1g-Pl.II-26. Prachtex. op verticaal geribd papier. Attest 'Lodder, 1983' (Image)
Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No:15
1j-Pl.III-2-3/7-8. Zeer fraai blok van vier, met knip in rand tussen de rechter zegels, rechter bovenzegel rechts en boven wat smal gerand doch nergens aangesneden, het geheel als blok vernietigd met pen getrokken kruis. Aardig albumstuk (Image)
1i-Pl.III-26/27. Zeer breed gerand prachtpaar (Image)
Sale No: 643
Lot No:18
1i-Pl.III-42/44. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)
Sale No: 643
Lot No:19
1i-Pl.III-43/45. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)
Sale No: 643
Lot No:20
1i-Pl.III-26 t/m 50. Rechter boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 36 afgest. met Franco in kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
Sale No: 643
Lot No:21
1i-Pl.III-81. Breed gerand pracht randstuk (rood op rand is van stempelinkt) (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 32.00
Sold For 32
Sale No: 643
Lot No:22
1i-Pl.III-87/90. Breed tot zeer breed gerande prachtige strip van vier waarop 3x Breda B. € 1700 (Image)
Sale No: 643
Lot No:23
1i-Pl.III-91/94. Prachtige randstrip van vier. € 1700 (Image)
1n-Pl.IV-96. Breed gerand pracht rand (hoek) stuk, kopvrij afgestempeld. Het vel zal gevouwen zijn geweest, ver van het zegelbeeld is de vouw gladgestreken (Image)
Sale No: 643
Lot No:38
1q-Pl.VI-55. Breed gerande prachtzegel op dik papier (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 643
Lot No:39
1r-Pl.VI-55. Breed gerand hoekstuk op dun papier (Image)
Sale No: 643
Lot No:40
2b-Pl.I-78. Prachtex. met kopstaande 31 in stempel (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 48.00
Sold For 48
Sale No: 643
Lot No:43
2g-Pl.IV-64/66. Zeer breed gerande prachtstrip van drie waarop Breda B (Image)