (Image)

image Sale No: 640
Lot No:584

40/47 (ex.46), 4 x postfris, zonder de 5 cent rood, prachtex. meest in blokken € 600 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:586

48/54 en 59D, Koningin Wilhelmina, postfrisse prachtex. € 660 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:587

58A, 59C, type Veth, 1 gulden in lijntanding 11 en 2½ gulden in lijntanding 11½ x 11, postfrisse pracht blokken van vier met velrand. € 2500 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:588

58A, 59C, type Veth, 1 gulden in lijntanding 11 en 2½ gulden in lijntanding 11½ x 11, postfrisse prachtex. met velrand. € 600 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:589

79 en 80, 1 gulden doflila en 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java, postfrisse prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:590

79C, 1 gulden doflila, Lt.11½ x 11, postfris prachtex. € 275 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:591

80a, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java hoogstaand, ongebr. vrijwel prachtex. met getinte gomzijde, gesigneerd Ned. Bond en cert. C. Muis (1977) € 3500 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:593

93f, 22½ cent bruin en olijf met opdruk Buiten Bezit kopstaand, ongebr. prachtex. met keur Koopman € 2750 (Image)

Opening EUR 740.00