Records 1 to 19 of 19

Heritage Auctions Europe Sale: 69

ISRAËL

image Sale No: 69
Lot No:1456

Israël 1948-2014 in 7 Davo-albums en 2 insteekboeken. Bijzonder mooie collectie postfris vrijwel compleet (ex. 7/9 en 19/21) full tab wb. 1/5, 4E(!), 10/14, 16(2x), 18(2x), 30/31(ongebruikt), 37, 54, 61, 66, alle blokken (incl. Anti-honger vel), div. series in compl. velletjes aanwezig (wb. ook oudere), heel goed Postzegelboekjes wb. 1, 2 en 2a(alle met complete inhoud), Prestige boekjes, Automaatstroken, Presentatiebladen etc. etc. Zeer mooie koop! (Image)

Low Estimate € 1500

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:1457

Israël 1948-2008 in 1 insteekalbum en 2 albums. 1948-1952 meest gebruikt met zonder tab/halve tab en vanaf 1953 vrijwel alles postfris met ful tab. Tevens diverse back of the book en minisheets aanwezig.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No:1458

Postfrisse verzameling Israël tussen 1950-2006 in 2 Davo-albums wb. oa. Blok 1, het Halbanon velletje, diverse postzegelboekjes en een aardig deel Automaatstroken.

Low Estimate € 90

Sale No: 69
Lot No:1459

Postfrisse verzameling Israël in 4 Lindner albums tussen 1948-1998.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:1460

Postfrisse goed gevulde verzameling Israël in 2 stockboeken tussen 1965-1999.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1461

Partij Israël*/**/gestempeld tussen 1949-2004 in 2 stockboeken wb. in de beginperiode oa. enkele cornerblocks en postzegelboekjes.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:1462

Restantverzameling Israël*/**/gebruikt tussen 1948-1979 in 2 Schaubek-albums wb. met hele tab, halve en zonder tab in diverse kwaliteit wo. blok 1 zonder gom.

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No:2188

Doos Israël 1950-1998 wb. 3 albums overwegend postfris, insteekboek doubletten en 5 albums FDC's (ca. 650 stuks) een en ander grotendeels met abonnement verzameld va. ca 1970.

Low Estimate € 200

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:2189

Een eenvoudige verzameling Israël*/**/gestempeld in een Davo album tussen 1948-1982 en postfrisse nieuwtjes in een insteekboek en in zakjes wb. ook diverse fosforvarianten, automaatstroken, boekjes en minisheets.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:2190

Verzameling postfris Israël in 2 Davo albums en in zakjes tussen 1950-2007 en diverse FDC's in een album.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:2191

Verzameling Israël FDC's in 4 albums en los in een plastic map en een zeer overwegend postfrisse verzameling in 2 Lindner albums tussen 1948-1980 waarin de beginjaren meest met halve tab zijn maar ook fulltab** oa. Michel nrs. 1-6, 10-14, 22-27, 80-86, het Halbanon blok en blok 1.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:2192

Doos Israël 1948-1986 in 2 klembanden wb. tot 1953 zonder of korte tab en nadien veel postfris, wat voorlopers JNF en div. brieven/FDC's alsmede voorraadboek 1948-1985 met veel postfris.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:2193

Doos Israël 1948-1979 wb. collectie in album en doubletten in 2 insteekboeken en album. Veel postfris.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:2194

Doosje met voornamelijk modern postfris Israël in zakjes, op bladen en in een insteekalbum.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:2195

Doosje met 25 gelopen rondzendboekjes Israël met meest postfris materiaal. De restwaarde van de boekjes bedraagt ca. 1.900,-

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No:2196

Partij Israël vnl postfris in stockboeken, jaarsets, etc. wb. 5x blok 43b uit 1991 (cat. € 110,- per stuk)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:2197

Spaarzaam gevulde verzameling Vatikaan in 2 Lindner ringbanden en een postfrisse verzameling Israël 1973-1986 in 2 Lindner ringbanden wb. diverse minisheets.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No:2198

Doos Israël in stockboeken, los en in albums wb. nog een aardige postfrisse verzameling.

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No:2775

Partij/verzameling Israël*/**/gebruikt tussen 1948-2007 in 13 insteekboeken wb. een aardig deel Interim periode.

Low Estimate € 150