Records 1 to 20 of 20

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

INDONESIË
image Sale No: 642
Lot No:915

KPI.64A/66A, 5 Jaar Proklamasi Republik Indonesia 1950, ongetand en ongegomd, prachtparen waarvan 15s en 1Rp met velrand. Schaars! Rp. 60.000.000 (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:916

KPI.64A/66A, 5 Jaar Proklamasi Republik Indonesia 1950, ongetand en ongegomd, prachtparen. Rp. 60.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:917

KPI.67A/71A, Eerste Aziatische Spelen in New Delhi 1951, ongetand en ongegomd, verticale hoekrandparen. Rp.20.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:919

KPI.86A, 88A, 90A en 95A, President Soekarno 1951, ongetand en postfris, 3, 10 en 25 rupiah in randblokken van vier, 5 rupiah in hoekblok van acht. De blokken hebben wat roest en zijn iets kreukelig. Rp. 17.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:920

KPI.86A, 90A, 95A, President Soekarno 1951, ongetand en postfris (enkele minieme bruine puntjes), 3, 10 en 25 rupiah in paren. Rp. 5.500.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:921

KPI.96A/100A, Tweede Nationale Sportweek 1951, ongetand en ongegomd, verticale paren van de linker bovenhoek. Rp. 40.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:924

KPI.117A, Natuurrampenfonds 1953, ongetand en ongegomd, hoekblok van twaalf (velrand iets roest). Rp. 3.600.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:928

KPI.133A/136A (zonder 134Aw en 135Aa), Azië-Afrika Conferentie 1955, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Tevens 75s met verschoven verticale perforatie 136B. Rp. 5.300.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:931

KPI.142A/145A, 10 Jaar Vrij Indonesië 1955, ongetand en ongegomd, verticale randparen. Rp. 4.800.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:932

KPI.146A/149A, 10 Jaar Indonesische PTT (afb. Mas Soeharto), ongetand en ongegomd, verticale paren. Rp. 4.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:934

KPI.168A en 176A, Fauna 1956, ongetand en ongegomd, 25s in paar en 75s met velrand. Rp. 18.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:935

KPI.179A/184A, Indonesische Rode Kruis 1956 en KPI.200A/203A, Dag van de Samenwerking 1957, ongetande en ongegomde prachtparen. Rp. 26.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:936

KPI.179A/184A, Indonesische Rode Kruis 1956, ongetand en ongegomd, verticale randparen. Rp. 18.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:937

KPI.189A/194A en 192Aw/193Aw (andere kleuren), Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 20.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:939

KPI.259A/260A, Jeugdconferentie 1960, ongetand en gegomd, postfrisse blokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:940

KPI.504b, 506b/510b, president Soekarno met variëteit ´Kopstaande opdruk 65 in vijfhoek en Sen´ in postfrisse blokken van vier. Rp. 6.800.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:941

KPI.CP33B, 33Ca (2x), 33D en 33Eb, kleurproeven Bloemen 1957, ongetand en ongegomd, blokken van vier. Rp. 44.800.000 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:942

PORTO ´51, KPI.P-2.5/7/8/9/13w, 5s, 15s, 20s, 25s en 1Rp in geelachtig groen, maar ongetand en ongegomd, in blokken van acht of vier (1Rp) w.o. met velrand. Op de 5s na hebben alle blokken een vouw door vier zegels. Schaars en niet gecatalogiseerd (Image)

image Sale No: 642
Lot No:943

PORTO ´51. KPI.P-2.8, 9 en 13w, ongetand en ongegomd, 20s en 25s in paren, 1 rupiah geel in hoekblok van vier (knip in velrand, vouw door onderste zegels) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:944

Zbl. P67, 25 op 1 Rp. rood met kopstaande, zwarte opdruk in postfris blok van negen. Niet in Zonnebloem vermeld. Tax. 100 (Image)