Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. CURAÇAO
Sale No: 642
Lot No:945
Symbol:(*)/*
35/41, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. (12½ ct. zonder gom) met opdruk Specimen, aangebracht door het GPO te Londen. Slechts enkele sets bekend, met certificaat Vleeming (2018) (Image)