Records 1 to 6 of 6

Heritage Auctions Europe Sale: 61

INDONESIA / Indonesië

image Sale No: 61
Lot No:876

R.I.S. serie ongebruikt (ex. 60 sen) enj 2x RIAU serie (keur: A.V.P.I.)ongebruikt. Tevens enkele doubletten. (Image)

Low Estimate € 100

Closed..Feb-16-2019, 08:00:00 EST

image Sale No: 61
Lot No:1011

Indonesië 1949-2010 in 3 albums + 1 map. Collectie postfris/(on)gebruikt met RIS serie gebr/ongebr., RIAU* en va. 1960 zeer veel postfris en veel extra's wb. een map met siervellen/blokken. (Image)

Low Estimate € 350

Sale No: 61
Lot No:1012

Indonesië 1945-1980 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris met Japanse bezetting, voorlopige Republiek, Maluku Selatan, RIAU serie* en va. 1951 vrijwel compleet aanwezig.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No:1014

Indonesië 1949-1988 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris en na 1962 overwegend postfris, zeer goed gevuld incl. RIS serie* (keur H. Okker). Tevens Port Irian Barat en iets RIAU.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No:1015

Indonesië 1949-2001 in 3 Leuchtturm stiftbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. periode 1985-2011 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens lege stiftband t/m 2010 aanwezig.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No:1016

Indonesië 1950-1981 in Schaubek klemband. Collectie ongebruikt/postfris met oa. RIS vrijwel compleet incl. 2 Rp RIS* en na 1950 compleet aanwezig wb. va. 1960 zeer overwegend postfris incl. blokken wat Port en Irian Barat.

Low Estimate € 50