Back to United States

Records 1 to 10 of 10

van Dieten Stamp Auctions Sale: 639

United States
Lots and Collections

Lots and Collections
image Sale No: 639
Lot No:1970

USA 1860-2005, verz. in 3 Davo albums wb. leuk 'Back of the Book', en Luchtpost (Image)

Closed..Apr-13-2018, 23:59:00 EST

image Sale No: 639
Lot No:1971

USA, verzameling van ruim 200 ´patriotic covers´ uit de Tweede Wereldoorlog in 2 albums (Image)

Sale No: 639
Lot No:2099

USA 1851-1998, vaak zowel gebruikte als ongebr. resp. postfrisse verzameling in 13 banden wb. typen, tandingen, rolzegels, Plate-blocks, blokken, vellen, etc. Ook een aardig deel Back of the Book met Revenues, Fiscals, Conf. States, Duck-stamps, enz. Mooie koop met zeer hoge catalogus- en nominale waarde, in 2 verhuisdozen

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

Sale No: 639
Lot No:2132

USA, o/* verzamelingen en engros in 6 albums/insteekboeken waarbij ouder materiaal (stempels)

Sale No: 639
Lot No:2148

USA, Christmas-Seals 1923-1979, verz. veelal vellen en veldelen in 2 albums, 1 insteekboek en 4 vellenmappen

Sale No: 639
Lot No:2287

USA, postfrisse vellen, blokken en boekjes in 4 albums, 1 insteekboek, 2 engrosmappen en in grote omslagen. Een zeer hoge catalogus- en nominale waarde!

Sale No: 639
Lot No:2355

U.S.A., partij engros meest gebruikt in 28 albums/insteekboeken, mappen en iets divers, in 2 dozen. (Uitsluitend voor afhalers!

Sale No: 639
Lot No:2384

U.S.A., brieven, Fdcs, postwaardestukken etc., waarbij enkele aardige oudere exemplaren in 3 verhuisdozen. (Uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 639
Lot No:2405

U.S.A., o/*/** in albums, insteekboeken, jaarcollecties en boeken, engros in zakjes, bundels etc., etc., in 2 dozen. (Uitsluitend voor afhalers!)

Miscellaneous

image Sale No: 639
Lot No:1654

USA 1847-1940, o/* verzameling op albumbladen wb. diverse betere nrs. o.a. 1, 2, 16/24, 26/32, 34, 36/42 en 86 (*). Leuke koop met hoge cataloguswaarde! (Image)