Records 1 to 7 of 7

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - ONGEBRUIKT
image Sale No: 640
Lot No:1

Zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk, ongetand. Gecatalogiseerd als PC.9. Verticale strip van drie, pos. 3/8/13. Mooie strip, zegels fris van kleur, onderste rand iets smal, overigens prachtig gerand (Image)

Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 640
Lot No:2

1a-Pl.I-98. 5 Cent diepdonkerblauw op dun papier, ongebruikt breed gerand prachtzegel, zeer fris van kleur, doch zonder gom. Ex Van Balen Blanken. € 325 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:3

1o-Pl.V-43. 5 Cent blauw, ongebruikt breed gerand prachtex. met volle, originele gom. € 600 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:4

1r-Pl.VI-59, 5 cent blauw op dun papier, prachtig gerand met volle originele gom en papierrestje. Cert. Dr. Louis (1985) € 600 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:6

3a, 15 cent donkergeeloranje, pos.43/44 (€), breed gerand prachtpaar met volle originele gom (waarin 2 gomvouwen), zeer fris van kleur. Cert. C. Muis (1977) € 2400 + (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 640
Lot No:7

3c. 15 Cent oranje, ongebruikt breed gerand prachtex. met volle, originele gom (miniem zwart puntje achter haar, slechts met goede loupe te zien). € 1100 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:8

3c, 15 cent oranje, ongebruikt, mooi gerand prachtex. € 1100 (Image)