Records 1 to 25 of 57

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Album - Nederland en O.G.D.

O.G.D.
image Sale No: 641
Lot No:1737

O.G.D., Scheepspost Ned.-Indië-Suriname, Engeland, etc., alsmede insteekboek met foto's van Kon. Marine, vooroorlogse Kruisers, Onderzeeboten, etc., in 2 insteekboeken (Image)

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

image Sale No: 641
Lot No:1738

O.G.D. 1864-1975, Curaçao, Ned.-Indië en Suriname o/*/** in 3 Davo albums, waarbij diverse betere nrs. o.a. Curaçao 1/12, 75/81, 104/20, 178/81, Luchtpost compleet, Ned.-Indië 1, 2, 149/59, 160/66, 289, Suriname 37/40, 58a, 104/10 en Luchtpost 8/14. Mooie koop met hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 641
Lot No:1739

O.G.D. 1864-2009, o/*/** verzameling in 4 insteekboeken met o.a. Curaçao LP.82/88 en Suriname Do.X serie, tevens leuk modern gedeelte (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1740

O.G.D. 1973-1968, Ned.-Indië en Suriname, o/*/** collectie in Davo album, met o.a. Ned.-Indië 1/2, 28/30, 58/59, 79/80, 166, leuk Port en Dienst, Suriname 1/16, 37/40, etc. Hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1741

O.G.D. 1973-1996, Curaçao, Antillen en Aruba, meest ongebruikte resp. postfrisse verz. met o.a. 1/12, 74b, 104/120, 178/81, Luchtpost compleet, leuk Port, etc., in Davo album en insteekboek (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1742

O.G.D., engros o/*/** in 3 insteekboeken, wb. div. aardige series in soms grote aantallen (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1743

O.G.D., Ned.-Indië, Curaçao en Suriname gebruikt in dik insteekboek, wb. aardig stempelmateriaal (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1744

O.G.D., o/*/** verzameling in 3 insteekboeken waarbij aardig Ned.-Indië (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1745

O.G.D. 1864-1975, o/*/** verzameling in Davo album w.o. Ned.-Indië met o.a. nrs.1/2, 80, 98, 165/66, Suriname 14/15, etc. (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1746

NED.- INDIË POSTHISTORIE, allerlei stempelsoorten w.o. punt, kleinrond, vierkant, grootrond, naam, kortebalk, langebalk, KPM, machine, nood (na 1945), Bestelhuis Koendoeran, etc. op losse zegels, met schaarse kantoren en mooie afdrukken, ongeordend maar spannend opgeborgen in insteekboek (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1747

NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin losse zegels en enkele poststukken met punt-, kleinrond-, naam (lang)- en enkele andere stempels, w.o. diverse prachtige afstempelingen vooral van kleinrond, o.a. superbe Ternate 15-5-1893 (laat gebruik!) op 20c nr. 12, en een env. met Tebingtinggi-Deli en puntstempel 113 van 5-5-1893 (eveneens laat gebruik!) (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1748

NED.- INDIË 1870-1908, verzameling zegels tussen nrs. 3-97 in aantallen met diverse stempels w.o. punt-, kleinrond-, vierkant-, halte- en veel naamstempels w.o. betere en mooie afdrukken, als ook enkele proeven type Veth en een paar poststukken, opgezet op bladen in Importa-album (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1749

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 2 insteekboeken waarin zeer uitgebreide collectie vierkantstempels van A t/m W (niet alle kantoren) op duizenden losse zegels van verschillende emissies en waarden, overzichtelijk op alfabetische volgorde gesorteerd, met talrijke luxe afstempelingen, doch hoofdzakelijk bedoeld als studieobject voor verschillende typen en daarbij horende gebruiksdata. Tevens enkele poststukken. In deze hoeveelheid zelden aangeboden, maanden uitzoekplezier! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

image Sale No: 641
Lot No:1750

NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling vierkant- en enkele naamstempels op losse zegels en op ca. 100 poststukken w.o. ook enkele met andere stempeltypen, keurig opgezet en beschreven op bladen met wat kaartjes in een klemband, en een restantje in een insteekboek (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1751

