Records 1 to 25 of 275

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:1966

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 75 poststukken ca. 1876-1942 w.o. betere, met een verscheidenheid aan stempels, censuur, bestemmingen, etc. alsmede enige diversen

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

image Sale No: 641
Lot No:1967

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 32 voorfilatelistische brieven/briefomslagen met diverse stempels w.o. zeebriefstempels, Buitensorg (WdB.16), etc. (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1971

TURKIJE en EGYPTE POSTHISTORIE, 45 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij leuk ouder materiaal (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1973

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 86 aanzienlijk betere poststukken veelal met vierkantstempels in goede tot luxe kwaliteit, w.o. als vertrekstempel Belawan (1916, blauw), Blinjoe, Koepang, Laboeanbilik, Lombok, Moearadjawa, Moearatambesi, N.I.Postagent Penang, Padalarang, Pajakombo, Paree, Rantauprapat, Samarinda, Sawahloento, Segli, Semarang-Karangtoeri, Sendaran Agoeng, Seorabaja, Taroetoeng, Veldpostkantoor Bali (2x), 3 uit Suriname en inclusief 30 particulier bedrukte postwaardestukken. Prachtkavel! (Image)

Sold...EUR 820.00

Sold For 820

image Sale No: 641
Lot No:1977

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 138 kwalitatief mooie poststukken met vnl. verschillende vierkantstempels w.o. beter, enkele in blauw of violet, aangetekend waarbij diverse ongetande R-strookjes, etc. (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1979

BELGIË POSTHISTORIE, 53 oudere prentbriefkaarten, waarbij zeer mooie ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No:1981

NED.- INDIË, 39 oude foto´s/prentbriefkaarten waarop vrouwen met ontbloot bovenlichaam in min of meer ontwapenende poses

image Sale No: 641
Lot No:1983

PORTUGAL en KOLONIËN POSTHISTORIE, 86 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij 52 stuks van de Koloniën met India, Africa, Macao, Madeira, Azoren, etc., met leuke oudere ex., tevens 16 poststukken Spanje (Image)

Sale No: 641
Lot No:1984

NEDERLAND, Uniformplaatje, ovaal geelkoperen uniformplaatje (in gebruik van 1878 tot 1938), waarop in rood koper het Rijkswapen en het opschrift "Posterijen" in hoog reliëf aangebracht, de achterzijde van het plaatje is voorzien van een losse, door twee ogen gestoken pen, de pen is bekleed met leer die aan de bovenkant uit loopt in een lus, met de lus kon men het plaatje aan een knoop van het uniform bevestigen

Opening EUR 24.00

image Sale No: 641
Lot No:1986

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 125 poststukken met kortebalkstempels w.o. Djokjakarta/Bandoeng, Magalang, etc. en kortebalk met uur w.o. Kotanopan, Soekaradja, Soreang, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No:1987

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 57 poststukken w.o. stempels, postagenten, frankeringen, censuur, incoming mail, beport, etc.

Sale No: 641
Lot No:1988

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 31 poststukken met grootrondstempels

image Sale No: 641
Lot No:1989

OOST EUROPA POSTHISTORIE, ca.235 gebruikt en ongebruikte poststukken met veel Hongarije en Rusland (Image)

Sale No: 641
Lot No:1993

ZUID en MIDDEN AMERIKA POSTHISTORIE, ca.160, gebr./ongebr. poststukken, veelal ouder materiaal waarbij veel Argentinië

Sale No: 641
Lot No:1994

NEDERLAND POSTHISTORIE, vele honderden (on)gebruikte meest vooroorlogse post(waarde)stukken, tevens iets buitenland, etc.

image Sale No: 641
Lot No:1995

OOSTENRIJK en LEVANT POSTHISTORIE, ruim 400 gebr./ongebr. poststukken waarbij ca.85 Levant, met diverse mooie ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No:1996

PRENTBRIEFKAARTEN, doosje wb. aardig oudere ex. Nederland

image Sale No: 641
Lot No:1997

BELGIË POSTHISTORIE, ruim 600 gebr./ongebr. poststukken, waarbij aardige ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No:1999

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken merendeels ca.1890-1960 met frankeringen, stempels, censuur, luchtpost, etc.

Sale No: 641
Lot No:2000

NEDERLAND POSTHISTORIE, tweeletterstempels w.o. tevens met puntstempels, naamstempels, bestellersstempels op honderden poststukken zonder of met postzegels, briefkaarten, enkele dienstbriefkaarten, etc.

Sale No: 641
Lot No:2002

NEDERLAND POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken, meest 1900-1945, met frankeringen, stempels w.o. klein- en grootrond, korte- en langebalk, spoorwegtrajectstempels, iets O.R. etc.

Sale No: 641
Lot No:2005

NEDERLAND POSTHISTORIE, vrij omvangrijke verzameling ongebruikte/verzonden postwaardestukken in 7 albums

Sale No: 641
Lot No:2006

WERELD, vele honderden poststukken van o.a. Nederland, België, Duitsland, met FDC´s, gelegenheidscovers, ook wat oud en censuur, etc.

Sale No: 641
Lot No:2011

NEDERLAND POSTHISTORIE, poststukken ca.1880-1951, w.o. postbuskaartjes, drukwerkenvelopjes, stempels, bestemmingen, wat incoming mail en O.G.D., ca.50 oudere prentbriefkaarten

Sale No: 641
Lot No:2018

PRENTBRIEFKAARTEN, Scheepvaart, ruim 300 meest oudere ex. van oceaanstomers, binnenscheepvaart, ponten, bruggen, etc.