Records 1 to 18 of 18

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN
image Sale No: 640
Lot No:329
Symbol:#

NYMEGEN A (EY.50) op 5 cent nr. 1f-Pl.II. Breed gerand prachtpaar op briefomslag van Wychen (az. naamstempel) over Nymegen 11-9 naar Amsterdam 11-9-1855 met tevens bestellersstempel 28 (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:330
Symbol:#

NYMEGEN C klein (EY.75) op 5 cent lichtblauw. Redelijk tot mooi gerand paar met prachtige, centrale afst. op frisse, complete vouwbrief geschreven te Alphen 16-7-1860 via Appeltern (az. naamstempel) over Nymegen 17-7 naar de burgemeester van Eindhoven 17-7 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:331
Symbol:#

5 Cent (prachtex.) op briefomslag van Elst (az. naamstempel in blauw) naar een advocaat te Nymegen 6-2-1863 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:333
Symbol:#

10 Cent nr. 2m-Pl.VII-50 als zeer breed gerand hoekstuk op briefomslag van Amsterdam 23-9-1861 naar een boterhandelaar te Delft 24-9 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:336
Symbol:#

NYMEGEN C groot (EY.50) op 10 cent. Aan drie zijden breed gerand prachtex. op mooie briefomslag van Mook (az. naamstempel) over Nymegen 4-3-1859 naar een makelaar te Amsterdam 4-3. Ex Berghuijs (Image)

image Sale No: 640
Lot No:338
Symbol:#

10 Cent nr. 2m-Pl.VII (nagenoeg prachtex.) op briefomslag van lampist P.A. Goette te Nymège 14-7-1862 naar Veghel 15-7 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:339
Symbol:#

15 Cent nr. 3b in twee strippen van vier op pakketvoorzijde, zeven keer afgestempeld 'sGravenhage A 22-11, een dag later verstuurd naar de gezant van het keizerlijke en koninklijke Oostenrijk te Hamburg. Op de vz. tevens 'Na Posttijd' en 'P.D.'. Zeer zeldzaam en interessant stuk van de eerste emissie o.a. voor het tarief van 120 cent. Voor de volledigheid vermelden wij dat de zegel linksboven zeer fraai is en de zegel rechtsonder aan de rechterzijde bovenaan iets kort, en bij beide strippen in het midden bovenaan een knipje zit, hetgeen allemaal niets afdoet aan de bijzonderheid van dit stuk. Eerder in veiling 527 (sep. 1997). Tentoonstellingsstuk (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 640
Lot No:340
Symbol:#

15 Cent oranje in paar, pos. 57/58 (onderrand wat smal, overige randen breed tot zeer breed), op vouwbrief van Amsterdam 3-5-1858 deels per traject Emmerich/Oberhausen 4-5 naar Berlijn 5-5 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:341
Symbol:#

NYMEGEN A (EY.175) op 15 Cent nr. 3b. Prachtex. op briefomslag (potloodnotitie 21 mei 1852) van Bemmel (az. naamstempel) over Nymegen 23-5 naar Zijne HoogEerwaardigheid Monseigneur Carlo Belgrado, Italiaans priester die in 1848 vice-superior van de Hollandse Zending werd (Image)

image Sale No: 640
Lot No:342
Symbol:#

NYMEGEN C klein op 15 cent (EY.RRR, onbekend op poststuk). Zegel rechts aangesneden en links ernstig verknipt omdat de envelop daar werd opengeknipt, maar met bijzonder scherpe prachtafdruk van dit op de 15 cent zeer zeldzame stempel, op 19-4-1860 verstuurd naar Hannover. Uit veiling 415, kavel 806 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:343
Symbol:#

NYMEGEN A op 5 cent nr. 1a-Pl.I-13 (EY.50) en 15 cent nr. 3b pos. 79/84 (EY.175). Prachtex. resp. prachtpaar op zeer groot briefdeel van 7-3-1852 o.a. over Deutz-Dulsburg 8-3 en Omegna 15-5 ´Via di/Arona´ naar Belgirate in de regio Piedmont aan het Lago Maggiore, met op vz. in rood ´T.A.3.´ (Transit Autrichien 3eme prix) en div. notities w.o. de opmerking dat port betaald is tot de Zwitserse grens. Volgens notitie bedroeg het tarief naar Italië via Zwitserland 35 cent van 1-1-1852 tot 1-1-1853. Zéér vroege gefrankeerde brief naar het buitenland. Bijzonder zeldzaam, uitgebreide documentatie bijgesloten. Ex Clifford-Jones (Image)

image Sale No: 640
Lot No:344
Symbol:#

BERGUM (EY.100) op 5 cent. Pracht randstuk (linksboven knipje in rand) op zeer frisse, ongedateerde briefomslag naar Buitenpost (Image)

image Sale No: 640
Lot No:346
Symbol:#

HARDEGARYP (EY.100) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-44. Breed gerande prachtzegel met ideale afst. op frisse, complete maar dichtgeplakte vouwbrief van 17-3-1859 naar Bergum. Ex De Veer en Van Dieten (Image)

image Sale No: 640
Lot No:347
Symbol:#

HEEG (EY.250) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-16. Nagenoeg prachtex. (rechts smal) met complete afst. waaroverheen Sneek 7-5-1860 op frisse briefomslag (Image)

image Sale No: 640
Lot No:348
Symbol:#

NES (EY.100) op 5 cent. Prachtex. op zeer frisse, dichtgeplakte vouwbrief van 10(€)-2-1860 naar Leeuwarden. Keur ´Van Dieten´. Ex de Veer (Image)

image Sale No: 640
Lot No:351
Symbol:#

OOSTERWOLDE in blauw (EY.100) op 5 cent. Prachtex. met mooie afst. op fris vouwbriefje van Haulerwijk 10-11-1858 naar de notaris te Oosterwolde (Image)

image Sale No: 640
Lot No:353
Symbol:#

WOLVEGA (EY.125) op 5 cent nr. 1r-Pl.VI. Prachtex. met bijzonder mooie afst. op complete vrij frisse vouwbrief van 16-1-1862 naar Munnekeburen. Ex Wolff de Beer (Image)

image Sale No: 640
Lot No:354
Symbol:#

ZUIDBROEK (EY.R) op 5 cent. Prachtex. met mooie afst. uit ongedateerde briefomslag naar Scheemda geknipt, later weer teruggezet. Zeldzaam naamstempel op brief! Ex Berghuijs (Image)