Records 1 to 25 of 271

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
image Sale No: 642
Lot No:2213

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 140 veelal oude verzonden/niet verzonden ex. thema Schepen/Scheepspost, merendeels Nederland, ook met diverse betere stempels (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:2214

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 135 veelal oude verzonden/niet verzonden ex. thema Molens (Image)

Sale No: 642
Lot No:2215

GEALLIEERDE BEZETTING, ruim 50 brieven en postwaardestukken

Sale No: 642
Lot No:2216

NED.- INDIË, 61 poststukken vanaf 1855 met div. stempels w.o. Medan/Pasar Malam, eigenaardig type Soebang (LB), frankeringen, aangetekend, censuur, luchtpost, beport, etc.

image Sale No: 642
Lot No:2217

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 165 veelal oude verzonden/niet verzonden ex. thema´s Boerenleven/Klederdrachten/Folklore, beelden van een leven zoals dat nu niet meer in Nederland bestaat (Image)

Sale No: 642
Lot No:2218

CENSUURPOST, ruim 125 poststukken Wereld w.o. Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk en USA, ook Krijgsgevangenenpost, van vnl. WWI en WWII en veel verzonden naar Nederland, met diverse censuurstempels en stroken

Sale No: 642
Lot No:2219

PRENTBRIEFKAARTEN, enige honderden meest vooroorlogse wel/niet verzonden stuks Nederland, mogelijk ook interessant voor stempels

image Sale No: 642
Lot No:2221

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 135 veelal oude verzonden/niet verzonden ex. thema´s Schilderijen&Tekeningen w.o. van Toorop, Tentoonstellingen o.a. Amsterdam 1895 en De Vrouw 1913, Markten en Mijnen, beelden van een verdwenen leven (Image)

Sale No: 642
Lot No:2223

NEDERLAND POSTHISTORIE, 19 gecensureerde poststukken uit WWII waarvan de meeste per luchtpost naar Uruguay en een van Shanghai naar Utrecht

image Sale No: 642
Lot No:2225

PRENTBRIEFKAARTEN, oude verzonden/niet verzonden Nederlandse en Belgische ex. w.o. enkele foto´s, van de thema´s Rijwieltuigen (ca. 30 ex.) en Automobielen (ruim 65 ex.), w.o. niet zonder humor (Image)

Sale No: 642
Lot No:2226

NEDERLAND, oude prentbriefkaarten (o.a. provinciekaarten, veldpost WWI, Ned.- Indië, humor & schoonheden, zeer oude kleurrijke ´Groet uit Nederland´-kaarten), poststukken w.o. beport, stempels (o.a. grootrond Hellum), gebruikte set Moed, Beleid en Trouwkaarten, etc.

image Sale No: 642
Lot No:2227

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 350 ex. van Den Haag en Scheveningen, met veel prachtige, oude verzonden/niet verzonden kaarten die de schoonheid van de stad laten zien uit de tijd van Couperus (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2230

NEDERLAND EN O.G.D, partijtje Luchtpostbrieven, waarbij mooie Do.X brieven, insteekboek met plaatfouten en 1 map met oude brieven Zwitserland (Image)

Sale No: 642
Lot No:2231

PRENTBRIEFKAARTEN, vele honderden nieuw of verzonden, onuitgezocht op stempels, veel vooroorlogs w.o. uit Nederland en Ned.- Indië

Sale No: 642
Lot No:2232

PRENTBRIEFKAARTEN, honderden verzonden/niet verzonden ex. vooral jaren ´20-´50, veel zwart/wit foto´s waarbij gezochte kaarten met kleine oplagen uit de jaren ´50 van stad- en dorpsgezichten, gebouwen, etc. etc.

Sale No: 642
Lot No:2233

NEDERLAND, enige honderden meest vooroorlogse poststukken, tevens wat buitenland, vnl. Duitse Rijk, alsmede insteekboekje perfins Wereld, meest Engeland maar ook iets Ned.- Indië

Sale No: 642
Lot No:2234

SURINAME REPUBLIEK, enige foutdrukken en perforatiefouten, honderden adreskaarten voor postpakketten en honderden verzonden prentbriefkaarten

Sale No: 642
Lot No:2235

NEDERLAND, 28 kleine min of meer gevulde insteekboekjes, een doosje en wat zakjes, met allerlei zegels waarvan veel met plaatfoutjes, (op)druktoevalligheden, ook iets O.G.D., etc.

Sale No: 642
Lot No:2236

PAKKETKAARTEN, ruim 600 stuks van diverse landen, naar div. bestemmingen waarbij zeer aardige frankeringen

Sale No: 642
Lot No:2238

POSTHISTORIE NEDERLAND, vele honderden gevarieerde, vnl. vooroorlogse poststukken w.o. frankeringen, (gelegenheids)stempels, port betaald, beport, militair, roodfrankeringen, aangetekend, etc., in 2 dozen, 3 albums en los. Tevens iets O.G.D. o.a. gevangenispost Aruba. Leuke uitzoekpartij!

Sale No: 642
Lot No:2240

NEDERLAND, verhuisdoos vol met vele honderden bundels frankeer- en portzegels (Van Krimpen) vanaf 5 cent 1872, mogelijk interessant voor stempels, plaatfouten en druktoevalligheden

Sale No: 642
Lot No:2241

NEDERLAND, diversen o/*/** in 34 albums/insteekboeken en 2 doosjes, wb. enkele aardige nrs., alsmede iets Franse prentbriefkaarten, totaal in 3 verhuisdozen. (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 642
Lot No:2242

IERLAND, 'n 50-tal voorfila- en iets overige poststukken

Sale No: 642
Lot No:2243

NEDERLAND VOORFILATELIE, ca.137 brieven met div. afstempelingen, in meest nette kwaliteit

Sale No: 642
Lot No:2244

INDONESIË, zegelstempel (metalen plaatje met gravure in spiegelbeeld) van 100 sen (1949) alsmede 220 postpakketkaarten jaren ´70-´80

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25