Records 1 to 25 of 71

van Dieten Stamp Auctions Sale: 640

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 640
Lot No:1750

ALBANIË 1913-2000, o/*/** verzameling met talloze variëteiten zoals, ongetand, kopstaande opdrukken etc. in een 6 Kabe ringbanden. Alhoewel bij de vroege uitgiften enige dubieuze opdrukken aanwezig, toch een prachtkoop met o.a. 67/75, 162/168, 171/198, 210/216 (veelal met keur "Richter"), 235/251 etc. (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 2,000.00

Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST

Sale No: 640
Lot No:1751

BELGIË 1849-1941, o/* mooie verzameling in Yvert band met div. goede series w.o. Helm, Mercier en Orval, tevens aardig "Back of the Book" en enkele poststukken

Opening EUR 740.00

image Sale No: 640
Lot No:1752

BELGIË 1849-1979, o/*/** in 2 Leuchtturm albums met beter materiaal o.a. OBP. 150/62 gebr., 190/210 en 258/66 **, 272 A/K *, 363/74 *, en vanaf 1935 veelal postfris in meest nette kwaliteit. Mooie verzameling met hoge cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1753

BELGIË 1980-2017, mooie vrijwel complete collectie in 3 Leuchtturm albums incl. boekjes en blokken. Zeer hoog nominaal deel! (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1754

BELGIË, omvangrijke partij blokken vanaf nr.1, vaak zowel gebruikt alsook ongebr. resp. postfris, div. meervoudig aanwezig, ook moderne blokken en siervellen en iets overig. Prachtkoop met zeer hoge waarde in 2 dikke insteekboeken (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 640
Lot No:1755

BELGISCH CONGO 1886-1960, o/* collectie met doubletten in insteekboek waarin div. aardige nrs., tevens Ruanda Urundi (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1756

BELGISCH CONGO o/* verzameling in insteekboek met div. aardige nrs. en series, tevens Ruanda-Urundi (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1757

BULGARIJE 1979-2011, o/*/** verzameling in 2 Schaubek albums, waarbij veel motief (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1758

DENEMARKEN 1851-1978, o/*/** in 3 Behrens albumpjes, wb. ook Groenland en Faroer, div. betere nrs. en series. Hoge cat.wrd. (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1759

DENEMARKEN, Cinderella's, collectie reclame-vignetten meest periode 1940-1950. Ruim 1000 stuks in insteekboek (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1760

DENEMARKEN, Lokaalpost wb. variëteiten zoals kopstaande opdrukken en 5 ongebr. postwaardestukken in insteekboekje (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1761

DENEMARKEN, Spoorzegels, verz. wb. enkele variëteiten, ongetande ex. en proeven in insteekboek (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1762

OUD DUITSE STATEN, collectie met diverse aardige nrs. in Leuchtturm album (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1763

OUD DUITSE STATEN, o/* in oud Erka album wb. div. aardige nrs. in doorgaanse nette kwalitiet. De cat.wrd.vlgs.inz. bedraagt ruim € 12.000 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1771

DUITSE KOLONIËN, o/* verzameling van vrijwel alle gebieden, met betere nrs. in insteekboek (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1786

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** mooie collectie Engelse Koloniën in Afrika in 15 insteekboeken, waarbij diverse gebieden heel aardig aanwezig. Ideaal om verder uit te bouwen, flinke cat. waarde! (Image)

Sold...EUR 3,600.00

Sold For 3600

image Sale No: 640
Lot No:1787

ENGELSE KOLONIËN, o/* partij met doubletten in 2 insteekboeken meest Koloniën in Afrika, waarbij betere nrs. o.a. Falkland Dep., S.G. 26/40 (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1797

MOROCCO AGENCIES */** collectie in klemband met veel goede nrs. en series (Image)

Opening EUR 210.00

image Sale No: 640
Lot No:1800

EUROPA, o/* partij met doubletten in insteekboek, waarbij betere nrs. (Image)

Sale No: 640
Lot No:1802

FINLAND 1860-1983, verz. o/*/** in Davo album wb. nrs.5/9, 27/34 met opdruk Specimen, 45/47, 60 (3), 161, Pak.1/13, vanaf ca. 1930 zo goed als compleet. Collectie in goede kwaliteit

image Sale No: 640
Lot No:1820

FRANKRIJK en BELGIË, partij met doubletten in 2 insteekboeken, waarbij enkele zeer goede nrs. o.a. Frankrijk Yvert 148/155 en 242A (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1823

FRANSE KOLONIËN, MAROKKO 1891-1982, o/*/** goed gevulde verzameling met variëteiten zoals ongetand, en veel beter materiaal, Luchtpost, Port en 40 leuke poststukken in Yvert album (Image)

image Sale No: 640
Lot No:1833

GRIEKENLAND 1861-1972, o/*/** goed gevulde verzameling met leuk ouder materiaal en aardig wat betere series. Enkele gebieden waaronder Kreta, het geheel in 2 banden. Een mooie koop met een hoge cat. wrd.! (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 640
Lot No:1834

GRIEKENLAND 1861-1990, mooie collectie in 2 Leuchtturm banden, met een leuke afd. Hermeskoppen en veel goede series w.o. Mi. 256/269, 270/279, 355/361, 367/368, 370, 427/436, 437/446, hoge cat.wrd!

image Sale No: 640
Lot No:1835

GRIEKENLAND 1896-1988, o/*/** mooie verzameling in 5 Safe albums met talrijke goede en zeer goede nrs. en series w.o. 96/107, 118/122, 144/189, 210/226, 239/296, 304/317, 321/344, 352/354, 362/371, 427/446, 563/575, 578/581, 603/614 etc. het geheel mooi opgezet en opgefleurd met talrijke brieven waarbij Luchtpost en Censuur en veel leuke Mengfrankeringen. Prachtkoop! (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900