Records 1 to 25 of 37

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 642
Lot No:8

1g-Pl.II op geribd papier. Mooi tot breed gerand prachtex. Attest ´Dr. Louis, 1987´ (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:9

1i-Pl.III-1 t/m 25. Linker boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. 3 randstukken (pos. 16 met watermerklijn), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:10

1i-Pl.III-6/7. Zeer breed gerand prachtpaar met deel onderbuurzegels (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 36.00

Sold For 36

image Sale No: 642
Lot No:11

1i-Pl.III-22/23. Mooi gerand prachtig randpaar (Image)

image Sale No: 642
Lot No:14

1i-Pl.III-51 t/m 75. Linker onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 68 2x afgest. met Franco zonder kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:15

1i-Pl.III-53/54. Prima gerand randpaar, tussen de zegels gladgestreken vouw, met Schagen B (Image)

image Sale No: 642
Lot No:16

1i-Pl.III-63/65. Goed tot breed gerande pracht randstrip van drie (Image)

image Sale No: 642
Lot No:17

1i-Pl.III-71/72. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met watermerklijn in linker velrand (Image)

image Sale No: 642
Lot No:18

1i-Pl.III-76 t/m 100. Rechter onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. meerdere randstukken (pos. 96 en 98 met watermerklijn, pos. 95 speldeprikje), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

image Sale No: 642
Lot No:19

1i-Pl.III-78/79. Breed gerand prachtig randpaar (Image)

image Sale No: 642
Lot No:20

1i-Pl.III-97/100. Mooi tot zeer breed gerande nagenoeg luxe strip van vier met variëteit ´Sterk verschoven watermerk´, met twee ideale afstempelingen Tiel A. Ex Dreikurs en Van Hussen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:21

1j-Pl.III-63 op geribd papier. Links onder iets smal, overigens prachtex. Geribd papier komt gewoonlijk niet op deze plaat voor. Geen apart catalogusnummer. Cert. ´Muis, 1988) (Image)

image Sale No: 642
Lot No:22

1o-Pl.V-44/49. Mooi gerand keurig gestempeld verticaal randpaar (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38

image Sale No: 642
Lot No:24

2e, 10 Cent plaat III, 26 losse zegels, 10 paren en 1 strip van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1, 2, 3/4, 5, 6/8, 9/10 (gladgestreken vouw tussen zegels), 11, 12, 13, 14, 15, 16/17, 18/19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 (breed gerand hoekstuk, gladgestreken vouw), 26/27, 28/29, 30, 31, 32/33, 34/35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/44, 45, 46/47, 48 en 49. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. diverse randstukken en mooie afstempelingen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:25

2e-Pl.III-3/5. Breed tot zeer breed gerande pracht randstrip van drie (Image)

image Sale No: 642
Lot No:26

2e-Pl.III-13/15. Mooi tot breed gerande prachtstrip van drie, twee zegels kopvrij gestempeld (Image)

image Sale No: 642
Lot No:27

2e-Pl.III-91/94. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van vier. € 900 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:28

2f-Pl.III-16 op geribd papier. Zeer breed gerande luxe zegel, afgest. Groningen B. Zeldzaam in deze kwaliteit. Attest ´Dr. Louis, 1986´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:29

2g, 10 Cent plaat IV, 6 losse zegels, 10 paren en 6 strippen van drie en 1 strip van vier uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1/2, 2/4, 5,6, 7/9, 10, 11, 12/13, 14/15, 16, 17/18, 19/20, 21/23, 24/25, 26/29 (smal tot goed gerand), 31/33, 36/37, 38/39, 40, 41/43, 44/45, 46/48 en 49/50. Merendeels prima tot breed gerande ex. w.o. randstrip (Image)

image Sale No: 642
Lot No:30

2g-pl.IV-10/25. Mooi gerande verticale prachtstrip van vier. € 900 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:31

2g-Pl.IV-32/34. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)

image Sale No: 642
Lot No:32

2g-Pl.IV-51 op geribd papier. Breed tot zeer breed gerand pracht hoekstuk. Geen apart catalogusnummer. Ex van Hussen (Image)

image Sale No: 642
Lot No:33

2h, 10 Cent plaat V, vroege druk, 2 losse zegels, 15 paren en 2 strippen van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 2/3, 3/4, 4/5, 6/7, 8/9 (Franco in kader), 9/10, 11/12, 13/14, 10/15 (knipje tussen zegels), 20, 22/24, 24/25, 26/28, 28/29, 32/33, 33/34, 35, 35/40 en 41/42. Goed tot zeer breed gerande prachtzegels w.o. randstukken (Image)

image Sale No: 642
Lot No:34

2h-Pl.V-16/19. Goed tot zeer breed gerande randstrip van vier. € 900 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:35

2i-Pl.V-46/47. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met lichte, centrale afst. ´sGravenhage C (Image)