Records 1 to 7 of 7

Heritage Auctions Europe Sale: 61

HUNGARY / Hongarije

Sale No: 61
Lot No:1006

Hongarije 1871-1998 in 10 ringbanden. Uitgebreide collectie gebruikt/ongebruikt, deels gespecialiseerd op tanding en watermerk en vrijwel compleet aanwezig met oa. 427/429*, 478/479*, 484/487, 509/510*, blok 1*, 10/11*, 12/13* etc. Tevens veel ongetand va

Low Estimate € 500

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No:1007

Hongarije 1871-2006 in 3 insteekboeken. Collectie gebruikt en periode 1900 t/m 2000 grotendeels zowel gebruikt als ongebruikt/postfris aanwezig met div. beter genoteerd oud (wb. 478/479* en 484/487) en veel modern postfris. Tevens Port en Dienst en wat ge

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No:1008

Hongarije 1871-1966 in insteekboek. Startcollectie ongebruikt/postfris met div. beter wb. 403/410*, 478/479*, 487* (fr. z.fr.) en blok 1*.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No:1009

Hongarije 1872-1963 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt va. 1940 zeer overwegend ongebruikt met aardig klassiek en oud div. beter genoteerd en va. 1945 zeer goed gevuld

Low Estimate € 70

Sale No: 61
Lot No:1353

Doos Hongarije 1871-1982 overwegend gebruikt in 5 albums en 2 insteekboeken wb. veel doubletten (in insteekboeken) en deelverzamelingen. Tevens blokken 1934-1982 postfris/(on)gebruikt wb. blok 1* (2x).

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No:1354

Doos met gespecialiseerde collectie Hongarijë 1871-1946 gebruikt/ongebruikt wb. briefstukjes en poststukken en div. achterin wb. port.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No:1683

Verhuisdoos Hongarije postfris/(on)gebruikt va. 1871 in 18 insteekboeken. Zeer grote doubletten partij wb. zegels, series en blokken in div. aantallen wb. veel motief en ook iets ongetand.

Low Estimate € 100