Records 1 to 25 of 51

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 642
Lot No:2026

ALBANIË 1913-2009, ongebr. resp. postfrisse verzameling, waarbij vele goede uitgiften, opdrukseries, ongetande uitg., goede blokken, etc. Mooi collectie met zeer hoge cataloguswaarde in 2 dikke insteekboeken (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

image Sale No: 642
Lot No:2028

BELGIË POSTHISTORIE, ruim 300 meest vooroorlogse postwaardestukken w.o. ongebruikt, met stempels, (bij)frankeringen, bestemmingen, etc. in ringbandje en 2 klembanden (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2029

BELGIË 1849-1990, aanvankelijk gebruikte, vanaf ca.1900 ongebruikte resp. postfrisse, nagenoeg complete verzameling in 4 albums, waarbij alle betere nrs. zoals OBP.37, 126/28, 132/34, 135/49, 150/63, 165/78, 190/210, 258A/66AA, 266A/66K, 272A/72K, 342/50, 374A/74K, 880/91, 898/99, 914 A/B, Blok 1 t/m 7, Blok 30, TX.12/16, alsmede Bezetting, Telegram, Spoorweg, etc., etc. Schitterende collectie met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

image Sale No: 642
Lot No:2030

BELGIË 1849-1997, geheel gebruikte verzameling met brieven, plaatfouten en andere variëteiten, bevat o.a. uitgebreid de oude emissies (w.o. op brief), verder OBP nr.37, 150/63, 165/78, 266 A/K, 342/50, 363/74, etc., vrijwel alle blokken, leuk Back of te Book met Port, Dienst, Spoorwegen, Telegraaf, Bezetting, etc. Prachtkoop in 2 Davo albums (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2031

BELGIË 1910-1978, postfrisse verzameling in dik insteekboek waarbij div. betere nrs. en series o.a. OBP.190/210, 375A/376, 429/35, 795/97, 863/67, 880/91, 898/99, 946/51, blokken postzegelboekjes, etc. Hoge cat.wrd.! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2032

BELGIË, moderne ongetande postfrisse uitgiften (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2033

DENEMARKEN 1851-1983, geheel gebruikte verz. in Davo album, met o.a. 1/8, 11/21, 66, 81, 180/81, Pakket 1/4, etc., tevens Faroer, Groenland met 8/16 en Deens West Indië met diverse aardige nrs. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2034

DENEMARKEN 1851-2000, meest gebruikte verz. met betere ex., in 2 insteekboeken (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2036

OUD DUITSE STATEN, mooie uitgebreide verzameling met doubletten, stempels, etc. waarbij vele goede nrs., in dik insteekboek (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 642
Lot No:2056

ENGELSE KOLONIËN 1912-1935, mooie, geheel gebruikte collectie met veel betere nrs. en series in goede kwaliteit, netjes opgezet in 4 Davo albums, zeer geschikt om verder te verzamelen of om per gebied te detailleren. Zie fotocollage voor een eerste indruk! (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

image Sale No: 642
Lot No:2057

ENGELSE KOLONIËN, George VI 1936-1952, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, met kleur- en tanding-variëteiten in Speciaal Stanley Gibbons album. Enorme cat.wrd., zie fotocollage voor een eerste impressie! (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

image Sale No: 642
Lot No:2058

ENGELSE KOLONIËN, o/* in album en 1 insteekboek, met hier en daar enkele aardige nrs. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2061

ENGELSE KOLONIËN, Australië 1912-1990, leuke o/*/** verzameling in Davo album, aanvankelijk gebruikt, vanaf ca. 1930 meest ongebr. resp. postfris met 'Kangeroos', 'Harbor Bridge', Blok 1, etc. Tevens Australisch Antarctica (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2062

ENGELSE KOLONIËN, Australië 1913-2000, meest gebruikte verzameling met Antarctica, in 2 Davo albums (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2068

FINLAND 1856-1990, vrijwel geheel gebruikte verz. met enkele aardige nrs., in blanco album (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2075

FRANKRIJK en BELGIË, geheel gebruikte voorraad, dik opgestoken in groot insteekboek, met leuk ouder materiaal wb. betere ex. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2077

GRIEKENLAND 1945-1985, in het begin gebruikte en iets postfrisse, later geheel postfrisse verz., in 2 Davo Cristal albums (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2078

HONGARIJE 1871-1992, in het begin gebr./ongebr., later postfrisse, zeer verregaand cpl. verz. incl. blokken en bezetting in 6 dikke Schaubek albums. Prachtcollectie met zeer hoge waarde! (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2079

IERLAND 1922-1977, meest ongebruikte, resp. postfrisse verzameling in Leuchtturm album met betere nrs. en series o.a. 2 'Seahorse' series (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2080

IERLAND 1922-1988, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling in 2 Lindner albums (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2084

JOEGOSLAVIË en KROATIË 1918-2000, in het begon iets gebr./ongebr., later geheel postfrisse verz. in 3 insteekboeken (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2085

LIECHTENSTEIN 1912-1994, geheel gebruikte verz. in Davo album, met diverse goede nrs. en series o.a. Mi.53/60, 78/93, 108/13, 116/118, 143/47, Dienst 9/10, etc. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2086

LUXEMBURG 1895-1987, */** verzameling in 2 Lindner albums wb. 252/56, 266/80, 555/57, 572/74, mooie koop met hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2087

MALTA 1860-1989 en CYPRUS 1881-1977, o/*/** verz. in album en 2 insteekboeken, met o.a. Malta S.G.49 (Image)

image Sale No: 642
Lot No:2088

NOORWEGEN 1855-1981, meest gebruikt in Davo album, met diverse aardige nrs. o.a. 1/34, 38, 236, etc. (Image)

Sold...EUR 550.00