Records 1 to 17 of 17

Heritage Auctions Europe Sale: 61

BELGIUM / België

image Sale No: 61
Lot No:500

914B - postfris Rode Kruisboekje 'Prinses Josephine-Charlotte' 1953 met voorrang Nederlandse tekst, vr.pr.ex. (linkerzegels deels aan kaftjes gehecht), catw. € 220 (Image)

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sold For 5

Sale No: 61
Lot No:850

Belgisch Congo 1886-1959 in 2 mappen. Collectie gebruikt/ongebruikt met div. beter genoteerd in overwegend goede kwaliteit wb. tevens wat Ruanda Urundi.

Low Estimate € 100

image Sale No: 61
Lot No:851

België 1849-1866. 11 stuks gebruikt uit nrs. 1-19 meest in goede kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No:903

België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964).

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No:904

België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No:905

België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No:908

Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier).

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No:909

België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No:910

België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No:911

FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten.

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No:1303

België 1969-1991 in 3 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld (zegels en blokken) wb. tevens ouder Dienst en Spoorwegen incl. modern Spoorwegen ongebruikt/postfris.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No:1304

Doos België met oa. 4 insteekboeken en 1 album diversen wo. ruim € 100 frankeergeldig, moderne hoekblokken gebruikt, boekjes, Pubs, voorafstempelingen etc. Tevens partij FDC's en OBP catalogus 2014.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No:1306

Doos België postfris/(on)gebruikt in 7 insteekboeken/albums kistje en 1 doosje wb. veel postfris jaren 60 incl. motief van Belgisch Congo en Ruanda Urundi alsmede zegels uit 1996-2002 bestemd voor publicaties (ontwaard dmv. cirkel), automaatboekjes, wat k

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No:1307

Doos België jaren 70/80 wb. FDC's in kleine aantallen en postfrisse blokken van of paren.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 61
Lot No:1308

Doos Begië meest oud gebruikt wb. veel stempelmateriaal.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

image Sale No: 61
Lot No:1664

Verhuisdoos België 1849-2012 in 9 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie postfris/(on)gebruikt veel zowel gebruikt als ongebruikt/postfris (en deels ook o/*/**) incl. div. betere nrs. als. 76 (2x), 127A*, 157A(2x) en goed achterin wo. betere spoorwegen, (Image)

Low Estimate € 1500

Sale No: 61
Lot No:1665

Verhuisdoos België in 13 Davo albums wb. collectie gebruikt/ongebruikt 1851-1999, coll. gebruikt/ongebruikt 1849-1996 en coll. ongebr./postfris 1894/1999. Kwaliteit nogal wisselend.

Low Estimate € 150