Worldwide Stamps and Covers Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No:1966
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 75 poststukken ca. 1876-1942 w.o. betere, met een verscheidenheid aan stempels, censuur, bestemmingen, etc. alsmede enige diversen
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No:1967
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 32 voorfilatelistische brieven/briefomslagen met diverse stempels w.o. zeebriefstempels, Buitensorg (WdB.16), etc. (Image)
Sale No: 641
Lot No:1971
TURKIJE en EGYPTE POSTHISTORIE, 45 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij leuk ouder materiaal (Image)
Sale No: 641
Lot No:1973
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 86 aanzienlijk betere poststukken veelal met vierkantstempels in goede tot luxe kwaliteit, w.o. als vertrekstempel Belawan (1916, blauw), Blinjoe, Koepang, Laboeanbilik, Lombok, Moearadjawa, Moearatambesi, N.I.Postagent Penang, Padalarang, Pajakombo, Paree, Rantauprapat, Samarinda, Sawahloento, Segli, Semarang-Karangtoeri, Sendaran Agoeng, Seorabaja, Taroetoeng, Veldpostkantoor Bali (2x), 3 uit Suriname en inclusief 30 particulier bedrukte postwaardestukken. Prachtkavel! (Image)
Sold...EUR 820.00
Sold For 820
Sale No: 641
Lot No:1977
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 138 kwalitatief mooie poststukken met vnl. verschillende vierkantstempels w.o. beter, enkele in blauw of violet, aangetekend waarbij diverse ongetande R-strookjes, etc. (Image)
Sale No: 641
Lot No:1979
BELGIË POSTHISTORIE, 53 oudere prentbriefkaarten, waarbij zeer mooie ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No:1981
NED.- INDIË, 39 oude foto´s/prentbriefkaarten waarop vrouwen met ontbloot bovenlichaam in min of meer ontwapenende poses
Sale No: 641
Lot No:1983
PORTUGAL en KOLONIËN POSTHISTORIE, 86 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij 52 stuks van de Koloniën met India, Africa, Macao, Madeira, Azoren, etc., met leuke oudere ex., tevens 16 poststukken Spanje (Image)
Sale No: 641
Lot No:1984
NEDERLAND, Uniformplaatje, ovaal geelkoperen uniformplaatje (in gebruik van 1878 tot 1938), waarop in rood koper het Rijkswapen en het opschrift "Posterijen" in hoog reliëf aangebracht, de achterzijde van het plaatje is voorzien van een losse, door twee ogen gestoken pen, de pen is bekleed met leer die aan de bovenkant uit loopt in een lus, met de lus kon men het plaatje aan een knoop van het uniform bevestigen
Opening EUR 24.00
Sale No: 641
Lot No:1986
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 125 poststukken met kortebalkstempels w.o. Djokjakarta/Bandoeng, Magalang, etc. en kortebalk met uur w.o. Kotanopan, Soekaradja, Soreang, etc. (Image)
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 31 poststukken met grootrondstempels
Sale No: 641
Lot No:1989
OOST EUROPA POSTHISTORIE, ca.235 gebruikt en ongebruikte poststukken met veel Hongarije en Rusland (Image)
Sale No: 641
Lot No:1993
ZUID en MIDDEN AMERIKA POSTHISTORIE, ca.160, gebr./ongebr. poststukken, veelal ouder materiaal waarbij veel Argentinië
Sale No: 641
Lot No:1994
NEDERLAND POSTHISTORIE, vele honderden (on)gebruikte meest vooroorlogse post(waarde)stukken, tevens iets buitenland, etc.
Sale No: 641
Lot No:1995
OOSTENRIJK en LEVANT POSTHISTORIE, ruim 400 gebr./ongebr. poststukken waarbij ca.85 Levant, met diverse mooie ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No:1996
PRENTBRIEFKAARTEN, doosje wb. aardig oudere ex. Nederland
Sale No: 641
Lot No:1997
BELGIË POSTHISTORIE, ruim 600 gebr./ongebr. poststukken, waarbij aardige ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No:1999
NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken merendeels ca.1890-1960 met frankeringen, stempels, censuur, luchtpost, etc.
Sale No: 641
Lot No:2000
NEDERLAND POSTHISTORIE, tweeletterstempels w.o. tevens met puntstempels, naamstempels, bestellersstempels op honderden poststukken zonder of met postzegels, briefkaarten, enkele dienstbriefkaarten, etc.
Sale No: 641
Lot No:2002
NEDERLAND POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken, meest 1900-1945, met frankeringen, stempels w.o. klein- en grootrond, korte- en langebalk, spoorwegtrajectstempels, iets O.R. etc.
Sale No: 641
Lot No:2005
NEDERLAND POSTHISTORIE, vrij omvangrijke verzameling ongebruikte/verzonden postwaardestukken in 7 albums
Sale No: 641
Lot No:2006
WERELD, vele honderden poststukken van o.a. Nederland, België, Duitsland, met FDC´s, gelegenheidscovers, ook wat oud en censuur, etc.
Sale No: 641
Lot No:2011
NEDERLAND POSTHISTORIE, poststukken ca.1880-1951, w.o. postbuskaartjes, drukwerkenvelopjes, stempels, bestemmingen, wat incoming mail en O.G.D., ca.50 oudere prentbriefkaarten
Sale No: 641
Lot No:2018
PRENTBRIEFKAARTEN, Scheepvaart, ruim 300 meest oudere ex. van oceaanstomers, binnenscheepvaart, ponten, bruggen, etc.