Worldwide Stamps and Covers EMISSIE 1852 - ONGEBRUIKT
Sale No: 643
Lot No:1
Zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier PC.9, pos. 10. Vrijwel pracht randstuk (Image)
Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No:3
PC10a, kleurproef van plaat III, pos.61-62, in de kleur flets grijsblauw, ongegomd pracht randpaar met drie watermerklijnen in de rand, cert. NVPH (2010). Hfl.2000 + (Image)
Sale No: 643
Lot No:4
PC11g, kleuproef (1856) van de 10 cent plaat-V (pos.10) met duidelijk 'streepje op de wang', ongetand, met watermerk. Zeer breed gerand prachtex. met cert. Vleeming (2019), Hfl.600 + (Image)
Sale No: 643
Lot No:5
5 CENT DONKERBLAUW PLAAT I POS.31 MET VELRAND, 10 CENT ROOD PLAAT X POS.46 OP DUN PAPIER MET VELRAND EN 15 CENT ORANJEGEEL POS.8, ALLE MET SPECIMEN HANDSTEMPELOPDRUK, LUXE SET MET VOLLE GOM EN CERTIFICAAT NED. BOND (2000), CAT.WRD. 7500 + (Image)
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Sale No: 643
Lot No:6
Symbol:*/**
1b, plaat I pos.28-33-38, ongebruikte, verticale strip van drie met bovenvelrand, waarin pos.33 postfris, vol tot breedrandige prachtstrip met cert. Vleeming (2018) (Image)
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 643
Lot No:8
1, 5 cent donkerblauw, ongebruikt prachtzegel zonder gom, zeer fris van kleur. € 300 (Image)
Sale No: 643
Lot No:9
2g, Plaat IV pos.68, postfris goed gerand prachtex. met cert. Vleeming (2013) € 2250 (Image)
Sale No: 643
Lot No:10
2, 10 cent rood, ongebruikt prachtzegel zonder gom, zeer fris van kleur. € 275 (Image)