Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 173
Topicals
THEMA - Beroemde personen
Sale No: 173
Lot No:4748
Symbol:MIX
Heinrich von Stephan, 1924/1997 verzameling in Davo-Deventer album, geklasseerd per land w.o. FDC, volledige reeksen, blokken en PWST, zm/m (Image)
Opening EUR 24.00
Closed..Feb-18-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 173
Lot No:4749
Churchill, verzameling zegels en blokken in insteekboek, zm/m (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:4750
Symbol:**/FD
Diana, pracht collectie in 4 albums, totaal: 224 FDC's, 83 blokken/series, prachtgeheel, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4751
Elvis Presley, pracht collectie in map + 5 albums, totaal 5 FDC en 320 blokken/series, zeer hoge aanschafwaarde, zm/m/ntz (Image)
Opening EUR 125.00
Sale No: 173
Lot No:4752
Rubens, verzameling in insteekboek met reeksen en blokken, zm (Image)
Opening EUR 34.00
THEMA - Communie, devotie en doodsprentjes, enz.
Sale No: 173
Lot No:631
Symbol:r
Bidprentjes, allen oudere, zeer mooie samenstelling in ringklasseur (402 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:632
Symbol:r
Bidprentjes, Kant, voornamelijk in topkwaliteit (116 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:633
Symbol:r
Devotieprentjes, alle periodes, vanaf eind 19° eeuw, wo. veel Kant (+500 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:634
Symbol:r
Devotieprentjes, altaarstukjes, prachtig (Image)
Opening EUR 12.00
Sale No: 173
Lot No:635
Symbol:r
Doodsprentjes, alle periodes (+/-4000 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:636
Symbol:r
Doodsprentjes, allen modernere, w.o. politie en rijkswacht, pausen, enz. (meer dan 2000 stuks) (Image)
Opening EUR 26.00
Sale No: 173
Lot No:637
Symbol:r
Doodsprentjes, voornamelijk modern (+/-5000 stuks) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:638
Symbol:r
Doodsprentjes, alle periodes (+/-1000 stuks) (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 173
Lot No:639
Symbol:r
Kant, kwaliteit ntz (166 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:640
Symbol:r
Kant, meestal goede kwaliteit (+/-110 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:641
Symbol:r
Kant, zeer goede kwaliteit (67 stuks) (Image)
Sale No: 173
Lot No:642
Symbol:r
Kerkboekjes en doodsprentjes, iets bidprentjes, enz. (Image)
Opening EUR 8.00
Sale No: 173
Lot No:643
Symbol:r
Religie-, devotieprentjes, alle periodes (162 stuks) (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:644
Symbol:r
Religie, postkaarten, meestal ouderen (ca. 100 stuks) (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 173
Lot No:645
Symbol:r
Santjes, doodsprentjes, bidprentjes (23 stuks) (Image)
Opening EUR 48.00
Sale No: 173
Lot No:646
Symbol:r
5 dozen bidprentjes, communieprentjes, enz., alle periodes (+/-10.000 stuks) (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 173
Lot No:647
Symbol:r
Cummunie en heiligenprenten, diverse periodes + 4 kerkboeken (Duizenden stuks) (Image)
Opening EUR 4.00
THEMA - Diverse
Sale No: 173
Lot No:4815
Symbol:)
Molens, uitgebreide verzameling Wind- en watermolens in 5 albums wo. ZK, brieven, sigarenbanden, vignetten, lucifervignetten, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 173
Lot No:4816
Symbol:**/*/
Algemeen, mooie samenstelling thematisch materiaal in 4 insteekboeken met veel fauna en flora w.o. Oceanië, Caraïbische gebieden, Afrika, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Sale No: 173
Lot No:4817
Symbol:**/*/
Ruimtevaart, verzameling zegels + blokken in 2 albums Importa, waarbij betere reeksen, zm (Image)