Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. EMISSIE 1852 - ONGEBRUIKT
Sale No: 640
Lot No:1
Zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk, ongetand. Gecatalogiseerd als PC.9. Verticale strip van drie, pos. 3/8/13. Mooie strip, zegels fris van kleur, onderste rand iets smal, overigens prachtig gerand (Image)
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:2
1a-Pl.I-98. 5 Cent diepdonkerblauw op dun papier, ongebruikt breed gerand prachtzegel, zeer fris van kleur, doch zonder gom. Ex Van Balen Blanken. € 325 (Image)