Records 1 to 20 of 20

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
image Sale No: 640
Lot No:1896

ARGENTINIË 1857-1967, o/*/** prachtige, mooi opgezette en zeer uitgebreide collectie met veel variatie zoals stempels, opdrukken, en veel proeven. Opgesierd met maar liefst 430 poststukken, het geheel in 11 Safe banden. Een mooie koop! (Image)

Opening EUR 2,300.00
Sold...EUR 3,400.00

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sold For 3400

image Sale No: 640
Lot No:1897

BRAZILIË 1843-1976, o/* meest gebruikte collectie met luchtpost, port en dienst in Yvert album. (ronde rug), met vele goede nrs., series en blokken(o.a. 1/9) en 59 poststukken waarbij ca. 28 Luchtpost-, waarbij Zeppelin-vluchten. Mooie koop met hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

image Sale No: 640
Lot No:1898

BRAZILIË 1843-1991, o/(*)/*/** prachtige, meest ongebruikte verzameling met talloze betere nrs., series en blokken (w.o. 1/8) in 3 albums. Ook 15 ongebruikte postwaardestukken, hoge cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 4,800.00

Sold For 4800

image Sale No: 640
Lot No:1899

COLOMBIA 1859-1971, o/*/** mooie, uitgebreide verzameling merendeels gestempeld met variëteiten zoals, ongetand, stempels, en een leuke afdeling "Back of the Book" met veel provinciale en lokale uitgiften waarbij aardig "Scadta". Flinke cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

image Sale No: 640
Lot No:1900

COLOMBIA, o/* voorraad met leuk ouder materiaal met brieven, proeven, ongetand etc., in insteekboek (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1901

EGYPTE 1866-1967, o/*/** zeer mooie, uitgebreide collectie, veelal dubbel verzameld gebr. en ongebr. in 2 klembanden met zeer goede nrs. en series o.a. Mi. 93, 104, 112/115 Port Fouad met diverse keuren, 136/137, 148/151, 156/157, 159, 191/204, 247 etc. Tevens Port, Dienst, en Blokken. Hoge cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 6,000.00

Sold For 6000

image Sale No: 640
Lot No:1902

ETHIOPIË 1894-1967, o/*/** collectie in insteekboek met een leuke afdeling oudere emissies, alsmede diverse goede nrs. w.o. Mi. 222/224, tevens 1e vlucht Addis Abeba - Dire Daoud (29-12-1929) (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1903

ETHIOPIË 1894-1993, o/*/** uitgebreide collectie met zeer veel opdruk-variëteiten (kopstaande- en dubbele opdrukken etc.) en talloze betere nrs. en series. Alsmede maar liefst 260(!) poststukken. Ondanks enkele dubieuze opdrukken, een mooie koop in 2 Schaubek banden (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

image Sale No: 640
Lot No:1904

GUATEMALA 1871-1976, o/*/** meest ongebruikte verzameling opgesierd met 68 poststukken, veelal met leuke frankeringen (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1905

IRAK 1918-1983, o/*/** collectie in 2 ringbanden, keurig opgezet met vele opdruk- en papier-variëteiten, diverse stempels en veel betere nrs. en series w.o. 1/14, 19/31, 33/45!, (45 cert.), 46/61, Dienst 1/21, 22/46, 47/59!, 76/110, blok 1 A en B, 2 A en B, 3 etc. Het geheel opgefleurd met maar liefst 116 brieven en kaarten. Prachtkoop! (Image)

Opening EUR 1,050.00
Sold...EUR 6,000.00

Sold For 6000

image Sale No: 640
Lot No:1906

IRAK 1918-1985, o/*/** collectie met veel goede series zoals 1/14, 19/31, 33/44, 62/78, 79/96 en Dienst 1/13, 14/21, 22/33, 60/75, 76/92, 93/110 etc. in origineel album met Engelse en Arabische tekst, tevens een aantal leuke brieven. (Image)

Opening EUR 460.00
Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400

image Sale No: 640
Lot No:1907

IRAK, o/*/** voorraad tot ca. 1999 met aardig jaren '30 waaronder Mi. Dienst 75**, div. brieven en iets Marokko in insteekboek (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1909

LIBERIA 1860-1968, o/*/** fantastische collectie, zeer uitgebreid verzameld met talloze variëteiten zoals dubbeldrukken, kopstaande opdrukken, kopstaand middenstuk, ongetand, kleuren, combinaties etc. De fotocollage geeft slechts een bescheiden indruk, Bezichtiging aanbevolen! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

image Sale No: 640
Lot No:1910

MOTIEF, ANTARCTICA, o/*/** veelal postfrisse collectie in 2 ringbanden met veel verschillende landen, waaronder Australisch Antarctica 1/18, Ross, Victorialand SG. A3 gebr., King-Edw.-VII-land SG. A1 in blok van 4 gebr., etc. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1918

PERZIË en IRAN, o/* verzameling met doubletten in dik insteekboek met veel goede nrs. en series. Hoge cat. waarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1919

TURKIJE 1921-1993, o/*/** collectie met vrijwel alle topseries in prachtkwaliteit, waaronder 767/778, 799/825, 913/934, 945/963, 971/979, 985/999, toeslag 185/195. Tevens 120 poststukken waarbij ouder materiaal, een mooie koop met zeer hoge cat. waarde! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

image Sale No: 640
Lot No:1920

TURKIJE, o/*/** flinke voorraad in 2 dikke insteekboeken met oude emissies (stempels!) en enkele poststukken. Leuke uitzoekklus! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1924

VENEZUELA 1859-1971, o/*/** mooie, meest gebruikte verzameling met goed materiaal in Yvert album (ronde rug), opgefleurd met 74 poststukken met leuke frankeringen. Hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

image Sale No: 640
Lot No:1925

WERELDVERZAMELING 1840-1901, in authentiek oud album, goed gevuld waarbij België, Frankrijk, Duitsland incl. Oude Staten, Nederland, Scandinavië, en div. goede gebieden buiten Europa zoals Canada en U.S.A., Azië en Latijns Amerika. Tevens nog 2 oude albums, deze slechts matig gevuld (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1926

WERELDVERZAMELING in 2 Schaubek albums (uitgave 1939) met hier en daar enkele aardige ex. (Image)