Records 1 to 11 of 11

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

DIENST
image Sale No: 642
Lot No:737

7, 10 cent Armenwet met opdrukvariëteit ´Gedeeltelijke A´ (linker been ontbreekt), postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1998´ (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:739

9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, cpl. serie, ongebr. prachtex. € 5000 (Image)

Sold...EUR 2,000.00

image Sale No: 642
Lot No:740

13f, 12½ cent blauw in gebruikt blok van 9, waarin de variëteit 'InternationalF', prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:741

16, 7½ cent Cour met opdrukvariëteit ´INTERNATIONALI i.p.v. INTERNATIONALE´, gestempeld prachtex. Cert. ´NVPH, 2015´ (Image)

image Sale No: 642
Lot No:742

16f/19f, de serie met opdrukafwijking: InternationalF, gebr. prachtex. € 400 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:743

17af, 12½ cent Cour in paar waarvan de rechter zegel met plaatfout ´GENT i.p.v. CENT´, gestempeld prachtpaar. € 625 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:744

17af, plaatfout Gent, gebruikt prachtex. € 625 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:745

20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 1200 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:746

20, 22/23, 7½ cent, 12½ cent en 20 cent (paar) Cour met variëteit ´Gedeeltelijk onbedrukt wegens papiertje van knipteken´, gestempelde prachtex. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:747

25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 750 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:748

37, 20 cent Cour, gestempelde verticale strip van drie alsmede losse zegel, alle met harmonicavouw, waardoor bij twee zegels de tanding iets verspringt (Image)