van Dieten Stamp Auctions Sale: 640
Los - Nederland en O.G.D.
NEDERLAND
Sale No: 640
Lot No:355
4/6, 5, 10 en 15 cent, ongebruikte prachtex. met volledig originele gom, nr. 6 met cert. NVPH (1970) € 2275 (Image)
Sold...EUR 550.00
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:356
Symbol:*/**
8IIC, 10 cent karmijnrood in ongebruikt verticaal paar w.v. het onderste ex. postfris, diagonale gomkreuk, ov. prachtex. € 1250 (Image)
Sale No: 640
Lot No:357
9IA, 15 cent oranjebruin, Kt.12¾ x 11¾, ongebruikt prachtex. met volledig originele gom en cert. C. Muis (1997) € 1100 (Image)
Sale No: 640
Lot No:358
10IIC, 20 cent groen, Kt.13½ k.g., type II, ongebruikt prachtex. met originele gom en eigendomsstempeltje € 1500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:359
12IA, 50 cent goudkleur, type I, ongebruikt prachtex. met volledig originele gom € 3500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:361
13D, ½ cent bruin, Kt.13¼ gr.g., luxe postfris met cert. H. Vleeming (2017) € 300 (Image)
Sale No: 640
Lot No:362
14, 1 cent zwart, Lt.14 kl.g., postfris, goed gecentreerd prachtex. met cert. H. Vleeming (2012) € 1650 (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 640
Lot No:363
15C, 1 cent groen, Kt.13¼ kl.g., postfris prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 640
Lot No:364
16B, 1½ cent roze op dik papier, Kt.13¼ kl.g., postfris prachtex. met cert. C. Muis (2000) € 1500 (Image)
Sale No: 640
Lot No:365
17D, 2 cent bruingeel, Kt.13¼ gr.g., postfris prachtex. € 375 (Image)
Sale No: 640
Lot No:366
18C, 2½ cent violet, Kt.13¼ kl.g., postfris prachtex. met cert. NKD (2015) € 3250 (Image)
Sale No: 640
Lot No:367
19/22 en 25, ongebr. prachtex. met originele gom en kleine plakkerrestjes € 620 (Image)
Sale No: 640
Lot No:368
19Da, 5 cent donkerblauw, postfris prachtex. € 375 (Image)
Sale No: 640
Lot No:369
20, 7½ cent chocoladebruin, postfris prachtex. met cert. C. Muis (1999) € 375 (Image)
Sale No: 640
Lot No:370
21H, 10 cent rood, postfris vrijwel prachtex., nauwelijks waarneembaar bruin tandje € 450 (Image)
Sale No: 640
Lot No:372
23K, 15 cent oranjebruin, Kt.12½ kl.g., ongebruikt prachtex. met volledig originele gom € 700 (Image)
Sale No: 640
Lot No:373
24D, 20 cent groen, Kt.12½ x 12 kl.g., ongebruikt vrijwel prachtex., goed gecentreerd en getand, echter iets bewerkte gom € 850 (Image)
Sale No: 640
Lot No:374
24K, 20 cent groen, Kt.12½ kl.g., postfris, origineel bruin gomstreepje, luxe van kleur en perfect gecentreerd met cert. Vleeming (2015) € 5025 (Image)
Sold...EUR 7,500.00
Sold For 7500
Sale No: 640
Lot No:375
25L, 22½ cent blauwgroen, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met keur Hammerschmidt € 1350 (Image)
Sale No: 640
Lot No:376
26D, 25 cent donkerviolet, Kt.12½ x 12 kl.g., ongebruikt prachtex. met volledig originele gom € 900 (Image)
Sale No: 640
Lot No:377
26F, 25 cent donkerviolet, Lt.14 gr.g., ongebruikt prachtex. met valse gom (€ 1750) (Image)
Sale No: 640
Lot No:378
27H, 50 cent geelbruin, Kt.12½ x 12 gr.g., ongebruikt prachtex. met originele gom en grote plakkerrest € 1000 (Image)
Sale No: 640
Lot No:381
28, 1 gulden grijsviolet, ongebruikt prachtex. met volledig originele gom en kleine plakkerrest € 750 (Image)
Sale No: 640
Lot No:382
29, 2½ gulden rood en blauw, postfris prachtex. met cert. C. Muis (2000) € 6500 (Image)
Sold...EUR 4,000.00
Sold For 4000
Sale No: 640
Lot No:383
29, 2½ gulden rood n blauw, ongebruikt prachtex., gesigneerd en cert. Mattl € 1400 (Image)