Records 1 to 25 of 244

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

NEDERLAND
image Sale No: 642
Lot No:396

8IB, 10 cent karmijn in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:397

9IB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt vrijwel prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:398

9IIB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt zeer mooi gecentreerd prachtex. Attest ´Koopman, 1976´. € 1500 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:399

10IIB, 20 cent donkergroen in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´. € 200 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:400

11IID, 25 cent donkerviolet, Lijntanding 14 kl.g., type II, gebruikt zeer fraai ex. met certificaat Moeijes (1990). Zeer zeldzaam zegel! € 5000 (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 642
Lot No:402

13, ½ cent bruin, postfris prachtex. € 330 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:403

14A, 1 cent zwart, prachtpaar met centrale afst. franco-takje Zierikzee 5-6-1869. € 200+ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:404

15B, 1 cent groen Kt.13¼ kl.g., postfris prachtex. € 330 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:405

15B, 1 cent groen in Kt. 13¼ kl.g., gebruikt prachtex. met variëteit ´volledige spiegeldruk´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:406

17A, 2 cent bruingeel, Lt. 14 kl.g., postfris prachtex. met originele, iets gelige gom en Befund Vleeming (2018) € 375 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:407

18A, 2½ cent violet in Lt. 14 kl.g., gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1959´. € 550 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:408

18Ca, 2½ cent paars in Kt. 13¼ kl.g. in olieachtige druk, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. Attest ´Moeijes, 1984: zonder enig gebrek en echt, in deze tanding zeer zeldzaam´. € 715++ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:410

19J, 5 cent blauw, Kt. 11½ x 11 gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2019) € 425 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:411

19K, 5 cent blauw Kt.12½ kl.g., in postfris blok van vier € 1300 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:412

19L, 5 cent blauw Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:413

19La, 5 cent grijsblauw Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:414

19v (paar), 21v, 22v (randpaar) en 26v/29v, ongetande merendeels prachtex. met originele gom van de 5, 10, 15, 25 en 50 cent alsmede de 2.50 gld. Cert. ´NVPH, 2004´ voor de 10 cent, de 25 cent, 50 cent en 2½ gulden. € 4060 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:415

20, 7½ ct. chocoladebruin, postfris prachtex. € 375 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:416

image Sale No: 642
Lot No:418

20, 7½ ct. chocoladebruin, postfris blok van vier € 1500 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:419

23G, 26G en 27G, de 15, 25 en 50 cent in Kt.13½ x 13¾, ongebr. prachtex. met zeer fraaie gomzijde (meerdere plakkerresten) € 2950 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:420

25H, 22½ cent blauwgroen, Kt. 12½ x 12, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2019) € 1450 (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 642
Lot No:421

28H, 1 gulden grijsviolet, Kt. 12½ x 12, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2019) € 2500 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:422

29, 2½ gulden rood en blauw, ongebr. zeer fraai ex. (min. gomloos plekje) € 1400 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:427

30AI, ½ cent roze in Lt. 14 gr.g., gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1985´. € 750 (Image)