van Dieten Stamp Auctions Sale: 640
Los - Nederland en O.G.D.
CURAÇAO
Sale No: 640
Lot No:658
3E, 5 ct. rood, Kt.11½ x 12, gebruikt vrijwel prachtex., min. hoekvouwtje € 1250 (Image)
Closed..Oct-04-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:659
14, 16 en 17 in postfrisse blokken van vier € 780 (Image)
Sale No: 640
Lot No:660
37/40, postfrisse prachtex. € 610 (Image)
Sale No: 640
Lot No:661
57/60, 62/67 en 69/70, Koningin Wilhelmina, postfrisse prachtex. € 555 (Image)
Sale No: 640
Lot No:662
Symbol:#
73, 5 x in combinatie met nr.74 op brief naar Venuzuela (Ex. Poulie) (Image)
Sale No: 640
Lot No:663
Port 11/20, postfrisse zeer fraaie tot prachtex. € 1600 (Image)