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vierkantstempels op losse zegels w.o. veel prachtige afdrukken in diverse typen op verschillende emissies en waarden, in zwart, violet, blauw en rood (Indragiri), ook van gezochte en zeldzame stempels als Batam (blauw), Kotabaroe, Kwandang, Oenarang, Paloppo, Pampenoea, Poeloe(raija), (S)ablimbin(gan), Sampang (zwart en violet), Sanoer, Seorabaja, Siak, etc. opgezet op bladen met lokatie-aanduiding, in 2 ringbanden. Prachtig object om voort te zetten! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

image Sale No: 641
Lot No:1752

NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin uitgebreide collectie kortebalkstempels 1908-19 e.v. van A t/m W op losse zegels, soms nog op briefstukje, min of meer op alfabetische volgorde, in uitgezochte kwaliteit, met talrijke schaarse en zeldzame stempels (geen spoorweg) van o.a. Atapoepoe, Bagan-Si Api Api, Belawan, Geser, Kalisetail, Kaliwoengoe, Karimondjawa, Mamoedjoe, Manindjau, Moearaboengo, Padang-Oelak Tanding, Rondeng, Tangoelangin, etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, biffagerand, etc. De meeste afstempelingen zijn in een niet of moeilijk verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een prachtobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1753

NED.- INDIË, stempels op losse zegels en zegels op knipsels, meest typen KB, KBU en LB, met doubletten in 3 insteekboeken (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1754

NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin zeer bijzondere collectie langebalkstempels 1917-42 van A t/m W op losse zegels, soms nog op briefstukje, min of meer op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt, met talrijke schaarse en zeldzame stempels van o.a. Anjer, Anjerlor, Bajoenglentjir, Bangsalsari, Bataviacentrum met driehoekje (afgebeeld in SvL blz. 149), Haoergeulis, Kotobaharoe, Lahewa, Srengat, Takalar, Tjilatjap S2, Wanaradja, etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, aaneen of verdeeld boven en onder de datumbalk, etc. Talrijke afstempelingen vooral op lichtkleurige zegels (veel nr. 180) omdat zij daarop mooi uitkomen, veelal in een niet verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een superobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

image Sale No: 641
Lot No:1755

NED.- INDIË POSTHISTORIE, langebalkstempels op losse zegels w.o. veel prachtige afdrukken in verschillende typen op diverse emissies en waarden, ook iets uit de periode 1945-49, keurig alfabetisch gerangschikt, in dik insteekboek (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1756

NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin collectie langebalkstempels met nummer (LBnr) 1931-42 van A t/m T inclusief de zeldzame Balikpapan/1 en Kediri/1 alsmede de zeer zeldzame Soerabaja 28, 29, 30, 33, 34 en 35, op losse zegels (veel oranjekleurig als nr. 180), soms nog op briefstukje, op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1757

NED.- INDIË/INDONESIË, stempelverzameling A t/m W uit 1947-ca. 1958 op losse zegels w.o. veel kleine hulppostkantoren en uitgebreid Batavia/Djakarta met de talrijke bijpostkantoren en segmentnummers, met mooie afstempelingen, op alfabetische volgorde opgezet in 5 insteekboeken (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1758

NED.- INDIË/INDONESIË, stempelverzameling type ZWP.25 = Bu.NL11 zonder en met segmentnummers van A t/m W uit 1947-ca. 1957 op losse zegels w.o. bijpostkantoren en kleine hulppostkantoren als Alabio, Baä, Geser, Koba, Masamba, Pleihari, Rantjah, Rappang, Soë, etc. en veel mooie afstempelingen, op alfabetische volgorde opgezet in 2 insteekboeken (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1760

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 27 gevarieerde poststukken 1874-1911 w.o. met naamstempels, R-brief met VK Taroetoeng, etc. (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1761

NED.- INDIË POSTHISTORIE, Incoming Mail, 41 poststukken 1891-1941 naar Indië uit Brits Noord-Borneo, Bulgarije, Egypte, India, Japan, Hongarije, Roemenië, Rusland (bezet Polen), Straits Settlements, Uruguay, USA en Zuid-Afrika, alsmede 37 prentbriefkaarten uit diverse, merendeels Europese landen, met zegels aan beeldzijde, in 1926 verzonden naar Semarang, in ringband. Schaars materiaal in doorgaans goede kwaliteit (Image)

image Sale No: 641
Lot No:1764

NED.- INDIË & INDONESIË, ruim 75 poststukken w.o. Interim en ruim 90 moderne prentbriefkaarten die veel van het schoons uit de Archipel laten zien, in 2 ringbanden (Image)